Quantcast

Škola animiranog filma - UPIS

voltron

Obećava
Poruka
90
Počelo je primanje prijava za upis u školu animacije. Detalji oko upisa su objavljeni na sajtu udruženja http://www.iluzija.org/skola-kurs/upis.html

Pogledajte detalje i ako ste zainteresovani, pošaljite prijavu što pre. Ako ste ne odlučni, posetite školu i pitajte sve što Vas zanima :]

upis.jpg

voltron

Obećava
Poruka
90
Zdravo svima,

Nije u Nisu, jer mi smo iz BG i otvaranje skole u jos jednom gradu je tezak zadatak..... mozda za nekoliko godina.

Cena - ako mislite da je 90e mesecno mnogo onda .... zao mi je. Ucenje ovakog zanata je vrlo konkretna stvar za razliku od frizera kojih ima koliko hocete. Voleo bih da mozete da navedete neke skole koje su jeftinije i pruzaju nesto slicno. Zanimljivo je kako ljudi ne zele da se informisu a radije bi proveli nekoliko dana na letovanju nego ulozili u znanje, buducnost i posao. Niko Vam nista nece dati na tacni servirano - ako zelite da radite kao frizer - OK... e ali ako zelite da idete svako leto na neko egzoticno mesto - e onda mora da se radi i zna nesto a ne folira.

poz ;-)

akutasame94

Iskusan
Banovan
Poruka
5.566
Zdravo svima,

Nije u Nisu, jer mi smo iz BG i otvaranje skole u jos jednom gradu je tezak zadatak..... mozda za nekoliko godina.

Cena - ako mislite da je 90e mesecno mnogo onda .... zao mi je. Ucenje ovakog zanata je vrlo konkretna stvar za razliku od frizera kojih ima koliko hocete. Voleo bih da mozete da navedete neke skole koje su jeftinije i pruzaju nesto slicno. Zanimljivo je kako ljudi ne zele da se informisu a radije bi proveli nekoliko dana na letovanju nego ulozili u znanje, buducnost i posao. Niko Vam nista nece dati na tacni servirano - ako zelite da radite kao frizer - OK... e ali ako zelite da idete svako leto na neko egzoticno mesto - e onda mora da se radi i zna nesto a ne folira.

poz ;-)

Naci cu ti jeftinije, bez problema, cak i po skolama imas sekcije...

A danas sve mozes nauciti i preko interneta, samo ukucas tutorial na YT i problem resen...

voltron

Obećava
Poruka
90
Naci cu ti jeftinije, bez problema, cak i po skolama imas sekcije...

A danas sve mozes nauciti i preko interneta, samo ukucas tutorial na YT i problem resen...

Super. Pogledaj SAE institut, CHIRON, Deform Studio, CRATER skolu, godina na primenjenim umetnostima, IT academyju, Višu Elektrotehničku itd itd. Slobodno uporedi.

Potpuno se slazem - kad je maya i drugi programi u pitanju imas tutorijala koliko hoces... ali mi smo skola karakter animacije, ne ucis (samo) programe, a to ces prijatelju malo teze naci.
Plus + upravo zato sto ljudi misle da su tutosi dovoljni imamo gomilu amatera i nijedan pristojan film. No, naravno .... izbor je na tebi - ako mislis da je dovoljna neka sekcija i internet - to je tvoje misljenje i pravo.

voltron

Obećava
Poruka
90
Plan škole za sledeću generaciju animatora

Kurs animacije koji traje godinu dana sa preko 40 radnih sedmica i fondom od 420 časova - počinje 9.septembra kada je žurka za nove polaznike.

Ne propustite priliku - postanite animator, naučite karakter animaciju i uđite u divan svet animiranih filmova. Otkrijte kako ovaj posao funkcioniše. Saznajte kako da ekranizujte svoje ideje - škola animiranog filma udruženja "Iluzija".

PLAN_2012-13.jpg

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.