Skolovanje.....

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Jednom davno otvorio sam jednu temu...

Bila je o tome kako vas roditelji farbaju raznoraznim pricama dok ste mali a i malo veci...

(ne mogu da je nadjem sada pa kontam da je ne zakljucana nego skorz izbrisana, hvala Gazda!)

Na primer ona poznata, "samo ti sine studiraj i zavrsi fakultete, mani se devojaka to ce sve doci samo od sebe"

Hehe kakva laz......


Dokazano i u praksi... Kod nekih likova koje znam. :-?

Pa bih se nadovezao na tu pricu....

Dakle koliko devojke gledaju sta studurate, ukoliko studirate?


Ja sam inace masinac i imam utisak da devojke koje "drze do sebe" bar u nas u Novom Sadu, mislie da to nije "fensi".... Znaci tacno kada startujem ribu i ako slucajno spomenem sta studiram kao da ima padne mrak na oci i kao da u sebi kazu "koji pacijent :? "

Znaci nikako ne mogu da se otmem tom utisku.......

A ako kontam da ako bih rekao da studiram industrijski menadzment, da bi riba odmah rekla, " e bas super ovaj je bas fensi, bas je u fazonu..." A industrijski menadzment je jedan "instant" smer otvoren na mom faksu, samo da bi se shishale ovce! Bas zato sto svi misle menadzment je kul..... :)
 
Odlična tema Aleksej... Mrzi me sad da odgovaram... Ali ću se potruditi da skupim snage u narednih par minuta. :lol: I da: mnogo bolje zvuči menadžment. :mrgreen: Mada postoje sam nekoliko falkulteta koji se ozbiljno bave tom materijom. Po mom mišljenju sva 3 su u BG, od kojih su 2 državni i jedan privatni.
 
Aleksej_BASO:
da umes ti da kazes i neku pametnu...

(jbg ja ne volim da ka.ram debele gabore, mozda ima ko voli...)


Hahaha koji lik.


c045.gif
 
Joj kako mene to nervira...
Vazno je meni samo da momak umije da progovori,2 da sastavi da ne moram d amu crtam sve sto objasnjavam... a sta studira? Studira ono sto voli to je njegov izbor,sad koliko je fensy biti frizerka ili ekonomista.... uh...:roll:
 
newerna_beba:
Joj kako mene to nervira...
Vazno je meni samo da momak umije da progovori,2 da sastavi da ne moram d amu crtam sve sto objasnjavam... a sta studira? Studira ono sto voli to je njegov izbor,sad koliko je fensy biti frizerka ili ekonomista.... uh...:roll:


Da...

Malo sutra to ti sada pricas ali tekvih nema mnogo....
 
Aleksej_BASO:
Jednom davno otvorio sam jednu temu...

Bila je o tome kako vas roditelji farbaju raznoraznim pricama dok ste mali a i malo veci...

(ne mogu da je nadjem sada pa kontam da je ne zakljucana nego skorz izbrisana, hvala Gazda!)

Na primer ona poznata, "samo ti sine studiraj i zavrsi fakultete, mani se devojaka to ce sve doci samo od sebe"

Hehe kakva laz......

Velika... A još veća je ono: "To nije za tebe, to je za odlikaše..." :lol: Koliko ja vidim oni najvredniji retko kad nešto yebu.


Aleksej_BASO:
Dakle koliko devojke gledaju sta studurate, ukoliko studirate?

Zavisi kako koje... Kod nekih je to neki plus, kod nekih je minus... Moj faks je kod nekih na "dobrom" glasu, a kod nekih na lošem... Ne zanima me da to pominjem i koristim kao argument... To mi je extra smešno... Ali mislim da kad pomeneš da studiraš neki skuplji privatni faks da neke ribice jednostavnoj počinju da te posmatraju drugim očima.

Inače u pitanju je baš menadžment...

P.S. Tebe bi trebalo da boli uvo za to, još samo diplomski i mila majka... :lol:
 
Za ovako nesto prvi put cujem! A potpuno je nebitno sta momak studira ili sta je zavrsio, pa dobro je da nesto studira. A bas sto se tice masinaca evo ja radim u firmi blazena medj masincima, em divni momci em dobri frajeri! I pametni bre.
 
Хахаха.....један мој колега са факса је стално говорио да је уписао књижевност само зато што му је лепше да каже да је пао из Светске књижевности него на пример из Крмног биља, или из Бетона!!!!

И још каже да му је предност била та што су га обожавале маме његових девојака. Кад чују да студира књижевност, и још кад мамама донесе цвеће, одмах су се топиле од милине и хвалиле га на сва уста како је то фини и романтичан дечко, а тад су му сва врата код ћерки била отворена!


P.S.
Ја се и удала за једног таквог!:wink:
 
elenabg:
Za ovako nesto prvi put cujem! A potpuno je nebitno sta momak studira ili sta je zavrsio, pa dobro je da nesto studira. A bas sto se tice masinaca evo ja radim u firmi blazena medj masincima, em divni momci em dobri frajeri! I pametni bre.


Sada se svi nesto prave fini...

A uvece pedala... :evil:
 
i ja mislim da je potraznja bas za menadzerima.... sto je po meni totalno glupo.... nije bitno sta radis/studiras, dok znas svoj posao i volis to sto radis....... gomila somova placa skolu da bi se setali tuda i ponosno govorili da su na menadzmentu (ne svi naravno).....
sto se tebe, aleksej, tice.... ne bih rekla da dobijas pedalu zato sto si na masinstvu (sto ne znaci da nije moguce kad je u pitanju lokalni fens.)..... bez uvrede, ali mnogo si agresivan.... ako ti, inace, pricas ovim tonom, pa ne znam kakav
da si menadzer ili sta god - pedala ce ostati tu gde je..... sorry, na iskrenosti.....
 
Hellen:
Хахаха.....један мој колега са факса је стално говорио да је уписао књижевност само зато што му је лепше да каже да је пао из Светске књижевности него на пример из Крмног биља, или из Бетона!!!!

И још каже да му је предност била та што су га обожавале маме његових девојака. Кад чују да студира књижевност, и још кад мамама донесе цвеће, одмах су се топиле од милине и хвалиле га на сва уста како је то фини и романтичан дечко, а тад су му сва врата код ћерки била отворена!


P.S.
Ја се и удала за једног таквог!:wink:
ja studiram sv.knjizevnost,ali stvarno...ne znam koliko je to bas romanticno
 
pa nije mi bas bitno sta decko studira, ustvari potpuno je svejedno. zanimljivi su neki koji studiraju nesto isto ili slicno kao ja, a zanimljivi su i prirodnjaci. sve zavisi od konkretne osobe. ja ne volim one sa pravnog (u principu ne generalizujem ali te sa pravnog ne volem). mada ne mora da znaci, ima i nekih ok pravnika. samo dok ne pocnu da kukaju kako im je mnogo tesko...
 
Meni je potpuno ne bitno sta neko studira, osim ako nije menadzment (posebno na priv.'fakultetima') Predrasuda ili sta vec...I naravno ima izuzetaka, ali malo. Gotivim likove koji studiraju jer to moze reci nesto o njemu. U svakom slucaju sa menadzmetnom ide jedan losh fazon u paketu... Tatini sinovi i ta sr.anja ;)
 
Hellen:
Хахаха.....један мој колега са факса је стално говорио да је уписао књижевност само зато што му је лепше да каже да је пао из Светске књижевности него на пример из Крмног биља, или из Бетона!!!!

И још каже да му је предност била та што су га обожавале маме његових девојака. Кад чују да студира књижевност, и још кад мамама донесе цвеће, одмах су се топиле од милине и хвалиле га на сва уста како је то фини и романтичан дечко, а тад су му сва врата код ћерки била отворена!


P.S.
Ја се и удала за једног таквог!:wink:

:lol: :lol: :lol:

U mojoj generaciji na svetskoj nijednog normalnog frajera nije bilo, tacnije, KATASTROFA! :lol:

Mada ja moram da priznam da se odusevljavam kad cujem da je u pitanju filozofija, knjizevnost, istorija, psihologija, rezija, dramaturgija, likovne i primenjene umetnosti i tako...:lol:
To je dobra podloga za elementarno kapiranje. :lol:
 
Nevenchica:
Meni je potpuno ne bitno sta neko studira, osim ako nije menadzment (posebno na priv.'fakultetima') Predrasuda ili sta vec...

O tome im i ja pričam. Kod fensi ribica je to prednost (ako imaš kinte da podržiš priču), kod normalnih je to često nedostatak... A tome koliko je ta predrasuda zasnovana nije mesto ovde već na podforumu fakulteti... Ali često se nađem u prilici da razuveravam cice u njihovim razmišljanjima da je moj fakultet čista boranija... Ljudi imaju žestoke predrasude prema privatnim faultetima.
 
Pa ne mislim o menadzmentu nista posebno ni dobro ni lose. Mislim da nije preterano tesko u svakom slucaju. A posao mi se nesto i ne svidja nekako mi se cini da se oni svuda guraju a ne rade nista posebno... mozda ce mi iluzionista objasniti da to nije tako.
Mada znam jednog menadzera koji je super. On tako mulja ali je ok lik.
 

Back
Top