Skandalozan potez Hrvata: Vučiću zabranjena poseta Jasenovcu

@Grom_sa_neba! , dodji tu da se druzimo, vidis kako su se ljudi lijepo okupili i caskaju.

redface1.gif
 
Ja o zivotu gospodina predsjednika Aleksandra Vucica razmisljam generalno, pa tako i o njegovoj smrti, zbog toga sto je i ona dio svega toga.
Sigurno mu ne zelim nikakvo zlo.

:heart2:
Већ два дана читам а не коментаришем писање на овој теми и закључио сам следеће:
под хитно да промениш слику (аватар) и уместо овог мачора/мачке, постави фоку. И она има два ока, бркове, нешто тање крзно али има га.....
Разлог прост: кењаш као фока, дан-ноћ. Како те само не мрзи да то радиш.
 
Већ два дана читам а не коментаришем писање на овој теми и закључио сам следеће:
под хитно да промениш слику (аватар) и уместо овог мачора/мачке, постави фоку. И она има два ока, бркове, нешто тање крзно али има га.....
Разлог прост: кењаш као фока, дан-ноћ. Како те само не мрзи да то радиш.
Znaci sada se gospodina predsjednika Aleksandra Vucica vise ne smije ni pohvaliti kada ucini nesto dobro?
To zelis reci?

redface1.gif
 
Ja se stidim kada mi kažu da sam četnik jer nisam četnik. Mrzim četnike. Za razliku od vas koji se ponosite kada vas nazovu ustaše, ja se i te kako uvredim kada mi neko kaže da sam četnik. Čega se pametan stidi budala se time ponosi. Bilo i biće.
Zapravo ti misliš da nisi četnik, ali se ponašaš kao četnik, pišeš kao četnik i misliš kao četnik. I zato jesi - četnik.
 

Back
Top