Quantcast

SKANDALOZNE IZJAVE TOME NIKOLIĆA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nick_Sloter

Početnik
Poruka
29
1. "Ako neko vidi Zorana Đinćića, recite mu i da je Tito pre smrti imao problem sa nogom", rekao je Nikolić svojevremeno na stranačkom skupu.

2.Pokazujuci na sliku konture ubijenog čoveka i tragove krvi rekao je u predizbornoj kampanji "Ovo je slika Borisa Tadića"

2. U decembru 2003. u Utisku nedelje ponovio je svoj stav o ubistvu Slavka Ćuruvije: "Nije mi žao što je ubijen, šta sad?"

3. Ustašom je nazivao predsednika Srbije Borisa Tadića, čiji je rodjeni deda ubijen od strane ustaša:

Olja Bećković: Čekajte, Boris Tadić je ustaša?

Nikolić: Potpuno.

Olja Bećković: I ne osećate se glupo kad to izgovorite?

Nikolić: Zašto?

4. Ostala je upamćena njegova izjava povodom izbora Vuka Draškovića za šefa diplomatije, kao jedna od najnevaspitanijih: "E, ovakvo go_vno ste vi izabrali za ministra", a obraćao se i rečima "Sram te bilo, džukelo jedna."

5. Vređao je često i lidera stranke čije glasove sada kaže da očekuje, nazivajući ga "mlitavim i metiljavim Koštunicom".

José Luis Torrente

Ističe se
Banovan
Poruka
2.477
1. "Ako neko vidi Zorana Đinćića, recite mu i da je Tito pre smrti imao problem sa nogom", rekao je Nikolić svojevremeno na stranačkom skupu.

2.Pokazujuci na sliku konture ubijenog čoveka i tragove krvi rekao je u predizbornoj kampanji "Ovo je slika Borisa Tadića"

2. U decembru 2003. u Utisku nedelje ponovio je svoj stav o ubistvu Slavka Ćuruvije: "Nije mi žao što je ubijen, šta sad?"

3. Ustašom je nazivao predsednika Srbije Borisa Tadića, čiji je rodjeni deda ubijen od strane ustaša:

Olja Bećković: Čekajte, Boris Tadić je ustaša?

Nikolić: Potpuno.

Olja Bećković: I ne osećate se glupo kad to izgovorite?

Nikolić: Zašto?

4. Ostala je upamćena njegova izjava povodom izbora Vuka Draškovića za šefa diplomatije, kao jedna od najnevaspitanijih: "E, ovakvo go_vno ste vi izabrali za ministra", a obraćao se i rečima "Sram te bilo, džukelo jedna."

5. Vređao je često i lidera stranke čije glasove sada kaže da očekuje, nazivajući ga "mlitavim i metiljavim Koštunicom".
1.Pa vizionar covek.Sa kim se Djindjic druzio nije ni bilo tesko zakljuciti kako ce da zavrsi.Ali izgleda samo Djindjicu to nije bilo jasno pa su ga njegovi pajtasi kao ovcu na streljanje odveli.

2.Stvarno je IQ demokrata strasno nizak ili mozda ovo rade sa namerom.Pa svakom ko je gledao tu izjavu jasno je da je Toma prokomen.tarisao da je Tadic mrtav posle izbora u smislu da gubi iste i da je to kraj njegovog predsednikovanja.A niko ne osudjuje sam letak DS-a??

3.Pa iskren covek.Recimo i meni nije zao Slobe i Djindjica.Ko ih ebe.A novinari su mozda jos i gori olos od politicara.

4.Pa i tu je u pravu :)

5A pa to vredjanje je standard ovde.Pa Velja je pre neki dan izjavio da je Tadic djavo a juce Vuk Jeremic rece da mu je Velja rekao da ce glasati za Tadica tj djavola.Da ne pricam o pljuvacini demokrata na racun Velje i DSS -a pred formuranje vlade

Romansa

Aktivan član
Poruka
1.716
Tomislav Nikolic moze da kaze sta god pozeli.Demokratija protiv koje se bori daje mu to pravo.Najveci je uzas sto jos neko,u bilo kom smislu reaguje na njegove gluposti,potkrepljene nesuvislom mrznjom.
Ali,rezultate svojih gluposti videce vec treceg februara.

Nick_Sloter

Početnik
Poruka
29
Boris Tadic je za razliku od Tome grobara, bivseg direktora jkp "pogrebne usluge" , kulturan i civilizovan covek i ne secam se da je za ikoga rekao da je "go_vno" ili "dzukela"!

mislim stvarno zar je ono sto je izrekao Toma recnik i kultura kakvu treba da ima predsednik Srbije?

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.569
Sta su demokrate sve govorile o Slobi,Miri i celoj toj bratiji?
.

šta su govorili?
ovo?:

33. Шта рече, Слобо слободо?, 1994.

34. Црвени тиранин са Дедиња, Српска радикална странка, 1995.
.
36. Српски брачни пар "Чаушеску", 1995.

37. Вештица из Толстојеве улице, 1995.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.