Quantcast

СКАНДАЛ Параполиција напала чланове Двери у Нишу, па ухапшен потпредседник!

tropicoflame

Iskusan
Banovan
Poruka
6.261
А теби НИШТА НЕ СМЕТА што су дегенерици са Бошком Обрадовићем ЈАРБОЛОМ СА ЗАСТАВОМ ПОКУШАЛИ ДА РАЗБИЈАЈУ СТАКЛО НА ВРАТИМА СКУПШТИНЕ СРБИЈЕ ... то је теби и теби сличнима све ОК......... је л'да.........
i jos vikali ono sto je preneo informer ...al kad bi se zezali... :lol:
ovco jedna sve verujes....

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
55.159
Parapolicija ne postoji.

А зашто ти имаш толико разумевања према локалним, неписменим, крезубим ђилкошима који у слободно време глуме ауторитет (или у радно време, ако су их пустили да буду секјуритији)?

Optimus Prime

Buduća legenda
Poruka
27.200
А зашто ти имаш толико разумевања према локалним, неписменим, крезубим ђилкошима који у слободно време глуме ауторитет (или у радно време, ако су их пустили да буду секјуритији)?
Nemam.

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
55.159

Онда треба јавно на Крстарица форуму да осудиш понашање овог дебелог ђилкоша који самоиницијативно покушава да заводи ред у свом насељу, само зато што је дебео, носи ружне кошуње и тренерице и припадник је владајуће странке.

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.202
pokusaj razbijanja stakla je au ybt strasno a ona dzukela sto je ubio zenu na naplatnoj rampi i jos pusi tompus deset dana posle toga i kurci se, nista...
Има ова дегенска власт мали милион ПРОПУСТА и НЕПРАВИЛНОСТИ ја то не негирам - али то да се ти правиш блесав и да мислиш ДА ЈЕ ПОТПУНО НОРМАЛНО ДА НЕКИ ПРОВИНЦИЈСКИ ДЕГЕНЕРИК ДОЂЕ И МОТКОМ РАЗБИЈА СТАКЛО НА СКУПШТИНИ СРБИЈЕ - Е ТО НЕ МОГУ ДА ПРИХВАТИМ ЈЕР ТО НЕ ПОСТОЈИ НИГДЕ НИ У ЈЕДНОЈ ЗЕМЉИ НА СВЕТУ..... само овде.........

tropicoflame

Iskusan
Banovan
Poruka
6.261
Мита ботина.

Постао си отворенији бот од Мрачка,Маринца, оне крезубе и Врачмарца заједно.

Па, Неша Стефановић и Вулин ти нису равни у ботовању.
ja mu isto reko juce a on mi atakuje na doope kako ce da me ebe u njega.....tipicna sns pederska reakcija...e kad je on postao toliko ostrascen a bio miroljubiv, mirotociv i miropomazan, onda je valjda svakome jasno koja je to sekta i sta cini da i vernik pocne da se klanja bafometu koji im je idol

tropicoflame

Iskusan
Banovan
Poruka
6.261
Има ова дегенска власт мали милион ПРОПУСТА и НЕПРАВИЛНОСТИ ја то не негирам - али то да се ти правиш блесав и да мислиш ДА ЈЕ ПОТПУНО НОРМАЛНО ДА НЕКИ ПРОВИНЦИЈСКИ ДЕГЕНЕРИК ДОЂЕ И МОТКОМ РАЗБИЈА СТАКЛО НА СКУПШТИНИ СРБИЈЕ - Е ТО НЕ МОГУ ДА ПРИХВАТИМ ЈЕР ТО НЕ ПОСТОЈИ НИГДЕ НИ У ЈЕДНОЈ ЗЕМЉИ НА СВЕТУ..... само овде.........
ne seri..nemas ti pojma sta ima u svetu jer nisi nikad digo doope dalje od kalenic pijace..

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
55.159

Хахаха... Мито, ти мислиш на ово?

tan2019-12-7_203929462_0.jpg

Тај део сам пропустио.

Бошко ће вам доћи главе. Бежаћете од њега пре крај наредне године, по улици, а он ће све да вас стигне и пружи вам одговарајућу патњу, напредњачку.

Идем да прочитам по нету шта је то било.

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.202
ne seri..nemas ti pojma sta ima u svetu jer nisi nikad digo doope dalje od kalenic pijace..
Ахахахааааааа............ па Каленић пијаца је СВЕЕЕЕЕЕЕЕТ.........

Kalenić pijaca

п.с.
Много волЕш да се блесавиш.........

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.202
imas nejegov intervju...pa citaj... a znaju ga svi vracarci bio omiljen prodavac...tis prso jer ne povezujes nista...

.......... ..........
јбг.......... изгледа да сам ОДСУТАН......... одохх да попијем једну руску вотку(па да могу да "повежем ствари")..........

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
55.159
.......... ..........
јбг.......... изгледа да сам ОДСУТАН......... одохх да попијем једну руску вотку(па да могу да "повежем ствари")..........

Узни боље једну Трамп водку.

trump-vodka.jpg

frootsman

Buduća legenda
Poruka
25.350

И шта је било? Да ли је то био само покушај убиства стакла или је починио злочин убиства с предумишљајем?

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.202
И шта је било? Да ли је то био само покушај убиства стакла или је починио злочин убиства с предумишљајем?
Па јбт НЕ СМЕ НИКО ДА ФИЗИЧКИ НАПАДА ДРЖАВНЕ УСТАНОВЕ - да ли си ти нормалан ???
Да сам ја тако нешто урадио ВЕЋ БИ СЕДЕО У ЋОРЦИ.........

frootsman

Buduća legenda
Poruka
25.350
Па јбт НЕ СМЕ НИКО ДА ФИЗИЧКИ НАПАДА ДРЖАВНЕ УСТАНОВЕ - да ли си ти нормалан ???
Да сам ја тако нешто урадио ВЕЋ БИ СЕДЕО У ЋОРЦИ.........

Е, то си добро рекао. Не сме нико да напада. Зато треба потрпати у ћорку напредњаке који силују и убијају државне установе.

Optimus Prime

Buduća legenda
Poruka
27.200
Član 6

Okupljanje nije dozvoljeno na mestu na kojem, zbog karakteristika samog mesta ili njegove posebne namene, preti opasnost od nastupanja ugrožavanja bezbednosti ljudi i imovine, javnog zdravlja, morala, prava drugih ili bezbednosti Republike Srbije.

Pod mestom iz stava 1. ovog člana, u smislu ovog zakona, smatra se prostor ispred zdravstvene ustanove, škole, predškolske ustanove, kao i prostor ispred objekata od strateškog i posebnog značaja za odbranu i bezbednost Republike Srbije.

Okupljanje nije dozvoljeno na mestima na kojima se održavanjem okupljanja krše ljudska i manjinska prava i slobode drugih, ugrožava moral ili na mestima koja su zatvorena za javnost.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.