dejannn
Iskusan
- Poruka
- 5.717
http://www.alo.rs/vesti/36802/Spomenik_Dindicu_kraj_pisoara
Evo i neka normalna vest u ovoj ludoj zemlji
Evo i neka normalna vest u ovoj ludoj zemlji
Poslednja izmena:
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.



Jaka stvar, Djindjic je bio racionalan i praktican, za razliku od vecine pomahnitalih plemenskih budala kojih smo imali i koje imamo sada, i nema nista strasno u tome sto su ga stavili pored jedne prakticne i neophodne institucije kao sto je javni WC.
WC je bitnija stvar za drzavu od Gazimestana; tako da- kada Kostunica umre, neka mu naprave spomen plocu tamo, da ostvari posthumno jedinstvo sa Obilicem i Lazarom.

Jaka stvar, Djindjic je bio racionalan i praktican, za razliku od vecine pomahnitalih plemenskih budala kojih smo imali i koje imamo sada, i nema nista strasno u tome sto su ga stavili pored jedne prakticne i neophodne institucije kao sto je javni WC.
WC je bitnija stvar za drzavu od Gazimestana; tako da- kada Kostunica umre, neka mu naprave spomen plocu tamo, da ostvari posthumno jedinstvo sa Obilicem i Lazarom.
Pa lepo je to , shorash a kroz glavu ti prolaze te uzvishene misli od Djindjice. Josh kad prdnesh , pa to ti je prava demokratija.


Trebali su odmah do njega da postave spomen ploču i Ljubi Zemuncu...... jedan bez drugog ne idu.

Chekaju da mu riknu saborci (Legija,Bagzi , Cane ) pa ce se to objediniti u jedan monumentalni spomenik![]()
Znači imaćemo "Spomenik najvećih srbskih kriminalaca" !
Pa i to je pažljiv gest od njihovih naslednika iz DS-a ..... baš me zanimljivo iznenade uvek kada nešto hoće da stvore izuzetno što niko nigde nema.
U celom svetu ljudi podižu spomenike svojom najblistavijim umovima, samo smo mi od nedavno počeli da podižemo najvećim kriminalcima.
Pa lepo je to , shorash a kroz glavu ti prolaze te uzvishene misli od Djindjice. Josh kad prdnesh , pa to ti je prava demokratija.
Jaka stvar, Djindjic je bio racionalan i praktican, za razliku od vecine pomahnitalih plemenskih budala kojih smo imali i koje imamo sada, i nema nista strasno u tome sto su ga stavili pored jedne prakticne i neophodne institucije kao sto je javni WC.
WC je bitnija stvar za drzavu od Gazimestana; tako da- kada Kostunica umre, neka mu naprave spomen plocu tamo, da ostvari posthumno jedinstvo sa Obilicem i Lazarom.
cime je to govedo zasluzilo spomenik