SKANDAL U HRVATSKOJ VOJSCI: Amerikanci im dali oklopna vozila vredna 100 miliona dolara, Hrvati ih pustili da istrunu

Tvoj problem je što vjeruješ u bilo kakvu idiotariju samo ako ti se sviđa. Npr, da neko napiše "Hrvati masovno umiru od gladi", ti bi u to naravno povjerovao, jer ti je to baš drago pročitati.

Dakle "RH je na donaciju platila 25% PDV-a".
Kome?
Gle čuda: istoj toj državi RH.
Onda jel debilno, ili ti se sviđa?
Ili oboje.
"
Твој проблем је што си невероватно глуп.
Није блам кад не знаш, већ кад сазнаш да немаш појма али се и даље правиш паметнији.
Ваше "донације" су коштале, што нормално није ништа ново нити је чудно, не само порез (који се плаћа из џепа грађана, а НЕ ИДЕ назад њима у џеп како ти тврдиш) већ и транспорт, одржавање, резервни делови, адиистративни трошкови, погледај колико су вас коштали "донирани" хеликоптери.
Ни то није ништа ново ни ништа чудно. И ми смо имали огромне трошкове за мигове 29, тенкове и оклопне транспортере, само што су наше "донације" у савршеном стању и користе се, не труну по ливадама нити их се оставља у иностранству јер немате пара за транспорт.
 
Твој проблем је што си невероватно глуп.
Није блам кад не знаш, већ кад сазнаш да немаш појма али се и даље правиш паметнији.
Ваше "донације" су коштале, што нормално није ништа ново нити је чудно, не само порез (који се плаћа из џепа грађана, а НЕ ИДЕ назад њима у џеп како ти тврдиш) већ и транспорт, одржавање, резервни делови, адиистративни трошкови, погледај колико су вас коштали "донирани" хеликоптери.
Ни то није ништа ново ни ништа чудно. И ми смо имали огромне трошкове за мигове 29, тенкове и оклопне транспортере, само што су наше "донације" у савршеном стању и користе се, не труну по ливадама нити их се оставља у иностранству јер немате пара за транспорт.
Ti poglupi dječače ništa ne razumiješ. Ali ja sam vječiti optimista pa ću ti pokušati objasniti.
Idemo opet, ministarstvo obrane je platilo PDV ministarstvu financija. Kako sam ja tu, kao privatna osoba, išta mogao ili trebao dodatno platiti?
Ti si uvjeren da ako jedno ministarstvo prebaci lovu u drugo, da tu nešto ide ekstra iz mog džepa? Ajd objasni tu sumanutu logiku. Znači ako preliješ litru vode iz jedne flaše u drugu, ja sa strane još moram dodati 2,5 dcl jer se izgubilo po putu? Pa ti nemaš pojma o ničemu.
 
Ti poglupi dječače ništa ne razumiješ. Ali ja sam vječiti optimista pa ću ti pokušati objasniti.
Idemo opet, ministarstvo obrane je platilo PDV ministarstvu financija. Kako sam ja tu, kao privatna osoba, išta mogao ili trebao dodatno platiti?
Ti si uvjeren da ako jedno ministarstvo prebaci lovu u drugo, da tu nešto ide ekstra iz mog džepa? Ajd objasni tu sumanutu logiku. Znači ako preliješ litru vode iz jedne flaše u drugu, ja sa strane još moram dodati 2,5 dcl jer se izgubilo po putu? Pa ti nemaš pojma o ničemu.
Само тотални идиот и још већа незналица то тако објашњава.
Покушаваш да се извадиш из властитог блама али не иде. Нисам ја крив што си један од глупљих овде.
Ја сам само пренео вест, а ти се ухватио исте секунде и избламирао се.
 
Само тотални идиот и још већа незналица то тако објашњава.
Покушаваш да се извадиш из властитог блама али не иде. Нисам ја крив што си један од глупљих овде.
Ја сам само пренео вест, а ти се ухватио исте секунде и избламирао се.
U jbt, dugo nisam vodio ovakvo vrdanje :lol:

Pa zašto prenosiš budalaste vijesti?
 
To je zato jer su Srbi popravoslavljeni Hrvati.

Ne već je obrnuto. Tamo žive Srbi katolici, Srbi pravoslavci, Srbi muslimani i još neki Srbi.Sada što oni sebe smatraju Hrvatima ili nešto drugo to je njihova stvar kako se osećaju, ali biološka činjenica je da su oni Srbi.
 
Ti poglupi dječače ništa ne razumiješ. Ali ja sam vječiti optimista pa ću ti pokušati objasniti.
Idemo opet, ministarstvo obrane je platilo PDV ministarstvu financija. Kako sam ja tu, kao privatna osoba, išta mogao ili trebao dodatno platiti?
Ti si uvjeren da ako jedno ministarstvo prebaci lovu u drugo, da tu nešto ide ekstra iz mog džepa? Ajd objasni tu sumanutu logiku. Znači ako preliješ litru vode iz jedne flaše u drugu, ja sa strane još moram dodati 2,5 dcl jer se izgubilo po putu? Pa ti nemaš pojma o ničemu.

Sve ti je to muljanje iz jednog džepa u drugi, problem hrvatske ili onoga što se zove hrvatska je u tome što taj novac koji je muljan nisi zaradio ti već je ili iz kredita ili neka germanska muljaža pretakanja para od jednih do njihovih poslušnika

Da ne bude da ti kao državljanin toga nečega nisi ništa zaradio , mislim da jesi - dovoljno za proviziju transferisanja tih sredstava kod banaka
 
Samim tim, payment od 25 miliona kuna iz Trezora u Ministarstvo nije nikakav gubitak, kao što je propali Sputnik želeo predstaviti.

Pa jeste ako si pozajmio novac, ili ako si ga od nekuda nabavio, a taj se izmiče ..

Da je hr imala love ne bi taj krš postao sekundarna sirovina .

Nema veze kada počnemo da naplaćujemo od hr, tj njihovog zaštitnika bar ćemo moći pretopiti u Smederevu
 

Back
Top