Škola sportske vožnje škola dobre vožnje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

cickovski

Zainteresovan član
Poruka
270
Preko 2000 kubika maltene i nemaš jer to spada pod luksuz ili invalide. Ja bih za početak uveo naplatu dizelašima za ulazak u centar grada godišnju vinjetu da vidiš kako bi se razbistrilo u glavama manijaka. I to bi išlo jednostavno, ne kupiš vinjetu a kamere u centru zabeleže tvoju tablicu i hop automatski kazna na kućnu adresu.
A ona tvoja panamera, iz snova, nema ispod 3l motor,

Uraghan

Domaćin
Poruka
3.457
Pa kočnica služi za kočenje. Ja ne znam tko je tebi dao vozačku ako ne znaš čemu služi kočnica. Ti si opasan na cesti. I nemam što udariti po kočnici. Kao prvo u gradu je dozvoljeno 50km/h (bar kod nas u Hrvatskoj), a vrlo često i manje. Pratim promet, podignem lagano nogu s gasa i auto sam usporava i koči. Nisu to velike brzine. Na kraju samo malo lagano stisneš kočnicu da se auto potpuno zaustavi.
I da, naravno da vozim prva, druga, treća, pa kočnica. Nego kako. Pa neću kretati u trećoj ili prebacivati iz prve u četvrtu. Tko je tebi uopće dao vozačku? 🤔

Ma lik vozi po nekim selima gde nema saobracaja i gde mozes voziti kako god hoces jer pored tebe prodje neko jednom u nikad, u Beogradu govora nema o takvom ponasanju u voznji jer ces napraviti da se neko slupa u tebe. Na stranu sto se unistava ceo sistem transmisije da bi se ustedeo decilitar goriva na 100 kilometara.

mario80

Buduća legenda
Poruka
32.801
Ma lik vozi po nekim selima gde nema saobracaja i gde mozes voziti kako god hoces jer pored tebe prodje neko jednom u nikad, u Beogradu govora nema o takvom ponasanju u voznji jer ces napraviti da se neko slupa u tebe. Na stranu sto se unistava ceo sistem transmisije da bi se ustedeo decilitar goriva na 100 kilometara.
To uboga sirotinja tako razmišlja, bolje kočnice da menjam nego plivajući zamajac.

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
11.530
I onda te neko otpozadi unakazi jer eto, nije navikao da koči motorom a visoka temperatura ne zna šta se desilo na nizbrdici.
🤣😂😅🤣😂
Lepo si bio napisao da te je docekao lik od nazad u Hyndaiju a eto ovde nas ucis kako se vozi a ti pravis problem u saobracaju i zato te i nabo od nazad.
Jel ti ne povezujes da onda nesto nije u redu sa tobom u tvojim nacinom voznje?

DarkMoon

Veoma poznat
Poruka
10.138
Kocenje motorom nece ukljuciti signalna svetla tako da onaj iza moze kasno da pocne da koci i da se napravi (lancani) sudar. Ovo je ekstremno opasna praksa u gradskim uslovima pri tome se ostecuje i transmisioni sistem, a sve u cilju da se ne bi kupile nove plocice koje imaju smesnu cenu.
To je kad ti se neko nabije u 4 - 5 brzinu i koci odjednom umesto da usporava.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.