Škola

paduvreme

Zainteresovan član
Poruka
332
Kakvi ste bili u školi? Kakvi su bili profesori? Neko padao na popravnom? Kako je škola uticala na vas kao tinejdžere, kako su uticali profesori? Birokratija škole-uticaj?
 
Osnovna vukovac, gimnazija vrlodobar. Oba mogu da se sažmu u "bolno dosadno". Uticalo je na mene tako što me je gurnulo u svet stripova i knjiga koji su mi služili da prekratim časove. Od profesora bih najviše izdvojio profesora filozofije, jer je zapravo jedini profesor u dvanaestogodišnjem školovanju nakon čijih predavanja sam postao zainteresovan za to čime se predmet bavi. Ostali su mi stvarali ili averziju ka predmetima ili totalnu ravnodušnost i "uči tek da prođeš" stanje uma
 
osnovna vrlo dobar upisao srednju tehnicku i tu sam nekako vrlo dobar zavrsio
posto sam za srednju morao da putujem iz sela u grad tamo sam bio van kontrole roditelja i tamo smo kupovali pivo pre skole skoro redovno tako da sam bio pijan na redovnoj bazi jos kao mali a i profesori nisu bili bolji tako da se ni ne secam srednje najbolje
pamtim da smo se zajebavali vrhunski skakali kroz prozor unistavali inventar skole
isli po hodnicima polivali se
 
U školi varirala. Od odličnog do vrlo dobrog. Profesori i u osnovnoj i u srednjoj očaj. Iskreno mislim da osnovna škola jeste ustanova u kojoj deca gube samopouzdanje i nameće im se tuđe mišljenje, zbog čega većina nema lepo iskustvo. Bila sam vrlo anksiozna u to vreme. Tinejdžer si i sve jače utiče na tebe. Profesori, sredina, porodica, nenormalan pritisak. Sve u svemu, nisam imala divno iskustvo. Uglavnom sam bila tema sprdnje.
 
Kakvi ste bili u školi? Kakvi su bili profesori? Neko padao na popravnom? Kako je škola uticala na vas kao tinejdžere, kako su uticali profesori? Birokratija škole-uticaj?

Los djak sam uvek bio😂 mene skola ne interesuje ja idem samo zbog društva, imam svoj cilj da odem u vojsku da odsluzim i ostanem da radim i tjt nadjes sebi cilj i tako..
 

Back
Top