Skolovanje.....

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
iluzionista:
Zašto ljudi zaboravljaju da menadžment postoji i na EFu? :roll: I da: uvek su u pitanju "mamini i tatini sinovi" kad su u pitanju privatni fakulteti... A kod državnih nisu? Šta je sa svim onim vezarama koji plaćaju ispite ili su im mama i tata ovo ili ono... Je li? Po pričama pojedinih, deluje mi da na državnim fakultetima deluje neka "tatatatira" atmosfera gde su svi ok, fer i drugarski raspoloženi, a na privatnim svi lenji, bogati, razmaženi i uobraženi... Ma dajte... Odavno više ljudi ne upisuju privatne fakultete zbog nekakve "ne znam ni ja čega", već zbog toga što je stanje na državnim jako loše. A vi te predrasude možete lepo da turnete negde gde ih više neću gledati!
Jel ovo odgovor na moj post? :shock: ako jeste, procitaj isti o5 ;)
 
Aleksej_BASO:
PA da...

Jel mozes i mene da zaposlis kod tebe u firmi, ako treba ici cu na kurs ruskog, pa da mogu da kazem i ja da sam menadzer??? Pliiiizzz!!!! :D :D :D

Vidis kakva je to ironija sudbine!
Zavrsila sam fax za koji su svi rekli da je apsolutno gubljenje vremena, a ja ih godinama ubedjivala da je to jedino sto zelim i volim u zivotu.

Sada sa diplomom profesora, radim u funkciji menadzera. Mada, to sto radim je zapravo isto ono za sta sam se skolovala - ruski i prevodjenje. Jedino je " titula " fensi , ako je to neko merilo. :roll: Meni licno to nista ne znaci !
 
iluzionista:
Ali mislim da kad pomeneš da studiraš neki skuplji privatni faks da neke ribice jednostavnoj počinju da te posmatraju drugim očima.
Da, evo, recimo, ja pomislim: “Boze, koji jadnik… Nije uspeo da se upise na drzavni fakultet, pa su mamica i tatica svome glupome sincicu obezbedili sigurno fakultetsko obrazovanje…”
(khm... iluzionista, sorry, ali moje predrasude su takve, mozda zato sto poznajem jednog decka koji nije bas pametnica, a na privatnom je Pravnom. Sve laki ispiti, skriptice... A znanje nikakvo. (ne mislim da si ti takav, po onome sto sam uspela videti iz komunikacije sa tobom - ali ipak mi menadzment deluje nekako... Naduvano.) Naravno, ima ih raznih, ali ja i dalje imam te predrasude.)


Dobra ti je tema…

Nisam o tome razmisljala, ali mislim da je meni bitnija cinjenica da neko uopste studira i da je DOBAR u tome (jer to znaci da je ozbiljan i brine se za svoju buducnost i, jednog dana, buducnost svoje porodice. Ne, ovim nisam rekla da samo muskarac treba da radi, ocekujem istu odgovornost i od zena :P ).

A to STA studira… To je manje bitno. Mada je istina da neki fakulteti “zvuce” cudnjikavo, bar meni…

Defektoloski, FON… Valjda zato sto ne znam sta se sa tim obrazovanjem posle radi :) Ali ne verujem da bih bilo koga posmatrala drugacijim ocima kad bih saznala da studira bas to.



Trebalo bi POSEBNO ceniti teske fakultete – medju kojima je, koliko znam, i Masinski.



Dakle – svakako je da postoji razlika u utisku.. Ali, mislim da ona NIKAKO ne moze uticati na nasu ocenu neke osobe. Osim ako smo potpuno povrsni..



I jos nesto – nisam ni debela, ni gabor.
 
Banshee:
ova cela prica me opet navodi na to da ti trazis odredjen tip devojaka,sto je vec tvoj problem koji moras sam da resis,umesto da opet generalizujes,sto definitivno radis.

cela prica o menadzmentu je apsurdnda sa moje tacke gledista.doduse ne znam sta podrazumeva industrijski menadzmet,i ja menadzment posmatram iz aspekta nekog ko studira ekonomiju na BU i ko je okruzen gomilom buducih bankara,menadzera,pr-ova,revizora i slicno...mali beogradski burzuji,slatki i mazeni i pazeni i nabedjeni snobovi u svakom smislu...i osoe sa kojima nemam potrebu da komuniciram jer sve sto mogu da ti kazu je tako sablonski,neinventivno,liseno duha,dosadno i apsurdno.ovo je posebna grupa ljudi o kojoj pricam,i iskljucena su neka deca iz unutrasnjosti,mada i ona naginju cesto ka tome i naravno izuzeci od pravila.

sad kad bih ti ja rekla da mene totalno odbijaju takvi tipovi ti bi rekao da:
1.lazem
2.sam lezbaca
3.sam kreten (koji laze,opet)

i isto bi verovatno rekao kada bih konstatovala da su tipovi u krugu etf/arhitektura/gradjevina/masinski bolji od gore pomenutih....:neutral:

ali sta ja sad tu mogu...trazis takve devojke,a znas kakve jer si pricao,koje traze lovu.za ove druge mislis da su lazbace ili debele i ruzne.sto se toga tice,ti imas problem...jer finanskijsji ne mozes da podrzis onu koju hoces da kreses,a ne interesuje te ona druga jer je ruzna,debela lezbaca.

no comment :neutral:
posavetuj se sa luciferkom,on je u slicnoj dilemi :roll:


Ne trazim odredjeni tip devojaka osim ako pod tim ne podrazumevas lepe i doterane ribe.


Ni ne sumnjam da tebe takvi tipovi, o kojima pricas, ne privlace, a verovatno ni ti ti njih.

Ruzna debela, kako ti kazes, a kako ja kazem ona koja misli da se samo fuxe farbaju u plavo i nose tange, me nikad nije interesovala, a ni nece, osim ako ne budem bas jako u frci.

Zasto se svi odmah hvatate za kesh, ja uopste nisam potencirao tu spiku? Kakve veze ima to kakve mene ribe privlace sa kehsom??? Jel to tvoja potvrda da su sve dobre ribe zaista sponzoruse, jer tako izgleda???
 
iluzionista:
Zašto ljudi zaboravljaju da menadžment postoji i na EFu? :roll: I da: uvek su u pitanju "mamini i tatini sinovi" kad su u pitanju privatni fakulteti... A kod državnih nisu? Šta je sa svim onim vezarama koji plaćaju ispite ili su im mama i tata ovo ili ono... Je li? Po pričama pojedinih, deluje mi da na državnim fakultetima deluje neka "tatatatira" atmosfera gde su svi ok, fer i drugarski raspoloženi, a na privatnim svi lenji, bogati, razmaženi i uobraženi... Ma dajte... Odavno više ljudi ne upisuju privatne fakultete zbog nekakve "ne znam ni ja čega", već zbog toga što je stanje na državnim jako loše. A vi te predrasude možete lepo da turnete negde gde ih više neću gledati!


Haha nemje se uvrediti ali EF se teskom mukom zavrsava a BK npr da se ne lazemo moras biti debil da bi obnovio godinu....

Ko plati taj ce i zavrsiti na privatnim fakultetima.

Sad, ja ne znam gde ti studiras...
 
storm cloud:
Сам себе демантујеш, јер помињеш само оне које студирају или не, а ја сам причала о оним девојкама које су ЗАВРШИЛЕ факултет. Значи, остајем при тврдњи да те такве не интересују! :razz:


Uh sada si me zeznula....


storm cloud:
Осим кад станеш поред мене. ;) :lol:

Pa to je do tebe, ti treba da se prilagodis! :D

storm cloud:
Овим си све рекао. Без обзира на твоју нетрпељивост према raindog , мислим да треба добро да се замислиш над њеним постом. Проблем је у теби.


Svako ima svoj ukus u svoje zahteve.

Ako budm morao da se vodim onim sto misli neki lezbos onda znaci da bolje da se uibijem.
 
Neva:
Vidis kakva je to ironija sudbine!
Zavrsila sam fax za koji su svi rekli da je apsolutno gubljenje vremena, a ja ih godinama ubedjivala da je to jedino sto zelim i volim u zivotu.

Sada sa diplomom profesora, radim u funkciji menadzera. Mada, to sto radim je zapravo isto ono za sta sam se skolovala - ruski i prevodjenje. Jedino je " titula " fensi , ako je to neko merilo. :roll: Meni licno to nista ne znaci !


Haha pa da ti si moja pametnica.

Likovi se tripuju da ca ako zavrse menadzemn odma biti bitne face.

A onda ih ti zeznes!

Jbg, ruska je to veza ipak!
 
Gazdarica:
A, samo debelim gaborima nije vazno sta decko studira?!

Usput, ova tema je vrlo blizu kljuca... Vjerujem da si i sam svjestan toga!


Inace, meni to nije nikada bilo vazno... Ali, jeste mi bilo vazno da nesto studira...
Moj posljednji momak je studirao na poljoprivrednom faksu...


Znam da je svak moja tema uvek blizu kljuca, jer uvek pogadja u centar! 8-)

Tvoji kriterijumi verujem nisu primer cak ni vecini devojaka, na forumu, to ti mogu reci iz iskustva jer sam sa mnogima u dobrim odnosima verovalaili ne.

A o aktuelnosto teme svedoci i broj odgovora za kratko vreme, a ti kako hoces.
 
Ne mislim da su svi privatni fakulteti losi.... Kroz koju deceniju ce privatni biti bolji od drzavnih, a sada je period prilagodjavanja...
Ali je lose ako decko CINJENICU DA STUDIRA NA PRIVATNOM koristi kao svoj poseban kvalitet...
Ako upoznas nekog i vidis da je dobar, onda ti je svejedno sta studira...
 
Da, ali u centar cega, pile...?
Tema je blizu kljuca zbog uvredljive terminologije i konotacija koje se kroz nju provlace...
To sa tobom nema nikakve veze...
Da ima, komentarisala bih licno tebe, a sto, kao sto vidis, nisam uradila...
 
Mislim da je u Srbiji najveca koncentracija gluposti na svetu.Doduse to je verovatno nedostatak obrazovanja,te gledanje svega kroz to kako se radi kod nas.A da se ne lazemo kod nas se nista ne radi samo se blefira.Ovo sve povodom tog famoznog "menadzmenta".Slazem se da je na nasim fakultetima i u nasim firmama to jos uvek sraman pojam,uzimajuci u obzir kako se to kod nas radi.Hajde da se malo zamislimo,zasto bi renomirane svetske kompanije placale svojim menadzerima skoro milione dolara?Zato sto ne rade nista,sto to nije struka i sto je to samo titula?Sta pre raditi smejati se ili plakati nad vasim komentarima onda.To je inace jedan od najtezih poslova u kompaniji.A gledati stvari kroz srpske naocare...pa onda bi mogli da svasta kazemo i o svim drugim profesijama jer ovde skoro niko nista ne radi.Jeste menadzment uveden kako trend maminih i tatinih sinova,ali danas zaista nije samo to.Elem skolarina na nekim privatnim je ista kao i samofinansiranje na nekim drzavnim.Ljudi ce sigurno odvojiti za skolovanje svoje dece pa makar poslednji dinar,te nisu samo tatini sinovi. Dakle u dosta stvari ste u pravu,a opet dosta stvari ne drzi vodu.
Da ne duzim vise s tim,a predjem na Alekseja :) ,znas ja se zaista divim ljudima kojima je uvek sve drugo krivo osim njih.Njima je preterano.Zaista toliko stvari utice na tvoje probleme sa zenskim rodom,sem tebe samog.Na kraju krajeva sve su one dr.olje nisi ti jadnicak nista kriv.Zadivljujuca kolicina kompleksa u vezi sa zenama..A kako one nisu krive za sve pravim frajerima,nego samo tebi.
Sad ga eto jos odbijaju i zbog toga sto studira masinstvo :) :) :) Ok ako ti tako kazes.
 
Aleksej: ti delis devojke na sponzoruse i debele gabore?

Kazes da devojka mora imati nesto kurv.asto u sebi - pa naravno, ali i "najfinija" moze biti kurv.asta ako provali da se decko KOJI VREDI na to lozi...

Ajde mi, molim te, reci KAKO treba da IZGLEDA i kakva treba da BUDE devojka sa kojom bi ti POZELEO DUGU VEZU, a ne kres?
 
Mislim da je u Srbiji najveca koncentracija gluposti na svetu.Doduse to je verovatno nedostatak obrazovanja,te gledanje svega kroz to kako se radi kod nas.A da se ne lazemo kod nas se nista ne radi samo se blefira.Ovo sve povodom tog famoznog "menadzmenta".Slazem se da je na nasim fakultetima i u nasim firmama to jos uvek sraman pojam,uzimajuci u obzir kako se to kod nas radi.Hajde da se malo zamislimo,zasto bi renomirane svetske kompanije placale svojim menadzerima skoro milione dolara?Zato sto ne rade nista,sto to nije struka i sto je to samo titula?Sta pre raditi smejati se ili plakati nad vasim komentarima onda.To je inace jedan od najtezih poslova u kompaniji.A gledati stvari kroz srpske naocare...pa onda bi mogli da svasta kazemo i o svim drugim profesijama jer ovde skoro niko nista ne radi.Jeste menadzment uveden kako trend maminih i tatinih sinova,ali danas zaista nije samo to.Elem skolarina na nekim privatnim je ista kao i samofinansiranje na nekim drzavnim.Ljudi ce sigurno odvojiti za skolovanje svoje dece pa makar poslednji dinar,te nisu samo tatini sinovi. Dakle u dosta stvari ste u pravu,a opet dosta stvari ne drzi vodu.

srpske naocare! upravo to!
 
Ovi masinci koje poznajem su uglavnom nikakvi frajeri. Ustvari, bio je jedan asistent koji je otisao da radi negde u inostranstvu! On je bio bas dobar.
JEDINE PREDRASUDE koje imam prema muskarcima s odredjenog faxa su elektro tipovi - zato sto nisam upoznala jos nijednog koji nije 100% asocijalan na ovaj ili onaj nacin.
Privatni fakulteti su mi smesni. Menadzeri su mi smesni.

Ne iskljucujem mogucnost da postoje zgodni i zanimljivi masinci, elektrasi, menadzeri. Ko zna...
 
Da sponzorusa nema ne bi se ni pricalo toliko o tome. Ali zene vi tu nakraju pusite. Zbog vase neizmerne ljubavi prema parama sve vise vas je neudatih, samih i nezadovoljenih ma koliko vi tu lagale kako imate redovit sex satirete se od onanije.
Vibratori se prodaju ko ludi. hahahaha
 
ZA SINKETA
Sinke dodje ti tema ko kec na deset...
SINKE mnoge veze pucaju zbog nemanja para ili zbog nesposobnosti muškarca da tu vezu izvuče sa svojom sposobnošću...

ZA ostale
Shvatam da se mnogi muškarci kriju iza toga da su žene sponzoruše da ne bi dolazili u mogućnost da te iste žene upoznaju i spavaju sa njima,jer predugo drkaju i izgube osećaj za sex
..
 

Back
Top