Skole astrologije

Ja sam od 1998. do 2001. intenzivno tj. tokom 10 meseci godisnje, isla u tadasnju skolu AstroLab Aleksandra Imsiragica. Od pre 2 godine to je Institut za astroloska istrazivanja i edukaciju Johhanes Kepler. Od tada seminari, medjunarodne konferencije svake godine u martu, svaka knjiga koja izadje ;) pa negde od 2005. i Sinhronar Maya iz koga proizilazi Astroloski sistem Maya, seminari iz Numerologije, zatim tumacenja snova Slavise Ivkovica. Imam solidnu kolekciju snimaka seminara i tematskih predavanja, pa se time sladim u slobodno vreme. :lol:
 
Da li ste zavrsili neku od astroloskih skola i ako jeste kod kog Profesora ste isli na predavanja? Kakva su vasa iskustva ....
:-)
Pa zasto mislis da je vazno da je skola? Diploma validna nije, stoga....surfuj...nadji nekoga ko ti stilom odgovara i kontaktiraj osobu. Uci po forumima -to je bas nepresusni izvor znanja, citaj knjige, a ako mora neko -moras osetiti da ces nauciti od te osobe, ovako nasumicno Pera je dobar.. pa mozda meni ali mozda tebi bude grub ili sta ti ja znam
 
Nema najpametnijeg coveka na svetu - verujem da je bolje uciti od razlicitih ljudi, ne mora to obavezno biti PROFESOR (posebno sto su to kod nas uglavnom samozvani autoristeti PROFESOR Jovana Lucic-Gajic, PROFESOR Nikola Stojanovic...), nekada vam obican covek da tako mudru postavku stvari koja u vama postavi sve na svoje mesto.
A najvise se moze nauciti bas od suprotstavljenih strana, samo AKO STE SPREMNI da zaista razmisljate, da budete istinski Uran, otvoreni za svaki pristup stvari. U suprotnom postoji opasnost da ostanete zatucani, vremenom nazadni.
Cuj svakog - pa sam zakljuci ;)
 
@webhanuma
Interesovala su me iskustva sa skolama astrologije. Ne mislim da je diploma obavezna da bi se neko bavio astrologijom.
Najbitnije je da je sam pocetak ucenja astrologije kvalitetan, dakle ako naucimo jednom pogresno, bice vrlo tesko kasnije to ispraviti...Isto je i sa ucenjem jezika, kada jednu rec naucite pogresno da izgovarate kasnije cesto pogresite kada dodje do izgovora te reci:)
 
Ja sam od 1998. do 2001. intenzivno tj. tokom 10 meseci godisnje, isla u tadasnju skolu AstroLab Aleksandra Imsiragica. Od pre 2 godine to je Institut za astroloska istrazivanja i edukaciju Johhanes Kepler. Od tada seminari, medjunarodne konferencije svake godine u martu, svaka knjiga koja izadje ;) pa negde od 2005. i Sinhronar Maya iz koga proizilazi Astroloski sistem Maya, seminari iz Numerologije, zatim tumacenja snova Slavise Ivkovica. Imam solidnu kolekciju snimaka seminara i tematskih predavanja, pa se time sladim u slobodno vreme. :lol:

Uh, ti si se bas edukovala, svaka cast!
Kakva su iskustva sa Imsiragicevom skolom?
Ja sam isla kod Nikole Stojanovica, moram priznati da je iskustvo bilo savrseno. Vrlo daleko se ide kroz nastavu i moze zaista mnogo da se nauci :)
 
Khm,khm....govori li se to o ONOM Nikoli Stojanovicu,o kom su potroseni onoliki postovi?
Samo pitam....da se zna posto je gore navedeno jedno od retkih misljenja koja ga glorifikuju.

Ma ja to samo glasno razmisljam,cisto vezano za pocetak "kvalitetnog ucenja astrologije".
Ako je to taj.......btw.
 
Bez ikakvih losih namera simple things ali,jesi li posetila temu koja postoji na forumu o Nikoli Stojanovicu,obzirom da si kod njega isla a smatras da je vazan pocetak?
Nije lose cuti i tvoje misljenje ali da se ako se zainteresujes prebacimo na tu temu.
 
Khm,khm....govori li se to o ONOM Nikoli Stojanovicu,o kom su potroseni onoliki postovi?
Samo pitam....da se zna posto je gore navedeno jedno od retkih misljenja koja ga glorifikuju.

Ma ja to samo glasno razmisljam,cisto vezano za pocetak "kvalitetnog ucenja astrologije".
Ako je to taj.......btw.

Ne znam da li mislis na topic "Nikola Stojanovic i njegove prognoze..." , ako na to mislis, procitala sam prvu stranicu upravo i primetila sam da ima jos ljudi koji ga glorifikuju...
Ti si imao/la iskustva sa njim pa govoris iz iskustva ili kako...???

Ja pricam o mom iskustvu i ono je kao sto rekoh bilo savrseno....
 
Bez ikakvih losih namera simple things ali,jesi li posetila temu koja postoji na forumu o Nikoli Stojanovicu,obzirom da si kod njega isla a smatras da je vazan pocetak?
Nije lose cuti i tvoje misljenje ali da se ako se zainteresujes prebacimo na tu temu.

Da, za pocetak isla sam kod Nikole. Smatram da je osoba koja te uvodi u ucenje astrologije i njena sposobnost prenosenja znanja veoma bitna. Posle Nikole skole dosla su i druga ucenja i drugi Ucitelji, ali moram priznati da je na mene Nikolin nacin edukacije i sposobnost pronicanja u detalje ostavio najjaci utisak.
 
Ne znam da li mislis na topic "Nikola Stojanovic i njegove prognoze..." , ako na to mislis, procitala sam prvu stranicu upravo i primetila sam da ima jos ljudi koji ga glorifikuju...
Ti si imao/la iskustva sa njim pa govoris iz iskustva ili kako...???

Ja pricam o mom iskustvu i ono je kao sto rekoh bilo savrseno....

Ma to je bilo,par osoba,izgleda da ih je on ubacio,neke su cak bile izrazito bezobrazne i navalentne,vredjale su svakoga ko je napadao Stojanovica na veoma ruzan nacin(komentari ljudi koji su isli kod njega kazu da je i to njegova skola),i takve osobe su banovane,nema ih vise na forumu...zato pitam.Procitaj i ostale stranice pa ce ti biti jasnije.
Ja inace ponavljam da me ne bi pogresno shvatila da nemam licnog iskustva sa doticnim gospodinom niti imam sta protiv njega ali sam pomno pratila raspravu,posle uvreda velikog broja clanova foruma morala sam da odreagijem jer ucenici ne smeju ma koliko branili profesora da budu na tako najprljaviji nacin bezobrazni.U neku ruku mi je krivo sto su ti najogavniji postovi obrisani,verujem da ni ti ne bi mogla da svaris sta su sve neke njegove pristalice napisale.
I oni najlaksi na teskoj reci bi se zgranuli nad takvim nevaspitanjem.
Dalje tamo mozes procitati puno o iskustvima ljudi koji su isli kod njega i gotovo svi su to ocenili kao cist promasaj,o njegovoj nekulturi i da ne govorim.
Da nas ne bi opominjali moderatori procitaj SVE stranice tog topica pa mozeo na toj temi komentarisati,ovo nije tema za to.
Puno pozz.
P.S.-sada sam isla na taj topik da se podsetim i iz najbolje namere ti preporucujem da doobro procitas sve stranice,nema ih monogo,ne samo prvu
pa nam onda molim te daj svoje misljenje na toj temi.Sto da ne ne moraju svi da misle isto,samo nam kao njegov bivsi ucenik ako mozes obrazlozi one katastrofalne promasaje da i mi ostali steknemo poverenje u njega.
Kuckamo se tamo.pozz jos jednom.
 
da ti ja kazem nesto...:)Imsiragic je vise ucitelj astralne meditacije nego astrologije a pri tom se ufurao u biznis pa mu i nije toliko vazno sta si naucila vec jesi li platila skolarinu:roll: Nikola je jedna napuvana faca za koju ne mogu da kazem da nista ne zna ali nije najbolji drzi se stepenova ko pijan plota kod njega odes na kurs samo se usavrsis malo.Moja Aleksandra je preterano analiticna ali odlicna za pocetak ucenja!:wink: I na kraju da rezimiram izbegavaj te skole uopste i nadji sebi jednog mentora a kako ces da znas da li je dovoljno dobar...neka tebi uradi kompletnu analizu natala:wink::wink: Malo sam i sam istrazivao na tu temu astro skola i govorim ti iz iskustva kada su Nikola i Imsiragic u pitanju a mogu slobodno i o drugima jer sam bio na njihovim kursevima i ostalim sranjma koja prodaju a njih dvojica pogotovo su se ufurali u komercijalu i racunovodstvo:lol:
 
da ti ja kazem nesto...:)Imsiragic je vise ucitelj astralne meditacije nego astrologije a pri tom se ufurao u biznis pa mu i nije toliko vazno sta si naucila vec jesi li platila skolarinu:roll: Nikola je jedna napuvana faca za koju ne mogu da kazem da nista ne zna ali nije najbolji drzi se stepenova ko pijan plota kod njega odes na kurs samo se usavrsis malo.Moja Aleksandra je preterano analiticna ali odlicna za pocetak ucenja!:wink: I na kraju da rezimiram izbegavaj te skole uopste i nadji sebi jednog mentora a kako ces da znas da li je dovoljno dobar...neka tebi uradi kompletnu analizu natala:wink::wink: Malo sam i sam istrazivao na tu temu astro skola i govorim ti iz iskustva kada su Nikola i Imsiragic u pitanju a mogu slobodno i o drugima jer sam bio na njihovim kursevima i ostalim sranjma koja prodaju a njih dvojica pogotovo su se ufurali u komercijalu i racunovodstvo:lol:

Otkri nam tajnu,ko je Aleksandra?
 
Pa moracu da joj kazem da lupi malo jacu reklamu kao Ana Rakic :lol::lol: pa ces da zapamtis ime iprezime samo nije vise samo Aleksandra Maric sad je dodala i Jelovac udala se za popa :shock: PARADOKS...ali suprotnosti se privlace :lol::lol:
 
Ma to je bilo,par osoba,izgleda da ih je on ubacio, .
!?

Ja inace ponavljam da me ne bi pogresno shvatila da nemam licnog iskustva sa doticnim gospodinom .
Po kom osnovu onda mislis da on nije dobar Ucitelj?

Pretpostavljam da je ovaj forum zaista posecivao odredjeni broj individua koje su, kako ti kazes, bile nasrtljive i uvredljive u svom pokusaju da odbrane Nikolu...Ali mora se biti objektivan, dakle, te osobe ne predstavljaju Nikolu i ako si pratila njegov rad verovatno si primetila da se obicno sam predstavlja.

Moja namera je bila da razmenimo iskustva po pitanju astroloskih skola i sama tema nosi taj naziv. Osim ucenja kod Nikole, imala sam priliku da ucim i kod drugih Ucitelja, sto po Srbiji, sto po Americi. Dakle, nisam dosla ovde da bih bilo koga glorifikovala, vec da bih, ako je ikako moguce, razmenila iskustva sa ljudima koji su se astroloski obrazovali u nekoj od skola tog tipa.

Veliki pozdrav tebi
i svako dobro zelim.
 
da ti ja kazem nesto...:)Imsiragic je vise ucitelj astralne meditacije nego astrologije a pri tom se ufurao u biznis pa mu i nije toliko vazno sta si naucila vec jesi li platila skolarinu:roll:

Ne vidim sta ima lose u tome da ukoliko neko posecuje odredjenu skolu plati i skolarinu za nju?...
Nikada nisam posecivala Imsiragiceve casove, ali sam upoznala nekoliko njegovih ucenica. Koliko sam primetila, niko nije stavljao akcenat na astralnu meditaciju, ali je bila zanimljiva cinjenica da su nakon njegove skole natalne astrologije dosle u Nikolinu skolu....

Malo sam i sam istrazivao na tu temu astro skola i govorim ti iz iskustva kada su Nikola i Imsiragic u pitanju
Kakvo si iskustvo imao u njihovim skolama?

Pozdrav
 
a kako se krecu cene chasova?
Moja drugarica je ishla kod izvesnog astrologa (ne mogu imena da se setim, nije ni jedan od gore pomenutih), na "par" chasova, i uzeo joj preko 100e. Shta je nauchila = nishta! Ako mi verujete, vishe sam ja ovde nauchila, nego ona za tih mesec dana.
 

Back
Top