Imam tetovazu na saci ruke koju zelim da skinem, povrsine je oko 20 cm2.
Da li ima nekog ko je skidao tetovazu ili zna nekog ko je skidao tetovazu?
Zanima me ko, koji hirurg u Srbiji to radi, i kakve su posledice?
Da li ima nekog ko je skidao tetovazu ili zna nekog ko je skidao tetovazu?
Zanima me ko, koji hirurg u Srbiji to radi, i kakve su posledice?

saznala sam za novu metodu koja se pojavila kod nas,kojom se tetovaža skida na isti način na koji se i stavlja,tj.iglicom se ubrizgava neka posebna tečnost koja izbacuje pigment iz tetovaže i tako ona nestaje bez ožiljka... probaću pa javljam rezultate!!!