СКАНДАЛ...ФАШИСТИЧКЕ ИЗЈАВЕ У СРБИЈИ ПРОТИВ СРБА а држава ћути...

Ne znam ni jedan razlog da neko vise gleda Pink televiziju odavno.

Cak ni filmove nemaju vise dobre.

A za riJaliti soove - izvolte gledajte ali se ne zgrazavajte nad gadostima koje gledate.
Пици...
Ако ћеш ми веровати да ТВ иначе слабо гледам...
Него послаше ми људи на меил ове линкове...
па сам се да ти право кажем ...згрозио...
;) ;) ;)
 
Свашта, што би било тко ишта подузимо.
Тако је од 01.12 1918.

Врх државе је почео да спроводи политику помирења. Тако су у нову војску примани бивши аустроугарски официри укључујући и оне који су извршили злочине над Србима.
 
Пици...
Ако ћеш ми веровати да ТВ иначе слабо гледам...
Него послаше ми људи на меил ове линкове...
па сам се да ти право кажем ...згрозио...
;) ;) ;)

Ma ja to i ne gledam zato sto se stalno zgrazavam, tako da sam otpisala i tu televiziju i te riJaliti soove.

P.S. Nego, sto si se ti olinjao (more)?:lol: :zag;
 
Ahahahaha....ovo jeste za ismevanje i sve je poprilično tačno..:lol: Prvo klip 1389 qrci palci...Ali šta reći o zemlji kude se kvazinacionalizam nudi kao alternativa boljem životu, 'rana za majmune. - Bravo za Firčija.

Ova druga dva ne mogu da odgledam, ebava me net (lepote zemlje Srbije, sve radi na gurku :roll: ) ali verovatno bih se složio sa Macom iako njega lično ne gotivim..;)

EDIT: Evo pogledao sam nešto....Nema veze s mozgom,...Čisto izvrtanje...Uopte se ne radi o SVIM Srbima, nego o novopečenim kvazinacionalistima koji su danas veliki Srbi i vernici, a do juče komunjare..:aha:
 
Poslednja izmena:
PAZI DZUKELU HORTIJEVSKU , NACISTICKU ...:think: .. HONVEDSKO SMECE ....

PA OVAJ MORA U ZATVOR :think:... ALI PI*KE SU I OVI STO GA SLUSAJU UMESTO DA MU SASPU SVE MONGOLSKE ZUBE U GRLO ... :think:

Јаојјјјјјјјј..... па шта је бре ово...... хвала Богу што не гледам... и сада сам се само зезнуо да ми дижу притисак... ово је скандалозно стварно...
 
...ajde rekoh da vidim, kad je vec postavljeno//:confused:....inace zaista tu televiziju ne gledam, stavise zabranjena je kod mene u kuci....ali posto sam antifasista po ubedjenju...pazljivo pregledah i zaklucih da je izgleda covek postavio pogresne klipove ili pogresan naslov...ko je i gde dao "fasisticku izjavu"... zaista nisam fan tih ljudi ali imam utisak da vam je mrznja zesce napala sluh...tako da cujete to sto vam mrznja sapuce a nikako ono sto je neko rekao...:evil:...u svakom slucaju postoji neki stepen invaliditeta, rekao bih....:roll:
 
...ajde rekoh da vidim, kad je vec postavljeno//:confused:....inace zaista tu televiziju ne gledam, stavise zabranjena je kod mene u kuci....ali posto sam antifasista po ubedjenju...pazljivo pregledah i zaklucih da je izgleda covek postavio pogresne klipove ili pogresan naslov...ko je i gde dao "fasisticku izjavu"... zaista nisam fan tih ljudi ali imam utisak da vam je mrznja zesce napala sluh...tako da cujete to sto vam mrznja sapuce a nikako ono sto je neko rekao...:evil:...u svakom slucaju postoji neki stepen invaliditeta, rekao bih....:roll:

Ma pusti ih...poludeli od bavljenja politikom....Ovo sve rečeno je surova istina, nažalost..:roll:
 
...ajde rekoh da vidim, kad je vec postavljeno//:confused:....inace zaista tu televiziju ne gledam, stavise zabranjena je kod mene u kuci....ali posto sam antifasista po ubedjenju...pazljivo pregledah i zaklucih da je izgleda covek postavio pogresne klipove ili pogresan naslov...ko je i gde dao "fasisticku izjavu"... zaista nisam fan tih ljudi ali imam utisak da vam je mrznja zesce napala sluh...tako da cujete to sto vam mrznja sapuce a nikako ono sto je neko rekao...:evil:...u svakom slucaju postoji neki stepen invaliditeta, rekao bih....:roll:

Браво Србине...
А сад иди нас тему где иотужују Мају и Милоша
ДА МРЗЕ ЈЕВРЕЈЕ.....
па напиши ово исто....ИЛИ МОЖДА ИМАШ ДВА АРШИНА...?
:per: :per: :per:
 
Браво Србине...
А сад иди нас тему где иотужују Мају и Милоша
ДА МРЗЕ ЈЕВРЕЈЕ.....
па напиши ово исто....ИЛИ МОЖДА ИМАШ ДВА АРШИНА...?
:per: :per: :per:

...hvala Srbine...pretpostavljam da jesi ( a ne bi me zacudilo ni da se ispostavi da nisi), jer to sto ti prijatelju pises veoma lici na provokacije nekakvih srbomrzaca iz"regiona"...al` ajd da pretpostavim da se smatras Srbinom i da te ko coveka zamolim da mi citiras te fasisticke izjave...samo probaj da ugasis "saptaca" na minut...;)
....i posto znam da nista od toga....:roll:...preporuka za buducnost...ako ovo ne radis za novac ili nekakvu licnu korist...oladi malo kapislu...ubice te "saptac" nekim slogom, srckom i sl... ko zeca...:)
 

Maca je ovde odlično i sasvim ispravno rekao.
Nažalosti, ti i tebi slični to ne vidite.

Jedno iskonsko djubre kao što je Miloš Bojanić je stalno provocirao i onda je i Raka popizdeo. Maci je opukao film i konačno Bojanića nazvao fašistom- a to djubre Bojanić je odmah, onako svinjski i podmuklo pokušao da ubaci "Jel mi Srbi?" - na isti onaj način na koji se sve *****, svinje i govna odmah kriju iza nacije- a Maca mu je odgovorio "TI I TEBI SLIČNI! TI I TEBI SLIČNI BEZ OBZIRA NA NACIONALNI PREDZNAK, PU DŽUKELE JEDNE" a naravno govnara Bojanić sedi i skrštenih ruku dobacuje "Ti mrziš Srbe!"


Dakl eako neko mrzi i pljuje Srbe to je to ***** i smrdljivac Bojanić.

Eto, toliko :)

A i prva dva snimka, nigde ni jednom rečju taj Firči (kog ne podnosim) nije vredjao ni ismevao Srbe, prvi snimak je gde oni pijani sede za stolom i trtljaju a drugi gde se Maca i on zajebavaju- uz to taj snimak gde navodno "vredja srpski pozdrav" je montiran tako što 2-3 puta se ponavlja ista senvenca, ne vidim da je tu bilo ikakvog vredjanja. "
 
Poslednja izmena:
...hvala Srbine...pretpostavljam da jesi ( a ne bi me zacudilo ni da se ispostavi da nisi), jer to sto ti prijatelju pises veoma lici na provokacije nekakvih srbomrzaca iz"regiona"...al` ajd da pretpostavim da se smatras Srbinom i da te ko coveka zamolim da mi citiras te fasisticke izjave...samo probaj da ugasis "saptaca" na minut...;)
....i posto znam da nista od toga....:roll:...preporuka za buducnost...ako ovo ne radis za novac ili nekakvu licnu korist...oladi malo kapislu...ubice te "saptac" nekim slogom, srckom i sl... ko zeca...:)
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Aj поново све прегледај...ал лагано....;) ;) ;)
 
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Aj поново све прегледај...ал лагано....;) ;) ;)

...kao sto rekoh..."nista od toga"....jer da postoji takva izjava bilo bi ti jako drago da je istaknes...a posto ja nisam ni jedan od gore apostrofirane dvojice i ne primam se na provokacije tog tipa, za tebe ostaje preporuka iz predhodnog posta....ajd pa "u zdravlju" ...;)
 
Те идиоте Мацу и Фирчија ставити у дно ве це шоље да се сви Срби ис****ју.

Is*****m se ja na tog tvog fašistu sa avatara!
Ma ti si mi se našao da negoguješ kako neko kaže da su Srbi fašisti a ti držiš jebenog Ljotića na avataru!
 
...kao sto rekoh..."nista od toga"....jer da postoji takva izjava bilo bi ti jako drago da je istaknes...a posto ja nisam ni jedan od gore apostrofirane dvojice i ne primam se na provokacije tog tipa, za tebe ostaje preporuka iz predhodnog posta....ajd pa "u zdravlju" ...;)

Ај поново прегледај...пажљивије....:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 

Back
Top