Skandal u Evropskoj uniji: EU zvaničnici zataškali podatke o Hrvatskoj - da Hrvatska matletira tražioce azila zbog religije.

Kud će ti bolji sociološki pregled nego kada se neko trti da svoj identitet prekomponuje i prilagodi da li iz straha da li iz okolnosti.
А шта нама Србима није исто тако неко ''прекомоновао'' идентитет, само су га глупи ''Хрвати'' имали?

Ниси била твдИ за време Титиних пионира или шта?
 
Skandal: EU zvaničnici zataškali podatke o Hrvatskoj.

Zvaničnici EU optuženi za nesvakidašnje zataškavanje dokaza o brutalnosti prema migrantima u Hratskoj, naveo je britanski “Gardijan”.

Naime, zvaničnici EU su optuženi da su prikrili dokaze o tome da hrvatska vlada nije uspela da kontroliše situaciju na granici s Bosnom i brutalno po stupanje s migrantima koji su, kako se navodi, pljačkani i mučeni na okrutan i ponižavajući način.

https://www.krstarica.com/vesti/region/skandal-eu-zvanicnici-zataskali-podatke-o-hrvatskoj/

Evropska unija je licemerna "stara dama" koja ima različite "aršine" za ljude različitih religija, jer sebe intuitivno doživljava kao "hrišćanski klub" a na sav glas trube "o ljudskim pravima" pa i na ljudsko pravo na religiju?

Ti Britanci što tobože plaču nad "teškom sudbinom" migranata, a sami su istupili iz Europske unije, samo zato da zaštite svoje granice upravo od tih istih migranata, mogu poslati desetak svojih zrakoplova u Grčku i sve ih prevesti u Ujedinjeno Kraljevstvo, kad im je već baš toliko stalo do njihove dobrobiti.
 
Ti Britanci što tobože plaču nad "teškom sudbinom" migranata, a sami su istupili iz Europske unije, samo zato da zaštite svoje granice upravo od tih istih migranata, mogu poslati desetak svojih zrakoplova u Grčku i sve ih prevesti u Ujedinjeno Kraljevstvo, kad im je već baš toliko stalo do njihove dobrobiti.

Mogli bi ali neće, vole da ruše Evropsku uniju.
 
Подржавам Колиндине СИСЕ, да буде јасно.
А то што ти волиш сељачке фазоне...
Па ти си Гумиславе стари сељак...
Pa sviđa mi se njena prva državnička gesta, makar kao bivše predsjednice
 
Nisam znao da Hrvati koloniziraju Srbiju, kao što to rade migranti.
Слабо капирају Срби проблем са мигрантима, ви Хрвати сте политички увек 3 корака испред Срба...

Тужна истина... Да није тог усташтва и четништва, разумели би Срби одмах из прве...
 
pa gori su hrvati od migranata 100 puta
Нису, јер сад свако има своју државу.... Данас су реални проблем само мигранти...

А какви су они или Срби као колектив, то је нека друга тема... наци тема, ово је соци
 
Ti Britanci što tobože plaču nad "teškom sudbinom" migranata, a sami su istupili iz Europske unije, samo zato da zaštite svoje granice upravo od tih istih migranata, mogu poslati desetak svojih zrakoplova u Grčku i sve ih prevesti u Ujedinjeno Kraljevstvo, kad im je već baš toliko stalo do njihove dobrobiti.
Мудро збориш брате...

Сви мигранти нек иду у Гардијан _Поуст на интервију!!!!
 
Како Хрвати могу бити гори од муџоса из Арабије, то још нико није дијагностификовао...

ваљда има неко од стручних лица да то објасни.... ваљда Балканци и Словени морају да имају минимум заједничких интереса...

Први неко буде остајање главе на раменима, ако јеврејчина Сорош опет крене обрезане да пујда у религијске ратове...
 
Како Хрвати могу бити гори од муџоса из Арабије, то још нико није дијагностификовао...

ваљда има неко од стручних лица да то објасни.... ваљда Балканци и Словени морају да имају минимум заједничких интереса...

Seti se NDH 1941 do 1945 godine i avgusta 1995 godine.
 
Seti se NDH 1941 do 1945 godine i avgusta 1995 godine.
Сети се овог што је данас, није Други и Трећи светски рат исто...

Сећам се ја и Косовске битке, где су нам Хрвати једини помогли...
 
Onda "Gardijan" laže? A i "Krstarica" je prenela lažnu vest?
Malo vas pendrece, ja bi izgradio red žilet žice, minsko polje, žica, kanal sa krokodilima, žica pa mitraljesko gnezdo, na svakoj granici za sve ilegalce kriminalce bez obzira na boju koze, religiju i drzavljanstvo.
 
105192292_152838019653444_7354614279416596096_n.png
 
Како Хрвати могу бити гори од муџоса из Арабије, то још нико није дијагностификовао...

ваљда има неко од стручних лица да то објасни.... ваљда Балканци и Словени морају да имају минимум заједничких интереса...

Први неко буде остајање главе на раменима, ако јеврејчина Сорош опет крене обрезане да пујда у религијске ратове...
Муџоси нису убијали, они су узимали робље, а црвати су вршили геноцид. Ми смо свесни интереса и покушали смо да их остваримо, али су они то схватили као нашу глупост и побили нас и протерали одакле год су могли. Тако да....бранити болеснике као што ти покушаваш је болесно глупо и опасно.
 
Муџоси нису убијали, они су узимали робље, а црвати су вршили геноцид. Ми смо свесни интереса и покушали смо да их остваримо, али су они то схватили као нашу глупост и побили нас и протерали одакле год су могли. Тако да....бранити болеснике као што ти покушаваш је болесно глупо и опасно.
Не браним их што их оправдавам, него што ћемо изгледа заједно морати да гасимо Сорошеве пожаре...

Не очекујем много од њих, али их и не отписујем, јер ми је преливање миграната из једне у другу земљу јасна тактика Сорошева...

Гледајмо мало Србске интересе, а прошлост оставимо историчарима, ми треба у реалном времену да живимо и да се сналазимо и боримо заједно против НВО багре, која је у име многих народа диверзијама и прикривањима правила најгоре злочине
 
U potpunosti razumem Hrvate u ovom slučaju.Hajde da se sad svi pravimo blesavi i ilegalno prelazimo granice, bavimo se kriminalom i ugrožavamo domaće stanovništvo.A tek religija...ako rešiš da živiš kao lopov i skitnica, pozivanje na religiju je obična laž.
У преводу, Хрвати нису будале ко ВучићИцоо да их лагерују сами себи за паре од Сороша, па после да револуцијама и криминалом муџа у Хрватској, са каматом враћају тај бизнис државни план у мини револуцијама!

Тај смрдљиви гардијан поуст је масонски брлог и револуционарно фекално штиво, нека АНТИФА тисак ил сл...

Чак испада, да антимигрантском политиком, Хрвати помажу Србски реални интерес, што је и јадно и тачно у исто време.
 
Муџоси нису убијали, они су узимали робље, а црвати су вршили геноцид. Ми смо свесни интереса и покушали смо да их остваримо, али су они то схватили као нашу глупост и побили нас и протерали одакле год су могли. Тако да....бранити болеснике као што ти покушаваш је болесно глупо и опасно.
битно је да је реално, за популизам иди па се кандидуј за изборе, брига мене за политичку игру престола, мени је једини циљ просвета смислова, а не навијање за моје или туђе народе...

Популизам је прдење уз ветар...
 

Back
Top