skijanje?

Loo

Zainteresovan član
Poruka
341
Sta je sa skijanjem? Ne znam gde da ga ubacim, u koji podforum.
Ide li neko ili je vec isao na skijanje? Ja nikad nisam bila, ne znam bas u potpunosti sta mi je potrebno od opreme tj. od odece. Kakve naocale za sunce, cizme, odelo itd. Ako neko moze neka napise mozda sta je najbolje.... Hvala!
 
pazi ovako ja do prosle godine nisam hteo da cujem za skijanje, kad su me napokon naterali da odem da probam tih nedelju dana mi je bilo nesto nenormalno, povrh svega kad sam se vratio u bg odmah sam uzeo aranzman za jos nedelju dana :) skijanje je nesto najbolje sto postoji...
sto se tice opreme imas opremu u fazonu za 800 e i za 150-200 e, posto ti tek pocinjes uzmes odes lepo kod hale pionir u beogradu svakog vikenda dolaze ljudi i donose polovne stvari tu mozes bukvalno sve da nadjes od starog do najnovijeg za mnooogo manje pare u poredjenju sa radnjama...
ja imam ovaj komplet : colmar jakna 7000 din, colmar rukavice 4000 din, colmar pantalone 4000 din, i colmar naocare 3000 din.
eto to bi bilo sve od mene.poz
 
joooj --- e stvarno treba organizovati malo jače upućivanje u skijanje ,, izvanredan sport ,, odmor za duh i telo ,, sama zamisao kada se penjete žičarom na vrh planine ,, gde više nema one rulje u plićaku koji došli na kopaonik jer je to u trendu ,, ljudi bre napadao sneg ,, a skijanje se nigde ne pominje ,,, inače obuka za skijanje traje nedelju dana , kada se savlada tehnika ostalo je rutina ,,, aj uzdravlje
 
I ja bi hteo da krenem da ucim :) Imas super foru na adi,vestacka ski staza,raspitaj se malo,ili pogledaj Blic od danas ili od juce...pet casova 5000 hiljada kazu da je dovoljno za nauciti:)Dobijes opremu naravno...
 
pajser:
pazi ovako ja do prosle godine nisam hteo da cujem za skijanje, kad su me napokon naterali da odem da probam tih nedelju dana mi je bilo nesto nenormalno, povrh svega kad sam se vratio u bg odmah sam uzeo aranzman za jos nedelju dana :) skijanje je nesto najbolje sto postoji...
sto se tice opreme imas opremu u fazonu za 800 e i za 150-200 e, posto ti tek pocinjes uzmes odes lepo kod hale pionir u beogradu svakog vikenda dolaze ljudi i donose polovne stvari tu mozes bukvalno sve da nadjes od starog do najnovijeg za mnooogo manje pare u poredjenju sa radnjama...
ja imam ovaj komplet : colmar jakna 7000 din, colmar rukavice 4000 din, colmar pantalone 4000 din, i colmar naocare 3000 din.
eto to bi bilo sve od mene.poz

...donji vesh nemoj da zaboravis....
 

Back
Top