Quantcast

Skok-Teretana

angus young

Zainteresovan član
Poruka
229
dosta spamova u temi ko hoce da nabije veliki odraz ili kako vec ,pa odlucih da otvorim novu temu ..
zanima koje vezbe mogu da radim u teretani za noge koje bi mi dodale na skoku i eksplozivnosti .. planiram da odmah nakon nove godine ,drugog januara krenem i idem do kraja meseca .. znam da nije dug vremenski period ali nemam vremena zbog skole pa bih hteo da za to vreme koliko toliko napredujem ..

Zvercina

Primećen član
Poruka
932
A sto jednostavno ne otvorite temu "Air Alert, Air ovaj air onaj... air sa penala... air sa pola i ostali komercijalni programi" i u toj temi diskutujete o tim programima... covek postavi konkretnu temu, i odmah se nadje neko da pita oko AA programa, a u vec postojecoj temi o ODRAZU je detaljno pisano o uticaju AA programa, samo treba sesti i citati... ali ne problem je sto sve hocete na brzinu... Zato tako i napredujete, citaj NIKAKO! U prici sve sam vrhunske atlete, a onda kad krenu trening ne mogu par naj obicnijih vezbica da urade, ne mogu na jednoj nozi zmureci da izdrze duze od 30sekundi... ali ne sve se hoce na brzinu! E pa ne moze, samo zestok rad ili nikako, kao na monasi na Tibetu, stanes lepo u podnozje brda kojim idu stepenice, a ti im ne vidis kraj, jer je u 3pm, pa onda krenes pun sprint do gore, i kad dodjes gore, taman kad pomislis jao odmor... sad cu da setam do dole, e kupiiip odmor, nema odmora, nego idemo cetvoronoske nazad, i to rukama vodis....
Pa tako iz dana, iz nedelje u nedelju, meseca u mesec, godine u godinu... i jednog dana mozda postanes sportsta.... a to AA i komercijalni programi... ima da letis po Ortopediji na Banjici...
Primer sa stepenicama naravno figurativne prirode....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.