Ski skokovi

Meni je kao jedna od najboljih metafora koje sam rekla ikada i koja me prati kroz zivot kao karma ova, a izgovorila sam je u vezi sa pravim skokom na odskocnu dasku sa koje je trebalo da preskocim kozlic: "Pala sam na odskocnu dasku", uvek u zivotu kad padnem, padnem pravo na odskocnu dasku koja me odbaci u visine, imam srece. I Igoru se svidela ta recenica.
 
Da li postoji nekakva šansa da se ove zime prenose (osim tradicionalne 4 skakaonice) i ostale skakaonice + još i moje omiljene ski trke na nekoj našoj TV ?
Nemam ni satelitsku ni kablovsku pa ako bi prenosili bilo bi extra....da malo osveže narod sa ovim fenomenalnim sportom (može i bob trke).....ma sneg i sve sportove na njemu obožavam
 
Da li postoji nekakva šansa da se ove zime prenose (osim tradicionalne 4 skakaonice) i ostale skakaonice + još i moje omiljene ski trke na nekoj našoj TV ?
Nemam ni satelitsku ni kablovsku pa ako bi prenosili bilo bi extra....da malo osveže narod sa ovim fenomenalnim sportom (može i bob trke).....ma sneg i sve sportove na njemu obožavam

sanse su gotovo nikakve, na zalost :(

o novoj sezoni: http://skiskokovi.blogspot.com/
 
WOOHHOOO pa ja se radujem vise turneji 4 skakaonice nego samoj Novoj godini, i bogami planiram cim bude realno moguce,finansijski normalno,da odem na neku od njih,makar i na onu u Sloveniji
Pozdrav
 
Tomas Morgernštern je juče dokazao da je ušao u novu sezonu kao glavni favorit za osvajanje svetskog kupa....a ni mladi Šlicenberger nije bez šansi ali prednost dajem nešto iskusnijem Morgiju....ledeni Ahonen polako odlazi iako je juče bio solidan.....danas su skokovi u 15:30 opet na istoj skakaonici (Trondhajm - Norveška) prenos na EUROSPORT-u
 
Jedino mi se smučilo kada sam video da je tu još gomila starog otpada koji su odavno zreli za penziju (pogotovo Japanci),Urman,Petersen,....stao mi mozak,ne mogu da se setim...ima ih još....Mališ i Ahonen su veterani ali još uvek dobri
 
mrzim Japance...

kao i u svako drugom sportu,navijao sam za Nemce i bodrio Smita i Hanavalda. mislim da cu u narednih desetak godina prigrabiti Slirenzauera,ili bar dok ne dodje novi dobar Svaba

mnogo je njih za gvozdje ali se i dalje tuda motaju (Lojcl je recimo dans bio dobar). Vidhelcla ne vidjam,mislim da je zavrsio svoje
 
ne znam zasto Jakobsen ne skace,ne mogu bas da verujem da mu se forma toliko srozala. od ostalih leba nema,mada je neki Tom Hilde ove godine iskocio a Romoren je 4. u poretku.
sezona je ogromna i bice tu jos svasta
 
jos jedna lagana pobeda Morgensterna a podijum za Austriju overavaju i Kefler i Lojcl... Slirenzauer slab

voleo bih da onom liku na Eurosportu (i onom ko ga je tamo postavio) neko objasni sta znaci plava linija. neverovatno je koliko je taj kanal ujeban otkad je nekim cudom krenuo Eurosport Srbija. ubedljivo najgori su oni magarci koji prenose fudbal jer su neozbiljni a cesto i veoma uvrdljivi,mada ni ostali nisu nista bolji.
 

Back
Top