Škola dojenja Baba Bebe

Izuzatnoe retko dauopšte nema itosu retki slučaevi uglavnomje razlogdase ubilnici gura veštačko mlekoi unda ženamane nadođže uopšte nesmese upočetku uopšte davati veštačko anajbolje nikad neznam štae bilo jerbo nisam lično videla ali verujem dasu lekari krivi uni oče veštačko
 
Baba ne nabijaj ženama koje ne mogu da doje, dodatnu krivicu

Ništa ne fali zameni ako mama ne može da doji

Očigledno nisi čula za 'nahranjeno je najbolje'


pa fascinantno je da je prije jedna zena mogla da podoji dosta dece (moj otac je recimo 1945 jedino tako i prezhiveo posle smrti majke)

a danas sve vise zena nema mleko da doji jedno

mislim lepse je odmjeriti 120 ml i shiknuti kashiku mleka u prahu
 
Poslednja izmena od moderatora:
pa fascinantno je da je prije jedna zena mogla da podoji dosta dece (moj otac je recimo 1945 jedino tako i prezhiveo posle smrti majke)

a danas sve vise zena nema mleko da doji jedno


mislim lepse je odmjeriti 120 ml i shiknuti kashiku mleka u prahu
Ovo je baš ružno rečeno.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ovo je baš ružno rečeno.

mozda se vama tako cini

ali je to poenta svega

odes da rodis i u bolnici te pitaju " da li zelite da dojite"

znaci biras kazes ne krene sa flasicom
kazes da krene ne dovoljno mleka, pa upaljenje bradavice (malo je to bilo mukotrpno) posle kad prevazidjesh nista lepse bolje i zdravije i ne postoji za bebu

brus na otvaranje pa treba vidjeti shta obuci da se ne oslikaju jastucitji
zatim gde god da odesh i dodje vreme dojenja pitas lepo gde mozesh da se sklonish da nahranish bebu jer dojenje nije vishe kao nekad najprirodnija stvar na svetu vec se od toga stvaraju diskusije jeli ok ako se doji na otvorenom ili se tu ipak treba skloniti (mozhda u podrum)

sve vise ukazuje na to da je spas u flasici

1669735789559.png
 
pa fascinantno je da je prije jedna zena mogla da podoji dosta dece (moj otac je recimo 1945 jedino tako i prezhiveo posle smrti majke)

a danas sve vise zena nema mleko da doji jedno

mislim lepse je odmjeriti 120 ml i shiknuti kashiku mleka u prahu
Ima žena koje ne mogu da proizvode dovoljno mleka zbog građe dojki. I koliko god da se trude,stavljaju češće bebu da sisa,jednostavno mleka neće biti više jer nema dovoljno tog žlezdanog tkiva.
Mnogo je mladih majki propatilo jer su im militantne zagovaračice dojenja govorile da nemaju dovoljno mleka samo zato što se ne trude dovoljno.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Baba ne nabijaj ženama koje ne mogu da doje, dodatnu krivicu

Ništa ne fali zameni ako mama ne može da doji

Očigledno nisi čula za 'nahranjeno je najbolje'
Tisi bre poludejo očemu ti pričaš jaotvorim školu doenja ati pišeš da nabiam ženama komplekse štane umeju da doe pa naravnoda neumeju pored ovakvog društva šta odma nudi cuclu bolnice šta kažu ženi daodmori pa daju bocu žena nemože nida dobie mleko pored takovih mentola nie ćudo
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top