Skinuću joj zvijezde sa neba i pokrenuti ratove za nju or NOT?!

Šta mislite da li današnje žene zaslužuju da im se skidaju zvijezde i pokreću ratovi za njih ili IPAK NE?!
Ne znam.Možda neka i zaslužuje,ali vremena su se promenila
.A i ti si na LJIS-u.
Ovde se piše o kombinacijama, ovakvim, onakvim, pogledaj malo teme i snimi.
Ko još danas skida nekome zvezde?Sem u pesmama.
Nekim.Neko.Nekome.

Koliko moras da si iluzoran da mislis da bi smuvao pichon da moras da joj ides niz dlaku do te mere da je stavljas na pijadestal. Poput neke srednjevekovne slike. Ovo je neprocenljivo a ima i zagonetan osmeh. Jeste bejbe, toliko si odlepitis. Toliko si prsolitis? Ma odmah te zenim. Ceo bracni zivot cu ti vesti zvezde za aljinicu. I to zevsovom munjom. I spremacu ti svako jutro dorucak posejdonovim trozupcem. A yebacu te lose hahahaha

Koliko moras da si iluzoran da mislis da bi smuvao pichon da moras da joj ides niz dlaku do te mere da je stavljas na pijadestal. Poput neke srednjevekovne slike. Ovo je neprocenljivo a ima i zagonetan osmeh. Jeste bejbe, toliko si odlepitis. Toliko si prsolitis? Ma odmah te zenim. Ceo bracni zivot cu ti vesti zvezde za aljinicu. I to zevsovom munjom. I spremacu ti svako jutro dorucak posejdonovim trozupcem. A yebacu te lose hahahaha
mrtva trka,napokon i jesenja u klinču :rotf: :rotf: :rotf:

verovatno si hteo da kažeš deluzivan

ne postoji tvoj tepih teksta gde si pogodio sve reči, pa to ti je
Mmmm pratis moje lik i delo. Svidja mi se. Sta kazes da mi budes lektor? Vrv ima neka varijanta da ti posaljem tekst ti to korigujes i objavis. Promenicemo ti i nadimak u nesto zesce - letnji dzi pi ti. Totalni gas

Mmmm pratis moje lik i delo. Svidja mi se. Sta kazes da mi budes lektor? Vrv ima neka varijanta da ti posaljem tekst ti to korigujes i objavis. Promenicemo ti i nadimak u nesto zesce - letnji dzi pi ti. Totalni gas

ne, pratim temu. pratiti tvoj lik i delo bi bio makar part time posao koji zaslužuje novčanu kompenzaciju + kompenzaciju za psihičku bol

Ne znam.Možda neka i zaslužuje,ali vremena su se promenila
.A i ti si na LJIS-u.
Ovde se piše o kombinacijama, ovakvim, onakvim, pogledaj malo teme i snimi.
Ko još danas skida nekome zvezde?Sem u pesmama.
Nekim.Neko.Nekome.
Skidaju zvezde sa neba, pišu pesme, glume romantiku i face pred drugima oni koji ništa nisu opalili od 5.oktobra.2000.:whistling:
Ima ih, meni su u ignore jer smaraju iako znaju da prozivanjem drugih navatati zlatne vagine neće...:roll::lol:

Back