• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Škoda fabija sa 2.5 tdi motorom?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mario80

Buduća legenda
Poruka
40.950
Ubeđuje me danas čovek da ima fabiju 2 onu ružnu sa dupetom i da je u njoj fabrički 2.5 tdi motor iz audija a6. Gledam na autodati nema ništa. Kaže ful oprema i tempomat.

Oduševljen potrošnjom od 6,5 litara na otvorenom. I to mi je čudno tj baš mnogo. Jel čuo neko video da se ta škoda prodavala nova sa ovim motorom?

Nekoliko puta mi je ponovio 2.5 tdi tako da nije zabuna.
images

Memnom

Veoma poznat
Poruka
13.741
Ubeđuje me danas čovek da ima fabiju 2 onu ružnu sa dupetom i da je u njoj fabrički 2.5 tdi motor iz audija a6. Gledam na autodati nema ništa. Kaže ful oprema i tempomat.

Oduševljen potrošnjom od 6,5 litara na otvorenom. I to mi je čudno tj baš mnogo. Jel čuo neko video da se ta škoda prodavala nova sa ovim motorom?

Nekoliko puta mi je ponovio 2.5 tdi tako da nije zabuna.
images
Pa to se vrlo jednostavno rijesi. Neka slika prometnu i tamo se sve vidi. J... price. Lovci i ribari isto svasta pricaju, a da li je istina pa bas i nije sve.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.