Скандалозан и недостојан текст владике СПЦ: Вучић нас вади из блата

Poruka
24.367
...


Da vidimo malo botove u SPC... :patkica:


МЕГА СЕНДВИЧ – Скандалозан и недостојан текст владике СПЦ: Вучић нас вади из блата

https://srbin.info/politika/mega-se...an-tekst-vladike-spc-vucic-nas-vadi-iz-blata/



Da vidimo sad o kakvom vladiki se radi :dosadno: :

KOLIKO MORAŠ DA BUDEŠ SUJETAN Vladika luksuzni "mercedes" ukrasio svojim inicijalima i godinom rođenja!(18.05.2016.)

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/k...mercedes-ukrasio-svojim-inicijalima-i/qccmr1w

-lHk9kqTURBXy84ZDljYzhhMjNmNTA5MWI3MWUxMzU2MTg2MjE4Mzk2YS5qcGVnkZMCzQLkAIGhMAU

U najkraćem, to bi bio opis jednog od episkopa SPC, Sergija, vladike frankfurtskog i svenemačkog. Upravo je ovaj velikodostojnik SPC, i to sa najkraćim episkopskim stažom, prekjuče, prvog dana zasedanja Sabora, u pratnji vladike vranjskog Pahomija, iz “mercedesa” E klase, vrednog najmanje 50.000 evra, zapretio novinaru i fotoreporteru “Blica”: “Opasno je to što radite, opasno po vas”.
Iako ima onih koji ga optužuju što je kupio novi “mercedes” i to u Eparhiji koju je materijalno upropastio njegov prethodnih vladika Konstantin, mora se priznati da pare za nova kola nije uzeo iz osiromašene eparhijske kase. Naime, automobil je kupio tako što se obratio crkvenim opštinama i poručio da ko hoće može da uplati za nova vladičina kola. Takođe, Eparhija je jedna od većih po teritoriji, pa Sergiju nije zamereno što je kupio dobar auto.
Episkop je na Sabor došao u pratnji vladike vranjskog Pahomija. Obojica su deo glasačke mašine episkopa bačkog Irineja, u kojoj su nekada bili i vladika Vasilije (Kačavenda) i mileševski Filaret. Sergije je kadar bačkog episkopa i imenovan je u vladiku 2014. zajedno sa mladim vladikom Andrejem, koji je dobio na upravljanje Švajcarsku. Podmladak vladike bačkog Irineja dobio je po jedan deo nekadašnje velike Eparhije srednjoevropske.
Za razliku od vladike Andreja koji je, kako se nezvanično navodi, već pao u nemilost svog mentora episkopa bačkog, Sergije je i dalje u dobrim odnosima sa njim. Međutim, ne i sa sveštenstvom svoje eparhije. On je, naime, ušao u sukob sa bliskim saradnikom, arhijerejskim zamenikom protom Milanom Pejićem iz Hanovera. Upravo ovaj sveštenik bio je jedan od onih koji su demaskirali sve mutne radnje smenjenog vladike Konstantina. Sergijeva odluka o suspenziji prote dovela je do toga da patrijarh Irinej naloži da komisija ode u Nemačku i iznova proveri šta se događa u Eparhiji. Tako je Sergije dobio komisiju za proveru rada posle samo dve godine upravljanja Eparhijom.


...
 
Poslednja izmena:
ponekad se pitam jel ovu križaricu vode hrvatske obavještajne službe.

Možda je ovo jugoslovenski forum, ali Srbin info izvesno doznke dobija preko Zagreba ili bar materijale i instrukcije

Po pitanju Groma on može biti ili obični korisni idiot koji usled besposlice guta sve vezano za propagandni rat, bez onrade podataka ili i on na ime ovoga dobija uplate za penziono i socijalno .
 
Smorili ste više sa tim automobilima i vladikama

Ako im nemate šta drugo naći onda nemoj da se brukate

Uzgred možda biste se mogli kao veliki borci za opšte narodno zdravlje da se zapitate koliko njih rmbači za sitnu lovu, prekovremeno, bez odmora da bi neki tamo isto vozio skupe automobile
Znam firmu u kojoj je "vlasnik" uložio 100 rsd, a "ona" mu rentira automobil koji je na mesečnom nivou mnogo skuplji od bruto plate svakog radnika, .

Pa da se po tom pitanju nešto poradi za dostojniji život ljudi

A par Vladika mogu da potpomažu nemačku privredu sa kupovinom njihovih automobila

Da ja sam pro bono bot SPC.
 
Брука и срамота.


А дружи се оним манијаком Пахомијем.


Овај баш као да је припадник Српске напредне странке, а не владика Српске православне цркве.
 
ponekad se pitam jel ovu križaricu vode hrvatske obavještajne službe.

То сте тако учили на Академији младих лидера, да кад вам неко помене Вучића и његове грехе, да одмах кренете са оптужбама да је тај неко Крват?

А при том вам не смета што је АВ Шиптар.
 
Ја откад знам за себе,свако свештено лице којем сам срео,било је тешка лопина. Вера као манипулација масом.

Ne vera, nego religija.

Između ta dva nema nikakve veze.
 
Брука и срамота.
А дружи се оним манијаком Пахомијем.
Овај баш као да је припадник Српске напредне странке, а не владика Српске православне цркве.
Da li je tebi neko ovde spočitavao što ti je najboljii ortak Drug @комшија ? :mazipsa:
 
Ја откад знам за себе,свако свештено лице којем сам срео,било је тешка лопина. Вера као манипулација масом.
Неко са оваквом тврдњом, несумњиво је лопина и сецикеса!;)
 
Evo ispravio sam ti ovo . :okok:

Da te obavestim da sam tražila brisanje tvoje replike

Možeš da uzmeš jednu rečenicu iz mog posta, staviš citat za ono što sam ja napisala , a ti dopišeš svoju budalaštinu

Ne možeš da sam uređuješ moj post .. jer je to falsifikat, krivotvorenje, obmana i sve vezano zato, a ko je spreman da to uradi je lopov, prevrant, ..
 
Da li je tebi neko ovde spočitavao što ti je najboljii ortak Drug @комшија ? :mazipsa:

Ти комши изјављујеш љубав већ годинама овде.

Јавно пишете шта радите један другом.


И он теби изјављује љубав, и објашњава како водите љубав сваког другог викенда, кад те пусте на отпуст из Лазе.
 
Da te obavestim da sam tražila brisanje tvoje replike

Možeš da uzmeš jednu rečenicu iz mog posta, staviš citat za ono što sam ja napisala , a ti dopišeš svoju budalaštinu

Ne možeš da sam uređuješ moj post .. jer je to falsifikat, krivotvorenje, obmana i sve vezano zato, a ko je spreman da to uradi je lopov, prevrant, ..
Ako .
Lopov lopova , uvek prepoznaaaaa... štob rekla ona vaša lepa bosanska pesmica . :maramica:
 
Možda je ovo jugoslovenski forum, ali Srbin info izvesno doznke dobija preko Zagreba ili bar materijale i instrukcije

Po pitanju Groma on može biti ili obični korisni idiot koji usled besposlice guta sve vezano za propagandni rat, bez onrade podataka ili i on na ime ovoga dobija uplate za penziono i socijalno .
iskreno, srbin info je najverovatnije jos jedno zamesateljstvo vucica nauceno sa lekcije o studiju b za vreme milosevica
neka vrsta odstupnice ako stvari dobiju ili podju nezeljenim tokom...a osnovan je 2012. bas u vreme njegovog ustolicenja...
 
Ти комши изјављујеш љубав већ годинама овде.
Јавно пишете шта радите један другом.
И он теби изјављује љубав, и објашњава како водите љубав сваког другог викенда, кад те пусте на отпуст из Лазе.
ОПЕТ јавно лажеш, а ко лаже тај и краде! ;)
Колико је познато, овде је Drug @комшија тебе хвалио као артиљерца-топџију, а оно када сте
имали конфликт, било је због онох аФганистанаца када те преварио! Тако да.... :)
 
ОПЕТ јавно лажеш, а ко лаже тај и краде! ;)
Колико је познато, овде је Drug @комшија тебе хвалио као артиљерца-топџију, а оно када сте
имали конфликт, било је због онох аФганистанаца када те преварио! Тако да.... :)
@комшија је на подфоруму ЉиС пуштао неке ваше снимке, где те он кара, а ти грокћеш од задовољства као подебело и гласно свињче.

После оне модераторке обрисале бруку и срамоту, али је пола ЉиС форума видело како скичиш од задовољства.
 
iskreno, srbin info je najverovatnije jos jedno zamesateljstvo vucica nauceno sa lekcije o studiju b za vreme milosevica
neka vrsta odstupnice ako stvari dobiju ili podju nezeljenim tokom...a osnovan je 2012. bas u vreme njegovog ustolicenja...
Srbin.Ninfo je javno 2017. pozvao da se glasa za Vučića.
Tako da...
 

Back
Top