Skola bez nasilja

beograd2009

Početnik
Poruka
14
Imate li iskustva sa programom "Moja skola, skola bez nasilja" koji sprovodi Ministarstvo prosvete i UNICEF? Da li su skole koje su se ukljucile u taj program zaista bezbednije? Kako u praksi funkcionise taj program u nasim skolama?
 
Nije problem u školama, problem je u vaspitanju dece koja rastu pored bahatih i naopakih roditelja.
Ako je reč o osnovnim školama, većina ima školske policajce koji u prste poznaju sve klince i tamo ima jako malo incidenata.
Srednje škole su takođe uglavnom obezbeđene i jako malo loših stvari se događa unutar samih škola.
Veći problem je ulica...
 
Imate li iskustva sa programom "Moja skola, skola bez nasilja" koji sprovodi Ministarstvo prosvete i UNICEF? Da li su skole koje su se ukljucile u taj program zaista bezbednije? Kako u praksi funkcionise taj program u nasim skolama?

nemam pojma, iako imamo 2 ćerke srednjoškolke....ako neko sprovodi nasilje, može biti da su to njih dve...naročito ova starija. ona je nova 'divlja'.
p.s. ne mislim daje 'divlja' nasilna (daleko bilo), nego je neukrotiva :mrgreen:
 
Imate li iskustva sa programom "Moja skola, skola bez nasilja" koji sprovodi Ministarstvo prosvete i UNICEF? Da li su skole koje su se ukljucile u taj program zaista bezbednije? Kako u praksi funkcionise taj program u nasim skolama?


Ne funkcionise nikako! Dzaba im ti programi,predavanja gluposti,ko to jos slusa?! Treba samo kazne opaliti po dzepu,pa da vidis kako ce vaspitati decu.I da se tatinim sinovima i maminim cerkama ne gleda kroz prste,nego ravnopravno,raspali po dzepu za svaku sitnicu pa da vidis kad ce opet :D
Srbija je ovo ljudi :)
 
Ne funkcionise nikako! Dzaba im ti programi,predavanja gluposti,ko to jos slusa?! Treba samo kazne opaliti po dzepu,pa da vidis kako ce vaspitati decu.I da se tatinim sinovima i maminim cerkama ne gleda kroz prste,nego ravnopravno,raspali po dzepu za svaku sitnicu pa da vidis kad ce opet :D
Srbija je ovo ljudi :)

pa, mojim roditeljima nisu raspaljivali po džepovima za mene i brata, pa smo bili brat i ja kulturna deca.
i ne samo što smo kulturni i vaspitani i tako dalje, nego smo i društveno korisni...mecene smo umetnicima i pomažemo siromašne iz zaostalih krajeva i tako to....
a nikakvog plaćanja nije bilo.
mnogo lupetaš, amonijak.
 
pa, mojim roditeljima nisu raspaljivali po džepovima za mene i brata, pa smo bili brat i ja kulturna deca.
i ne samo što smo kulturni i vaspitani i tako dalje, nego smo i društveno korisni...mecene smo umetnicima i pomažemo siromašne iz zaostalih krajeva i tako to....
a nikakvog plaćanja nije bilo.
mnogo lupetaš, amonijak.

Pa danas nije to vreme,danas je demokratija.Svako radi sta hoce,samo novcane kazne mogu da opamete srbe!
 
pa, mojim roditeljima nisu raspaljivali po džepovima za mene i brata, pa smo bili brat i ja kulturna deca.
i ne samo što smo kulturni i vaspitani i tako dalje, nego smo i društveno korisni...mecene smo umetnicima i pomažemo siromašne iz zaostalih krajeva i tako to....
a nikakvog plaćanja nije bilo.
mnogo lupetaš, amonijak.

Mora da ste vi i brat isli na predavanja "Skola bez nasilja"?:zcepanje:
 

Back
Top