Skola digitalne komunikacije - prvi put u Beogradu

grngolion

Obećava
Poruka
57
Zdravo ljudi,

da li ste videli da se organizuje Skola digitalne komunikacije sledeceg meseca, tacnije od 4. do 31. maja? Ko bude pohadjao, moci ce da se upozna sa vestinama komunikacije i nacinima na koji se moze efikasnije koristiti internet u licne, drustvene, poslovne i druge svrhe, kao i o tome kako da poruka sto bolje I efektnije stigne do svog primaoca…itd. Dodatno ce biti predavanja o popularnim drustvenim mrezama, pravljenju strategija i kampanja na netu, mobilnim i kriznim komunikacijama i ostalo...mora da ce biti mnogo kul!

Predavaci ce biti razliciti domaci i strani strucnjaci iz poznatih PR agencija i kompanija, zatim domaci ugledni blogeri i ostali, tako da je kvalitet predavanja obezbedjen!

Evo, tu ima jos nekih info, pa pogledajte –>

http://www.mccannpr.co.rs/code/navigate.php?Id=548
 

Back
Top