SKANDALOZNO - spomenik Djnindjicu u Pancevu.

Jaka stvar, Djindjic je bio racionalan i praktican, za razliku od vecine pomahnitalih plemenskih budala kojih smo imali i koje imamo sada, i nema nista strasno u tome sto su ga stavili pored jedne prakticne i neophodne institucije kao sto je javni WC.

WC je bitnija stvar za drzavu od Gazimestana; tako da- kada Kostunica umre, neka mu naprave spomen plocu tamo, da ostvari posthumno jedinstvo sa Obilicem i Lazarom.
 
Jaka stvar, Djindjic je bio racionalan i praktican, za razliku od vecine pomahnitalih plemenskih budala kojih smo imali i koje imamo sada, i nema nista strasno u tome sto su ga stavili pored jedne prakticne i neophodne institucije kao sto je javni WC.

WC je bitnija stvar za drzavu od Gazimestana; tako da- kada Kostunica umre, neka mu naprave spomen plocu tamo, da ostvari posthumno jedinstvo sa Obilicem i Lazarom.

Ево, и панчевци су практични - поставили његов споменик поред ВЦ-а да се људи лакше иск*њају кад га виде. :lol:
 
Jaka stvar, Djindjic je bio racionalan i praktican, za razliku od vecine pomahnitalih plemenskih budala kojih smo imali i koje imamo sada, i nema nista strasno u tome sto su ga stavili pored jedne prakticne i neophodne institucije kao sto je javni WC.

WC je bitnija stvar za drzavu od Gazimestana; tako da- kada Kostunica umre, neka mu naprave spomen plocu tamo, da ostvari posthumno jedinstvo sa Obilicem i Lazarom.

Pa zar ti je, opet pleme krivo?
 
- Gradonačelnica je zauzeta sastancima, ali ne znam šta tu ima sporno. To je jedan od najuređenijih trgova u gradu, ne postoji reprezentativnije mesto od tog trga - ocenila je saradnica gradonačelnice Jasmina Radovanović.
E zena u pravu,nema lepseg mesta u Pancevu od tog preko puta suda!Zasadjeno cvece smanjuje veliku zagadjenost okoline jedino zimi kad ne cveta oseti se to iz javnog pisoara.Po meni taj spomenik je trebalo staviti u silerovu umesto srusene vile.
 
Pa lepo je to , shorash a kroz glavu ti prolaze te uzvishene misli od Djindjice. Josh kad prdnesh , pa to ti je prava demokratija.

ja tu ne bih ništa menjala.
Čitava stvar je i više nego praktična.
Šetaš Pančevom, dođeš do spomenutog trga, ugledaš spomen ploču i od čitavog tog prizora dobiješ neizdrživu potrebu da se isqenjaš na licu mesta.
Kad gle zgode, tu odma' i qenjara!

Kakav mudar potez! :lol:
 
Chekaju da mu riknu saborci (Legija,Bagzi , Cane ) pa ce se to objediniti u jedan monumentalni spomenik :mrgreen:

Znači imaćemo "Spomenik najvećih srbskih kriminalaca" !

Pa i to je pažljiv gest od njihovih naslednika iz DS-a ..... baš me zanimljivo iznenade uvek kada nešto hoće da stvore izuzetno što niko nigde nema.

U celom svetu ljudi podižu spomenike svojom najblistavijim umovima, samo smo mi od nedavno počeli da podižemo najvećim kriminalcima.
 
Poslednja izmena:
Znači imaćemo "Spomenik najvećih srbskih kriminalaca" !

Pa i to je pažljiv gest od njihovih naslednika iz DS-a ..... baš me zanimljivo iznenade uvek kada nešto hoće da stvore izuzetno što niko nigde nema.

U celom svetu ljudi podižu spomenike svojom najblistavijim umovima, samo smo mi od nedavno počeli da podižemo najvećim kriminalcima.

Dobro kažeš.

sandzak9.jpg
 
Jaka stvar, Djindjic je bio racionalan i praktican, za razliku od vecine pomahnitalih plemenskih budala kojih smo imali i koje imamo sada, i nema nista strasno u tome sto su ga stavili pored jedne prakticne i neophodne institucije kao sto je javni WC.

WC je bitnija stvar za drzavu od Gazimestana; tako da- kada Kostunica umre, neka mu naprave spomen plocu tamo, da ostvari posthumno jedinstvo sa Obilicem i Lazarom.

 

Back
Top