Quantcast

СКАНДАЛ НА СУДУ ЧАСТИ: Хоће да одузму лиценцу др Јовани Стојковић, народ уз њу

Poruka
19.230

Данас је одржан главни претрес Суда части Лекраске коморе Србије, у поступку одузимања лиценце психијатру др Јовани Стојковић. Међутим, сам поступак су пратиле бројне неправилности, а окупљени грађани који су дошли да подрже Јовану тренутно заједно са њом иду у протестној шетњи до Министарства здравља где ће предати захтев да се поступак обустави.

Осим што је поступак из непознатих разлога измештен из просторија Лекарске коморе Србије, где се увек одржава, такође је прво одобрено присуство јавности, а потом накнадно тражено да се јавност удаљи са седнице.

Тужбу против Јоване су поднели доктор анестезиологије Бојан Грујин и Владимир Арсенић из Зрењанина, др АСлександар Ивковић радиолог из Ниша и докторка Радмила Умићевић, гинеколог из Руме, као и педијатар др Томислав Стевановић из Зрењанина који се једини појавио на Главном претресу.

Он је донео пуномоћја за поједине колеге, али без потписа и печата тако да нису валидни
, а ни адвокати одсутних подносилаца тужбе нису дошли данас на седницу.

Како Србин.инфо сазнаје на лицу места, није направљен ни записник Главног претреса као што је обавезно, а окупљени грађани који су дошли да подрже др Јовану Стојковић су заједно са њом у протестној шетњи кренули до Министарства здравља да предају захтев о обустави поступка да одузимање лекарске лиценце. Колона протестаната се крерала једном страном улице Кнеза Милоша и Немањине, због чега је та страна била затворена за саобраћај.

Ускоро опширније…

Poruka
19.230
Коментар једног читаоца говори нам све:

Тужбу против Јоване су поднели доктор анестезиологије Бојан Грујин и Владимир Арсенић из Зрењанина, др АСлександар Ивковић радиолог из Ниша и докторка Радмила Умићевић, гинеколог из Руме, као и педијатар др Томислав Стевановић из Зрењанина који се једини појавио на Главном претресу.

Гледај, морали су да "довлаче" лекаре-режимске јајаре из других места, изгледа да у толиком Београду нису могли да нађу лекаре који ће да се брукају у име владајуће мафије!

јанпи

Veoma poznat
Poruka
10.093
Ма дај бре, какве су то глупости...
Ја мислим да се поштована Др.Јована Стојковић уклања из стриктно полит. разлога зато што превише таласа
(таласа са правом) а тако нешто не може се назове неком "глупошћу".

buudala

Legenda
Poruka
53.918
Ја мислим да се поштована Др.Јована Стојковић уклања из стриктно полит. разлога зато што превише таласа
(таласа са правом) а тако нешто не може се назове неком "глупошћу".
..............i to bi bilo to.
Nastavak žigosanja ostaje nam da vidimo.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.