Quantcast
  • Dragi prijatelji, od sada mozete da primate obavestenja na svojim uredjajima o novostima (push notifikacije). Kliknite ovde za uputstvo.

Ski skokovi

Dr.Jekyll

Elita
Poruka
16.628
Na sutrašnjim skokovima u Vilingenu opet neće biti Bardala i Šlirija...Svetski kup (koji je po meni mnogo vredniji nego olimpijsko zlato) treba da ide u ruke onog koji nije propustio nijedno dosadašnje takmičenje...Bardal i Šliri ovim potezima samo gube na popularnosti i imaju osude kod njihovih fanova (pogotovo Šliri).

Dr.Jekyll

Elita
Poruka
16.628
Al' što mi merak što je Aman opet prso z:D
Greota stvarno za Bardala što je propustio ova takmičenja.
Nije Aman konkurencija...ne volim što nisu bili Šliri i Bardal u Vilingenu (a i ranije) ali mi je merak što su se Prevc i Kamil izdvojili na tabeli za šampiona svetskog kupa :)
Ne bih imao ništa protiv da ista dvojica podele zlatne medalje na ZOI a slovenci da uzmu zlato u ekipnoj :)

Dr.Jekyll

Elita
Poruka
16.628
Ima i mnogo ljigavijih od njega (ja ga cenim zbog 4 olimpijska zlata i kao jedinog skakača koji godinama jedini vredi iz zemlje snežnih sportova).
I meni su nemci uvek bili u vrhu (najviše zbog Hanavalda)...na ove tvoje gore navedene bih dodao i slovence :)

Halix

Elita
Poruka
16.188
Cestitke ''nasem Peri'' na osvojenom srebru. Nadam se pobedi na velikoj skakaonici.

Procitah negde na blic da je Stoch pao na treningu a Prevc imao najduzi skok.Jel to tacne informacije?

PS. Nadam se da se Pointneru uveliko ''isplacuje'' taktika da odmara skakace u SK. :lol:

Dr.Jekyll

Elita
Poruka
16.628
Jel se zna sta je sa Stohom? Jel tesko povredjen na treningu? Jel ce da skace sutra?
Koliko sam čuo,nije ništa ozbiljno i skakaće ;)

- - - - - - - - - -

Cestitke ''nasem Peri'' na osvojenom srebru. Nadam se pobedi na velikoj skakaonici.

Procitah negde na blic da je Stoch pao na treningu a Prevc imao najduzi skok.Jel to tacne informacije?

PS. Nadam se da se Pointneru uveliko ''isplacuje'' taktika da odmara skakace u SK. :lol:
Ja sam srećan svaki put kada vidim tu odvratnu njušku kako puca od besa...eto mu njegove taktike da odmara Šlirija i iz petnih žila navijam da austrijanci ne osvoje niti jednu medalju u skokovima na ZOI :ok:

Dr.Jekyll

Elita
Poruka
16.628
Znaci,ponovo taj majmun Pointner!
Ništa novo...ali dobro je što im se za sada sve obija o glavu a izgleda da su i pogrešnog takmičara špijunirali :lol:
Atmosfera kao u pozoristu! Mislim da je odluka da se igre odrze u Sociju totalni promasaj!
Nije promašaj,ima tu i prednosti zbog čega je dodeljeno Sočiju (meni ide na qrc toplo vreme i malo kvari utisak).
Kovinjalo ocajan.... :sad2:
Govninjalo se razume u sve...j*balo ga komentarisanje !!!
Čak je i onaj Vladimir Maksa za njega izmislio komentarisanje.