Скандал у Скупштини РС: Драган Лукач физички насрнуо на Драшка Станивуковића

Зашто је теби смешно када Додик каже да није ништа украо, а није ти смешно када то исто изговори Ђилас?
Zato sto ni jedan ni drugi nisu u zatvoru ... a Doda je gle cuda i dalje na vlasti.

E sad ti razmisli sta je u pitanju.
 
Додик јесте скуп за одржавање, али је стрептомицин за ове антисрбе из Сарајева и њихове домаће сараднике.

On je obican biznismen.

Prevarant.
 
Zato sto ni jedan ni drugi nisu u zatvoru ... a Doda je gle cuda i dalje na vlasti.

E sad ti razmisli sta je u pitanju.
Дода је на власти јер га народ подржава, а Ђилас није на власти јер је једва добио 16% у граду у којем је био градоначелник.
 
Дода је на власти јер га народ подржава, а Ђилас није на власти јер је једва добио 16% у граду у којем је био градоначелник.
Odakle Djilas sada u prici ...

Zamoli AV da se istrazi Djilas ... a do tada botuj za AV.

Dodo je tu je ga narod podrzava :hahaha: ko jos veruje u to ... sve vlade i vlasti na balkanu su namestene.
 
Odakle Djilas sada u prici ...

Zamoli AV da se istrazi Djilas ... a do tada botuj za AV.

Dodo je tu je ga narod podrzava :hahaha: ko jos veruje u to ... sve vlade i vlasti na balkanu su namestene.

Hej, pljuj na sve, ali Mileta mi ne diraj. Ima još nedovršenih stvari.
 
Odakle Djilas sada u prici ...
Dodo je tu je ga narod podrzava :hahaha: ko jos veruje u to ... sve vlade i vlasti na balkanu su namestene.
Необично је да ти толико смета Додикова корупција у једној страној држави а да ти уопште не смета корупција у политичкој групацији коју подржаваш овде у Србији .Код тебе питање корупције нема никакав начелан значај, већ зависи од политичког афинитета.Када краду "наши" онда се то прећуткује , а када то раде политички противници онда се осуђује корупција.Тако размишља 99% људи у Србији, и зато овде и царује корупција.


РС је нама блиска држава, али питања корупције републичке власти треба препустити грађанима РС да они то решавају у складу са законодавством РС и пред судством РС.
То не треба да раде људи из Србије или Федерације БиХ, јер ако грађани РС не желе да на изборима санкционишу Додикове сумњиве работе, онда треба испоштовати њихову вољу.

У сваком случају, Додика не треба нападати заједно са непријатељима Српске који ову државу називају погрдним именима(Ронхилистан или слично) и који злоупотребљавају ово питање за довођење у питање постојања РС и права српског народа.Ми имамо ендемску корупцију у Србији и РС , али због тога свакако не треба да укидамо своје државе Србију и Српску.То је сумануто размишљање, ако лекар тражи мито хајде да укинемо Дом здравља.

Zamoli AV da se istrazi Djilas ... a do tada botuj za AV.

Због чега бих ја молио председника државе да истражује поједина кривична дела?Зар тзв "демократска" власт у периоду од 2000-2012 године није устројила Србију као државу засновану на владавини права и независности судства?

Зашто то не раде тужилаштва на челу са републичким јавним тужиоцем који је именован још 2010 године, од стране ДС-власти?

Како смо то имали независно судство до 2012 године, а када се променила извршна и законодавна власт онда одједном судство више није независно?
То нема никакве логике, како је избор нове владе и парламента у лето 2012 године могао толико утицати на судство, ако је оно заиста било независно од извршне и законодавне власти у пролеће 2012 године?
 
Poslednja izmena:
Необично је да ти толико смета Додикова корупција у једној страној држави а да ти уопште не смета корупција у политичкој групацији коју подржаваш овде у Србији .Код тебе питање корупције нема никакав начелан значај, већ зависи од политичког афинитета.Када краду "наши" онда се то прећуткује , а када то раде политички противници онда се осуђује корупција.Тако размишља 99% људи у Србији, и зато овде и царује корупција.


РС је нама блиска држава, али питања корупције републичке власти треба препустити грађанима РС да они то решавају у складу са законодавством РС и пред судством РС.
То не треба да раде људи из Србије или Федерације БиХ, јер ако грађани РС не желе да на изборима санкционишу Додикове сумњиве работе, онда треба испоштовати њихову вољу.

У сваком случају, Додика не треба нападати заједно са непријатељима Српске који ову државу називају погрдним именима(Ронхилистан или слично) и који злоупотребљавају ово питање за довођење у питање постојања РС и права српског народа.Ми имамо ендемску корупцију у Србији и РС , али због тога свакако не треба да укидамо своје државе Србију и Српску.То је сумануто размишљање, ако лекар тражи мито хајде да укинемо Дом здравља.
bAS zato sto nam je bliska i treba da te brine sta se radi i kako muljaju sa nasim parama.

Kaze AV Djiki je lopov na pinku i u informeru . Pa ajde da vidimo pravnu drzavu , nemam nista protiv.

Oh wait.
 
bAS zato sto nam je bliska i treba da te brine sta se radi i kako muljaju sa nasim parama.

Kaze AV Djiki je lopov na pinku i u informeru . Pa ajde da vidimo pravnu drzavu , nemam nista protiv.

Oh wait.

Значи када је Додик у питању ми треба да се бринемо о његовој корупцији, а када је Ђилас у питању то треба да препустимо тужилаштвима и судовима?

Зашто не би имали исти критеријум за оба политичара?Додик такође није осуђен за било које кривично дело, и све се своди на писанија таблоидних медија у РС и Федерацији који нису ништа бољи од Пинка и Информера.
 
Значи када је Додик у питању ми треба да се бринемо о његовој корупцији, а када је Ђилас у питању то треба да препустимо тужилаштвима и судовима?

Зашто не би имали исти критеријум за оба политичара?Додик такође није осуђен за било које кривично дело, и све се своди на писанија таблоидних медија у РС и Федерацији који нису ништа бољи од Пинка и Информера.
Znaci cisti su i Djiki i Dodo ...

Joj nisam znao da imamo tako postene politicare ... a te AV ...

Samo nesto se boje da izgube vlast :aha2:
 
Znaci cisti su i Djiki i Dodo ...

Joj nisam znao da imamo tako postene politicare ... a te AV ...

Samo nesto se boje da izgube vlast :aha2:
Ја сам 90% сигуран да се ниједан од њих не може ваљано осудити по садашњем кривичном законодавству, уколико се поштују основни постулати кривичног права.

Они су све радили по закону, једини проблем је што је законодавство легализовало пљачку путем претварања друштвене имовину у приватну.

Тешко је поверовати да су они толико глупи да напишу законе који им не омогућавају довољно простора да изврше легализовану пљачку која не подлеже кривичном прогону.

Такође, постоје и рокови застарелости.

Дакле, Србија и Српска су претворене у буржујска друштва, у којима су политичари само представници буржоазије, која се обогатила масовном пљачком друштвене/државне имовине.Сваки мејнстрим политичар је у служби буржоазије и он не може прогањати друге буржује само зато што су нешто опљачкали/украли.Тако би довели у питање положај владајуће класе и сам поредак ко зна где би све то одвело када би кренуло да се испитује како се стицао капитал.Сви ми знамо да овде није било слоја богаташа пре само 18-19 година(било је богатих појединаца, али то није било масовно) , и да се за тако кратко време није могло легално створити капитал који је довољан за креирање садашњег стања.Сви знамо да је у питању пљачка масовних размера, само се мало правимо луди.

Зато су све приче о корупцији политичара само испразна демагогија.Они ће једне друге оптуживати за корупцију, али ипаск неће дпзволити да се то кривично процесуира у неком значајном броју.Класна солидарност између Вучића и Ђиласа, или Додика и овог младог буржуја што скаче по скупштини је много јача од њихових привремених сукоба.
 
Poslednja izmena:
Znaci cisti su i Djiki i Dodo ...

Joj nisam znao da imamo tako postene politicare ... a te AV ...

Samo nesto se boje da izgube vlast :aha2:

Meni sva ta priča o političarima lopovima liči na onu priču 90-tih o demokratiji

Dok smo jurili demokratiju, nacionalni interes smo izgubili
Sada se plašim da jureći lopove političare ne izgubimo državu

Kakve nam budale kreiraju realnost (tj kako je lako sa njima manipulisati) liči mi da ih koriste za svoje ciljeve poništenja srpske države .
 
На садашњем степену капиталистичког развоја у Србији, Српској, и целом тзв."Региону" , немогуће је створити неку релевантну политичку странку без масовне корупције.Мораш платити закупљено време на ТВ, активисте за плакате, викаче по митинзима, контролоре на изборима и још много тога што иде уз озбиљну странку. За то ти требају ресурси , а то ти може дати онај слој који их има-буржоазија.После када дођеш на власт својим донаторима мораш узвратити услугу, наместиш им неки коруптиван посао са државом, а делу чланства средиш запослење у државној служби.

То је тако не зато што је неки Вучић/Додик/Ђилас посебно зао и покварен, једноставно то тако функционише у постранзиционим капиталистичким друштвима.Исто је и са СНС-ом, ДС, Г17, ДСС-ом и садашњим СПС-ом.
Свака опозициона странка која баца дрвље и камење на корупцију власти, у свом темељу има корупцију као најважнији циљ свог деловања.Ако дођу на власт, они ће морати прво да прво намире своје дародавце, чланство, кумове, рођаке.То може трајати годинама и деценијама, јер много је гладних уста, када си на власти експоненцијално ти расте број пријатеља.Ево Мило већ 30 година не може да намири све своје саплеменике и другаре, Додик 13 година, ДОС 12 година, па не може ни Вучић за свега 7 и по година.
 
Hahahahah

A RSK?

Hahahah
Смешно ти је етничко чишћење, а Мујане?

А када ти се неко спрда са Сребреницом, одма ''ЂЕНОСАААЈД!!1''.

Добро ја рекох, баздиш од Тузле до овде.
 
Смешно ти је етничко чишћење, а Мујане?

А када ти се неко спрда са Сребреницом, одма ''ЂЕНОСАААЈД!!1''.

Добро ја рекох, баздиш од Тузле до овде.
Kako ono bi, Srbi su prosperirali u Otomanskoj imperiji, i umjesto hvala da kažu, oni ih etnički čistili krajem XIX i početkom XX vijeka.
To su ti neki fun facts iz paralelnog univerzuma.
Though, no fun, no facts.
 
Kako ono bi, Srbi su prosperirali u Otomanskoj imperiji, i umjesto hvala da kažu, oni ih etnički čistili krajem XIX i početkom XX vijeka.
To su ti neki fun facts iz paralelnog univerzuma.
Though, no fun, no facts.
Управо тако, нема православне богомоље западно од Дрине до 15. вијека.

Ширили су се Срби и православље под Отоманима жестоко. Чак су послали Аустријанцима неке Србе као инсајдере, ал' су их зајебали и тако настаде Војна Крајина.

Влашка посла.
 
Смешно ти је етничко чишћење, а Мујане?

А када ти се неко спрда са Сребреницом, одма ''ЂЕНОСАААЈД!!1''.

Добро ја рекох, баздиш од Тузле до овде.

Na stranu što si majmun, ali nikad se ne rugam tim protjerivanjima. Izgledalo bi mi kad se smijem i svom narodu, plus one habe i đedovi većinom osim malo verbalnog srbovanja ništa loše nisu ni napravili da bi to zaslužili.

Kad sam pisao o RSK, pisao sam onome idiotu u čijoj je glavi RS samostalna država..
 
Na stranu što si majmun, ali nikad se ne rugam tim protjerivanjima. Izgledalo bi mi kad se smijem i svom narodu, plus one habe i đedovi većinom osim malo verbalnog srbovanja ništa loše nisu ni napravili da bi to zaslužili.

Kad sam pisao o RSK, pisao sam onome idiotu u čijoj je glavi RS samostalna država..
На страну што си ти љига, провокатор и лажна грађанска Беј Ха (чуј грађанска Беј Ха хахахахаха), ниси могао написати ''РС самостална? хахахаха'' па да то и разумем некако, ал' си се из мени необјашњивог разлога дотакао РСК, нечега што не постоји већ 25 година услед етничког чишћења и што је велика трагедија српског народа.

Не мораш се мени правдати, ја вас мујане и рвате знам у душу, можеш мазати очи можда некима са источне стране Дрине.
 
На страну што си ти љига, провокатор и лажна грађанска Беј Ха (чуј грађанска Беј Ха хахахахаха), ниси могао написати ''РС самостална? хахахаха'' па да то и разумем некако, ал' си се из мени необјашњивог разлога дотакао РСК, нечега што не постоји већ 25 година услед етничког чишћења и што је велика трагедија српског народа.

Не мораш се мени правдати, ја вас мујане и рвате знам у душу, можеш мазати очи можда некима са источне стране Дрине.

Ne pravdam se ja tebi, nego sebi, jer neću da tako zvučim.

Da se mi razumijemo, na stranu što sam protiv logora i granatiranja civila, ponosan sam što sam gonio VRS kao Bog maglu.
 
Ne pravdam se ja tebi, nego sebi, jer neću da tako zvučim.

Da se mi razumijemo, na stranu što sam protiv logora i granatiranja civila, ponosan sam što sam gonio VRS kao Bog maglu.
Каква контрадикторност у једном посту :hahaha: Грађанска Беј Ха, велиш? :mrgreen:

Пази, ја разумем тај ваш понос што сте служили као топовско месо читав рат и на крају сте изхебани за државу, за боље и нисте, само држите тај понос за себе, ако икако може.

Једини сте народ који након распада Југославије нема своју државу, а то говори много.
 
Каква контрадикторност у једном посту :hahaha: Грађанска Беј Ха, велиш? :mrgreen:

Пази, ја разумем тај ваш понос што сте служили као топовско месо читав рат и на крају сте изхебани за државу, за боље и нисте, само држите тај понос за себе, ако икако може.

Једини сте народ који након распада Југославије нема своју државу, а то говори много.

To nama nikad i nije bio cilj. Činjenica je da u mom gradu, mojoj opštini nikad nije pobijedila nacionalistička stranka.
 

Back
Top