Скандал на Фејсбуку: У мантији певао шта ради са женама по селима кад су саме?

Još jedan od pokušaja hrvatske da diskredituje SPC .. sva dešavanja oko SPC u CG su njihova kuhinja ... nezavisno čak i od Vatikana

Bolesnici ...

Vodaju neka dva raspopa pa ih predstavljaju kao sveštenike ... doveli jednog , u neku emisiju, lik naučio napamet šta će da kaže ,,, ispod snimka naručeni komentari , a onda neki nesretnik se samo zapitao zašto nema bradu ... dobio je toliko uvreda i nazvan idiotom

Tako i mi imamo Mstislava i slične ludake koji kreiraju šizofreniju, svaka razumna reč od njih bude napadnuta ...
spc je sama sebe diskreditovala.
meni lično, pogled na vozni park, cenovnici "usluga" više nego dovoljan dokaz "poštenja".
ja sam ateista a oni uzimaju od mene na silu kroz porez ohoho para.
mojom voljom, od mene mogu da dobiju para samo koliko ode za 24 malih sveća i 1 crkveni kalendar godišnje.
 
spc je sama sebe diskreditovala.
meni lično, pogled na vozni park, cenovnici "usluga" više nego dovoljan dokaz "poštenja".
ja sam ateista a oni uzimaju od mene na silu kroz porez ohoho para.
mojom voljom, od mene mogu da dobiju para samo koliko ode za 24 malih sveća i 1 crkveni kalendar godišnje.

Da li imaš iste parametre i kada ti neko želi naneti zlo ili ti je samo novčanik merilo?
 
Da li imaš iste parametre i kada ti neko želi naneti zlo ili ti je samo novčanik merilo?
jednostavno, crkva meni iz novčanika uzima moj novac putem pdv-a a pored toga popine lapaju ogromne pare što na smrt što na radost drugih.
naravno da me to "boli" tj boli moj džep jer me savršeno zabole za crkvu.

to mu je zapravo nešto u fazonu, došo đavo po svoje.
oni koji su kršteni u titino doba (što fnrj što sfrj) kršteni su gratis pa sad grabe i to da nadoknade
 
jednostavno, crkva meni iz novčanika uzima moj novac putem pdv-a a pored toga popine lapaju ogromne pare što na smrt što na radost drugih.
naravno da me to "boli" tj boli moj džep jer me savršeno zabole za crkvu.

to mu je zapravo nešto u fazonu, došo đavo po svoje.
oni koji su kršteni u titino doba (što fnrj što sfrj) kršteni su gratis pa sad grabe i to da nadoknade

Od tvoje love neće se zabogatiti niko, a za tudju se ne brini
 
Шта да радимо са кретенима попут тебе?

Комша ради код ДЈВ у Информеру као "истраживачки новинар", а текстове потписује под псеудонимом, и хвали се да га газда новина цени...!?
 
i tata bi sine.jpg
 

Back
Top