Skinuću joj zvijezde sa neba i pokrenuti ratove za nju or NOT?!

ОК.Ја сам противник физичког насиља. Више бих волела да вишак енергије потроши на дрва да исцепа, изриља башту или издеље ограду...ал ко воли.. не браним.
...ako si aktivan/a ucenik i kasnije takmicar pa trener
tada ti je tuca i plus ako si jos bodigard
smuci ti se tucnjava i trpis dok' ti bas dojadi i onda,-nanogica kao
Faraonn_u proslih 30...dana...
Eto , sta ti je to...

hoću, živo me zanima šta 'predstavljaš od sebe' pa nema nijedne žene koja ti odgovara. pošto ovako zvučiš kao osoba koja će doprineti povratku velikog kašlja
Da li si ti mene upravo nazvala nepismenim?
Ti.
Kakva ironija.
Ne interesuju me tvoja sarkastična tupavljenja i neko glumatanje pameti. U stvari, radije ću tri sata golom guzicom da trljam gloginje nego da potrošim minut tebi da objašnjavam šta znače tri proste reči na srpskom jeziku.

A ja sam neko ko je trenirao borliačke sportove i veštine ceo život. Ne samo da se ne plašim tučćnjave već ih i volim.

Sublimirano sparinzima na treninzoma. Da nije ilegalno i da postoje neki dvoboji ja bih tamo bio redovan.:per.

Volis da ti neko razbija glavu a? Kakvi sparinzi druze sparinzi i ozbiljna tuca nigde veze, kad naidjes na neku gromadu koja lomi vilice nece ti vise pasti tuca na pamet.

Ti.
Kakva ironija.
Ne interesuju me tvoja sarkastična tupavljenja i neko glumatanje pameti. U stvari, radije ću tri sata golom guzicom da trljam gloginje nego da potrošim minut tebi da objašnjavam šta znače tri proste reči na srpskom jeziku.

ja sam možda mnogo stvari, ali nepismena nije jedna od njih

Šta se to toliko promenilo u MŽ odnosima pa su i muškarci rešili da ne ulažu sebe više ili grešimo?!
Desila se droga, alkohol, kockarnice..zene jure sa posla kuci i usput kupuju namirnice za rucak a muskarci
jure sa posla kuci i kupuju usput alkohol, rizle za onaj vrag, cigarete, tikete...

Ti.
Kakva ironija.
valjda računaš tu i duševnu bol :rotf: :rotf: :rotf: :rotf:

A ja sam neko ko je trenirao borliačke sportove i veštine ceo život. Ne samo da se ne plašim tučćnjave već ih i volim.

Sublimirano sparinzima na treninzoma. Da nije ilegalno i da postoje neki dvoboji ja bih tamo bio redovan.:per.

brate slusas Pilote... pa ti si vanila :D
takoreci mica u tripu da je Badža

Šta mislite da li današnje žene zaslužuju da im se skidaju zvijezde i pokreću ratovi za njih ili IPAK NE?!

Šta se to toliko promenilo u MŽ odnosima pa su i muškarci rešili da ne ulažu sebe više ili grešimo?!

Pogledajte prilog 1445469

Brt

rat je da napises ribi pesmu
da odlepi
da zna da se ne bojis svojih emocija
da zna da umes da zaplaces na neki filmic
da znas da napravis pravi krompir pire od nula do pirea
da kad je ljubis i drzis u zagrljaju da se topi
da zna da oseti da je JEDINA na svetu

koje borbe ... zardjali sy oklopi kubure se zaglavile mooda je imati EMOCIJE i pokazati ih... comprende?

Brt

da odlepi

koje borbe ... zardjali sy oklopi kubure se zaglavile mooda je imati EMOCIJE i pokazati ih... comprende?
jeeee muzikaaa :lol: :heart2:

Brt

da odlepi

čak smo i gospođetinu raspevali onomad :rotf: :rotf: :rotf:

Brt

da odlepi

Svaki put kada lik napiše nekoj ženi pesmu, negde u svetu umre jedan mali panda!

Back