Skandal u Holandiji!

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.177
Holandija: „Hamas, Hamas – Jevreje u gas!“



Großansicht des Bildes mit der Bildunterschrift: Ajaks poznat kao klub koji ima veze sa Jevrejima

U Holandiji se vodi velika debata o imigrantima. Protivnik muslimana i njihovog useljavanja Gert Vilders dobio je veliku podršku na izborima, a sada je sve više povika i protiv Jevreja koji žive u Holandiji.





Oko stotinu huligana, navijača kluba Ado Den Hag, slavilo je pobedu nad tradicionalnim protivnikom Ajaksom iz Amsterdama. „Idemo u lov na Jevreje. Hamas, Hamas, Jevreje u gas“ – vikali su iz sveg grla.

Na video snimku mobilnog telefona koji se nalazi kod državnog tužioca vidi se mladi muškarac kratke plave kose za kojeg se može reći da je kolovođa. Reč je o Leksu Imersu, fudbaleru Ado Den Haga. Sada se oseća neprijatno zbog ovog snimka.

„Imao sam prijatelja Jevreja, družili smo se i često sam bio u poseti kod njega i njegove porodice. Ali, u fudbalskom klubu i u savezu na to nisu gledali sa odobravanjem. I zbog toga sada moram da platim“, kaže Imers.

Pre dolaska u prvoligaški klub, Leks Imers je bio aktivan na najžešćoj navijačkoj sceni. Sada su mu zabranili da igra pet utakmica, klub ga je novčano kaznio. Ali, to nije doprinelo uviđanju krivice. „Naravno da to razumem. Ali, nadam se da će i drugi razumeti da tako nisam mislio. Jevreji – to je neka vrsta nadimka za Ajaks. Sledeći put ću dva puta razmisliti, pre nego što uzviknem bilo šta.“

Jevreje podržava protivnik muslimana

Bildunterschrift: Großansicht des Bildes mit der Bildunterschrift: Desničar Gerd Vilders pred sudom zbog svojih izjava o muslimanima

Skandal u koji su inače umešani još jedan igrač i trener, nije usamljen slučaj, nego samo kamenčić u ružnoj slici o današnjoj Holandiji. Sve češće holandske Jevreje na ulici napadaju razjarena lica, vređaju ih, prete nasiljem – kaže Benzion Evers, sin jednog amsterdamskog rabina. „Jevrejin – rak. Prljavi Jevrejin, Jevreje u gasne komore… Ove uvrede nam dobacuju u prolazu, tiho ili glasno. Ima čak i fizičkih pretnji, od guranja do udaraca.“

Strah Jevreja od proterivanja odavno je obespokojio celu zemlju i izazvao javnu diskusiju. Bivši komesar EU Frits Bolkenštajn bio je jedan od prvih koji je „svesnim Jevrejima“ putem novina preporučio da sa porodicom odu u Izrael. „Trebalo bi da vam bude jasno da u Holandiji za vas nema budućnosti“, rekao je Bolkenštaj.

Da li je ovaj političar u pravu, da li je samo hteo da prodrma društvo ili je otišao predaleko? Profesor Paul Sars, dekan Fakulteta društvenih nauka u Nijmegenu, šokiran je izjavom: „To je neviđeno! Veoma me je iznenadilo to što je rekao gospodin Bolkenštajn.“

Jevreji u Holandiji podršku dobijaju upravo od desničarskog populiste Gerta Vidersa koji je na Tviteru poručio da Jevreji ne bi trebalo da emigriraju, nego Marokanci i uopšte muslimani, koji su krivi za mržnju prema Jevrejima.

Autori: Vim Dorenbuš / Mirjana Kine Veljković
Odg. urednik: Nemanja Rujević

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,15021891,00.html?maca=ser-newsletter_evropa-2748-txt-nl

***********************************************************************************************

Ево како изгледа та ЕУРУПА у коју се заклињу овдашњи дегенерици. И још из те и такве ЕУрупе СТИЖУ НАМА СТАЛНЕ ПРИМЕДБЕ, ПАЦКЕ И ДИРЕКТИВЕ, ДОЗВОЛЕ ШТА СМЕМО А ШТА НЕ; КАКО ЋЕМО ДА ЖИВИМО, итд.итд.:dash:

Олош један НАЦИСТИЧКИ!!!
 
Ма зар у тој слободној , предрасуда ослобођеној Холандији? :eek:

Битно је да педофилима стално спуштају доњу границу за педофилију.
Беше, доња граница 12 година, а они траже да се спусти на 10 и нигде скандал тим поводом не видех.
 
Ajax%20FC%20Logo.png
 
Ма зар у тој слободној , предрасуда ослобођеној Холандији? :eek:

Битно је да педофилима стално спуштају доњу границу за педофилију.
Беше, доња граница 12 година, а они траже да се спусти на 10 и нигде скандал тим поводом не видех.
Европа је дубоко загазила у декаденцију, насилност и наказност сваке врсте.
Педофилија, геј бракови,
А овде се неки форумаши свим снагама ( мозак им испрала жута коалиција) упињу да нас на сили угурају у тај " рај на земљи".
 
Европа је дубоко загазила у декаденцију, насилност и наказност сваке врсте.
Педофилија, геј бракови,
А овде се неки форумаши свим снагама ( мозак им испрала жута коалиција) упињу да нас на сили угурају у тај " рај на земљи".

ma jok, pedofilija i homoseksualnost je normalna pojava u postrimskoj evropi, nista novo tu.
ono sto je novo je sto se bude iz americkog sna (citaj kome) pa pokazuju svoju pravu prirodu.
 
@ moderatori

Побогу, шта је вама модераторима?:evil::evil::evil: Зашто сте ми променили наслов теме. Ја сам ставио ОРИГИНАЛНИ НАСЛОВ КОЈИ ЈЕ ОБЈАВЉЕН И ОСТАВИО ЛИНК:

Holandija: „Hamas, Hamas – Jevreje u gas!“

Више пута сте опомињали и кажњавали људе који промене оригинални наслов - а сада ви то радите! Ко ће вас да казни?
 
@ moderatori

Побогу, шта је вама модераторима?:evil::evil::evil: Зашто сте ми променили наслов теме. Ја сам ставио ОРИГИНАЛНИ НАСЛОВ КОЈИ ЈЕ ОБЈАВЉЕН И ОСТАВИО ЛИНК:

Holandija: „Hamas, Hamas – Jevreje u gas!“

Више пута сте опомињали и кажњавали људе који промене оригинални наслов - а сада ви то радите! Ко ће вас да казни?

i stavio si pod navodnicima kako vidim, potpuno legitimno.

da izvezemo ove nase modove na:
http://www.dw-world.de/dw/article/0,,15021891,00.html?maca=ser-newsletter_evropa-2748-txt-nl i da im tamo [pokazu ko je gazda?
 
Да се ово десило у Србији,то би била вест на BBC ,SKAY NEWS у ударним терминима,а уважени новинари би позвали у помоћ сручњаке за српски национализам да појасне ту појаву!
После тога би вероватно уследило бомбардовање или бар снкције!
А овако пошто срби нису у питању то није вест ни за рубрику занимљивости!
Швајцарска забранила минарете,Холандија "сређује" муслимане,у Немачкој странци обавезно морају да уче немачки језик да би се уклопили у друштво,депортују емигранте као стоку,све то смеју да раде и нико их не прозива! А исти ти србима сервирају преговоре са шиптарским терористима,"брину "о "људским правима" у Србији да случајно неби некоме фалила длака са главе! Е то ти је Европа,"ми можемо све,а ви само оно што вам ми дозволимо"!
Срби су по њима фашисти ,касапи и ко зна каквим су нас именима крстили,а они гори од нас! Хебем ти Евро интеграције!
 
Да се ово десило у Србији,то би била вест на BBC ,SKAY NEWS у ударним терминима,а уважени новинари би позвали у помоћ сручњаке за српски национализам да појасне ту појаву!
После тога би вероватно уследило бомбардовање или бар снкције!
А овако пошто срби нису у питању то није вест ни за рубрику занимљивости!
Швајцарска забранила минарете,Холандија "сређује" муслимане,у Немачкој странци обавезно морају да уче немачки језик да би се уклопили у друштво,депортују емигранте као стоку,све то смеју да раде и нико их не прозива! А исти ти србима сервирају преговоре са шиптарским терористима,"брину "о "људским правима" у Србији да случајно неби некоме фалила длака са главе! Е то ти је Европа,"ми можемо све,а ви само оно што вам ми дозволимо"!
Срби су по њима фашисти ,касапи и ко зна каквим су нас именима крстили,а они гори од нас! Хебем ти Евро интеграције!

ццц, тако млад а већ брез вере у једини пут......
обећани...
 
ццц, тако млад а већ брез вере у једини пут......
обећани...

Еј, човече, па је л' ти видиш шта раде??? Није само ово са утакмице - него они малтретирају свуда где стигну Чивуте, гурају их, ударају, вређају - дају јавне изјаве да се ови селе их 'оландије??? ЕЕЕЕЕјјјјјјјјј............. који морбидни ликови...
 
Еј, човече, па је л' ти видиш шта раде??? Није само ово са утакмице - него они малтретирају свуда где стигну Чивуте, гурају их, ударају, вређају - дају јавне изјаве да се ови селе их 'оландије??? ЕЕЕЕЕјјјјјјјјј............. који морбидни ликови...

Па шта, они су носијоци еуропских вриједности којима просрбија тежи.
Уосталом да цитирам,

Istražni sudija Raša Jankovic je doneo Rešenje:
Ki 2260/10 kojim je Luki Loncaru iz Beograda (star 22 godine) odredio pritvor, sudija Raša Jankovic,
kao razlog za odredivanjem pritvora za privedenog, navodi
: "Razmatrajuci navedeni predlog tužilaštva
za odredivanje pritvora istražni sudija je našao da je isti osnovan smatrajuci da postoje osobite okolnosti
koje ukazuju na to da bi okrivljeni Loncar Luka na slobodi ponovio izvršenje krivicnog dela koje mu se stavlja na teret,

a koje proizilazi iz cinjenice da se ocigledno isti protivi zapadnim civilizacijskim vrednostima kojima ova država teži,
te bi puštanjem na slobodu ponovio izvršenje krivicnog dela imajuci u vidu da se koliko vec danas, a nakon ovoga,
ocekuje dolazak još predstavnika zapadnih zemalja, ciji dolazak ce izazvati neka protestna okupljanja koja ce okrivljeni
iskoristiti za istovrsno ponašanje kao i prilikom dogadaja od 10.10.2010. godine,
zbog cega svega je odluceno kao u izreci
rešenja a na osnovu clana 142. st.1 tac. 3. ZKP-a
..."
 
Еј, човече, па је л' ти видиш шта раде??? Није само ово са утакмице - него они малтретирају свуда где стигну Чивуте, гурају их, ударају, вређају - дају јавне изјаве да се ови селе их 'оландије??? ЕЕЕЕЕјјјјјјјјј............. који морбидни ликови...

То није ништа ново. Европа, као и империје пре формирања европског(Римског) царства су биле антисемитске, не због Јевреја као Јевреја, него због богоборства. Тамо где је највећи неморал(курварство, наркоманија, педофилија, хомосексуализам,...) тамо се мрзе они који се склањају од таквих ствари.
Зато ће врло брзо доћи удар на све оне који се неће желети уклопити у тај систем "вредности"(који се овде агресивно и силом намеће), а то ће пре свих бити Јевреји и све ређи прави Хришћани.

Иначе, у Еврпи се плански ради на антисемитизму због рата који се припрема на Блиском истоку.
 
Ne vole Jevreje ne vole Muslimane ... ne znam koliko im je to minus u Srbiji ...

У Србији никад није постојала мржња према Јеврејима, а према Муслиманима је нормално да постоји одбојност због Турака и потурица.

Доћиће моменат кад ће Муслимани бити протеривани из водећих европских земаља.
 

Back
Top