Quantcast

Скандал: Волонтери СНС од пензионера узимају 1.000 динара

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

комшија

Legenda
Poruka
69.448
1584485303500.png

У Смедеревској Паланци волонтери СНС , који би требало да бесплатно помажу пензионерима у време коронавируса, наплаћују своје услуге до 1.000 динара. Ову скандалозну вест сазнали смо управо од пензионера који пролазе кроз ову пљачку и тортуру напредњачких "добровољаца" од како је проглашено ванредно стање.

1584485380400.png

20:07 17.03.2020.

“Нико не може да верује шта се дешава! Мени је мала пензија, избиће ми све из џепа ако овако наставе. Не могу нигде да се крећем, а пара да њих плаћам немам. Вучић нам је дао неколико хиљада, а сада нам узима назад дупло више. На шта ово личи? Ми пензионери у Смедеревској Паланци смо очајни. Ово је срамота, јако нам је тешко”.

Она истиче да су у последњих неколико дана брашно и уље поскупели:

“Уље је скочило на 135 динара! Нити могу себи то да приуштим, нити могу сама на улицу. А онда ти дође дечко на врата, волонтер и узме. Ево, данас ми је један бацио ђубре и тражио за ракију или пиво. Па то је страшно! Да ти оде до лекара тражи 500 динара. У мом комшилуку се врте три момка и сваки тражи новац од свих”, рекла нам је Рада Јовановић.

Тим поводом, контактирали смо адвоката Ненада Јанковића који нам је рекао да је овај партијски лов посебно у оваквој ситуацији и више него за осуду:

“Најоштрије осуђујем такву појаву коју су одобрили челници Смедеревске Паланке. Вучић је рекао да ће да помогне пензионерима и да им да волонтере који ће да их служе, а они им узимају по 1.000 динара на дневном нивоу. Сада би исти тај председник требало да утиче на кризни штаб. Ово је за кривичну пријаву и казну као што добијају они који продају маске на црно”, каже за Нова.рс адвокат Ненад Јанковић. link

СНС ЈЕ ЗЛОЧИНАЧКА ПАРТИЈА!

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
39.100
shameful and humiliating
Jeste i nije...
Jeste ako moral podesavas po nekom drugom okruzenju, ali nije ako podesavas po srpskom okruzenju, vise nego ocigledno...

Npr svaki ili skoro svaki srbin , ce ti objasniti da je baba imala mogucnost da odbije, niko je nije prisiljavao da da novac ....to sto ona misli da se ocekuje i sto neko ocekuje to je njegova stvar, zar ne.....nije bila prisiljena. i tako te price...
E sad , neko to zove nemoral, neko to zove prevara.....neko to zove iznuda, neko zove ucena....
I od nacina zvanja zavisi i koliki je negativan skor...rezultat...
Znas i sam...
Npr napadne me jedna od onih uzvisenih forumashica jer sam joj dobacio da je strucnjak za seks....
Napadne me pricom da je ona mnogo vise imala seksualnog iskustva nego ja....
To se moze drugacije reci promiskuitetna kultura, moze da se kaze qulvinska filozofija, moze da se kaze seksualni snobizam, itd itd...ili jednostavno , posle jos 7,8 varijanti kao udarac na moju muskost, kao da moja muskost zavisi od broja nebitnih i neobaveznih kresova sa forumashicama...
Ali od naziva koji upotrebis zavisi stigma ili nepostojanje stigme nego valorizacija , vrednovanje samog cina od +10 do -10....
Racunam da je ovo spustanje moje muskosti za +10, tj al mi je pokazala svaka joj cast...

Poslednja izmena:

frootsman

Buduća legenda
Poruka
25.353
Jeste i nije...
Jeste ako moral podesavas po nekom drugom okruzenju, ali nije ako podesavas po srpskom okruzenju, vise nego ocigledno...

Npr svaki ili skoro svaki srbin , ce ti objasniti da je baba imala mogucnost da odbije, niko je nije prisiljavao da da novac ....to sto ona misli da se ocekuje i sto neko ocekuje to je njegova stvar, zar ne.....nije bila prisiljena. i tako te price...
E sad , neko to zove nemoral, neko to zove prevara.....neko to zove iznuda, neko zove ucena....
I od nacina zvanja zavisi i koliki je negativan skor...rezultat...
Znas i sam...
Npr napadne me jedna od onih uzvisenih forumashica jer sam joj dobacio da je strucnjak za seks....
Napadne me pricom da je ona mnogo vise imala seksualnog iskustva nego ja....
To se moze drugacije reci promiskuitetna kultura, moze da se kaze qulvinska filozofija, moze da se kaze seksualni snobizam, itd itd...ili jednostavno , posle jos 7,8 varijanti kao udarac na moju muskost, kao da moja muskost zavisi od broja nebitnih i neobaveznih kresova sa forumashicama...
Ali od naziva koji upotrebis zavisi stigma ili nepostojanje stigme nego valorizacija , vrednovanje samog cina od +10 do -10....
Racunam da je ovo spustanje moje muskosti za +10, tj al mi je pokazala svaka joj cast...

Ако за џабе нема ни код бабе, онда ни код напредњака нема за џабака.

buudala

Legenda
Poruka
62.649
Велико је питање јесу ли у тим мајицама, СНС-овци или ,,они'' злонамерни!?
Ускоро ће се сазнати, не журите са осудама.
Jeste.
Baš ko što su partizani puštali brade i napadali ljude da bi ih okrenuli protiv četnika

комшија

Legenda
Poruka
69.448
1584523300600.png

У Смедеревској Паланци волонтери СНС , који би требало да бесплатно помажу пензионерима у време коронавируса, наплаћују своје услуге до 1.000 динара. Ову скандалозну вест сазнали смо управо од пензионера који пролазе кроз ову пљачку и тортуру напредњачких "добровољаца" од како је проглашено ванредно стање.

1584523341400.png

20:07 17.03.2020

Дам новац волонтеру СНС да оде да ми купи хлеб, млеко и јаја, а он ми узме 1.000 динара за ту услугу”, рекла је за Нова.рс Рада Јовановић (70) из Смедеревске Паланке и наставила у очају:

“Нико не може да верује шта се дешава! Мени је мала пензија, избиће ми све из џепа ако овако наставе. Не могу нигде да се крећем, а пара да њих плаћам немам. Вучић нам је дао неколико хиљада, а сада нам узима назад дупло више. На шта ово личи? Ми пензионери у Смедеревској Паланци смо очајни. Ово је срамота, јако нам је тешко”.

Она истиче да су у последњих неколико дана брашно и уље поскупели:

Уље је скочило на 135 динара! Нити могу себи то да приуштим, нити могу сама на улицу. А онда ти дође дечко на врата, волонтер и узме. Ево, данас ми је један бацио ђубре и тражио за ракију или пиво. Па то је страшно! Да ти оде до лекара тражи 500 динара. У мом комшилуку се врте три момка и сваки тражи новац од свих”, рекла нам је Рада Јовановић.

Тим поводом, контактирали смо адвоката Ненада Јанковића који нам је рекао да је овај партијски лов посебно у оваквој ситуацији и више него за осуду:

Најоштрије осуђујем такву појаву коју су одобрили челници Смедеревске Паланке. Вучић је рекао да ће да помогне пензионерима и да им да волонтере који ће да их служе, а они им узимају по 1.000 динара на дневном нивоу. Сада би исти тај председник требало да утиче на кризни штаб. Ово је за кривичну пријаву и казну као што добијају они који продају маске на црно”, каже за Нова.рс адвокат Ненад Јанковић. link

СНС МОРА ДА ОДЕ!

Seksi Gospodin

Iskusan
Banovan
Poruka
5.931
2174273_nikolavucen_ls-s.jpg

Lep, mlad, predsednik, sve pošteno...obara pogled, grči usne...ljubigamajka

Povodom vesti koja se danas pojavila u pojedinim medijima, da u Smederevskoj Palanci volonteri SNS-a , koji bi trebalo da besplatno pomažu penzionerima u vreme koronavirusa, navodno naplaćuju svoje usluge do hiljadu dinara, predsednik opštine Smederevska Palanka Nikola Vučen je kategorički demantovao da je ta vest tačna, i najavio krivične prijave protiv njenih autora.

"Poštovani sugrađani, upravo sam kao komandant štaba podneo krivičnu prijavu, pošto sam utvrdio nedvosmisleno da se radi o apsolutnoj laži.

Smatram da sav moj lični trud i zalaganje kao komandanta štaba i svih mojih članova štaba u situaciji kada sprovodimo sve mere represije u cilju preventive širenja zarazne bolesti korona virusa, otežava i koristi u svrhe koje mogu da dovedu do nepotrebnog nepoverenja, širenje panike kod građana sada kada im je naša pomoć najpotrebnija", kaže se između ostalog u saopštenju Nikole Vučena.

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/...-a-penzionerima-naplacuju-pomoc-apsolutna-laz

Beśte slepci - stižu Smederevci :super:

Poslednja izmena:

Seksi Gospodin

Iskusan
Banovan
Poruka
5.931
Skandal: Volonteri SNS od penzionera uzimaju 1.000 dinara

svom-snagom-630x420.jpg

3x1000 din za reforme i za našu decu

U Smederevskoj Palanci volonteri SNS , koji bi trebalo da besplatno pomažu penzionerima u vreme koronavirusa, naplaćuju svoje usluge do 1.000 dinara. Ovu skandaloznu vest saznali smo upravo od penzionera koji prolaze kroz ovu pljačku i torturu naprednjačkih "dobrovoljaca" od kako je proglašeno vanredno stanje.

“Dam novac volonteru SNS da ode da mi kupi hleb, mleko i jaja, a on mi uzme 1.000 dinara za tu uslugu”, rekla je za Nova.rs Rada Jovanović (70) iz Smederevske Palanke i nastavila u očaju:

“Niko ne može da veruje šta se dešava! Meni je mala penzija, izbiće mi sve iz džepa ako ovako nastave. Ne mogu nigde da se krećem, a para da njih plaćam nemam. Vučić nam je dao nekoliko hiljada, a sada nam uzima nazad duplo više. Na šta ovo liči? Mi penzioneri u Smederevskoj Palanci smo očajni. Ovo je sramota, jako nam je teško”.

Ona ističe da su u poslednjih nekoliko dana brašno i ulje poskupeli:

“Ulje je skočilo na 135 dinara! Niti mogu sebi to da priuštim, niti mogu sama na ulicu. A onda ti dođe dečko na vrata, volonter i uzme. Evo, danas mi je jedan bacio đubre i tražio za rakiju ili pivo. Pa to je strašno! Da ti ode do lekara traži 500 dinara. U mom komšiluku se vrte tri momka i svaki traži novac od svih”, rekla nam je Rada Jovanović.

Tim povodom, kontaktirali smo advokata Nenada Jankovića koji nam je rekao da je ovaj partijski lov posebno u ovakvoj situaciji i više nego za osudu:

“Najoštrije osuđujem takvu pojavu koju su odobrili čelnici Smederevske Palanke. Vučić je rekao da će da pomogne penzionerima i da im da volontere koji će da ih služe, a oni im uzimaju po 1.000 dinara na dnevnom nivou. Sada bi isti taj predsednik trebalo da utiče na krizni štab. Ovo je za krivičnu prijavu i kaznu kao što dobijaju oni koji prodaju maske na crno”, kaže za Nova.rs advokat Nenad Janković.

https://nova.rs/drustvo/volonteri-sns-uzimaju-1-000-dinara-od-penzionera/

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.