Sjeverna Makedonija unaprijed ratificirala sporazum sa NATO-om

Ako je to što su im Šiptari konstitutivni narod, na teritoriji koja nikada nije bila ni vardarskomakedonska ni šiptarska, očuvanje teritorije , onda ne znam šta je gubitak.

Izgubili su tu Vardarski Makedonci celu teritoriju koju su im Srbi dali i za koju je izginulo 40.000 Srba.

Takav jedan ljiga narod da je to čudo jedno ... nikada se ni za šta nisu žrtvovali.

"Konačno rešenje" kojima je Vardarska Makedonija postala dvonacionalna teritorija je za lokalne NATO Velikošiptare i lokalne NATO Šiptare samo privremeno. :rtfm:
A ekspanzionistička EU/NATO Bugarinska ima već napravljen plan kako će zajedno sa ekspanzionističkom NATO Šiptarijom podeliti NATO Vardarsku Makedoniju. Vardarski Makedonci će u budućnosti imati puno ratnih prilika da se žrtvuju za NATO pakt (pod komandom paralelne "Iliride") i EU fondove sa osmesima na licima!
👀👂👂
 
Имамо ми и других пословица нпр "Немој ништа на силу" или "против народа се не може "

Крв је врела у Макеоднији а ово је само кап у препуној чаши .

Ово неће на добро , народ ће се побунити .не можеш ово да радиш , да идеш против воље народа .

Неки Макеодонци кажу да није Макеоднија ушла у НАТО него Северна Македонија .Практично ни име не признају.

Није питање само име , него нација .

ово неће лако да прође и ово ме тера на питање , шта ће да буде са овим силним споразумима ЦГ и Макеодоније када оде ова власт Мило и Заев ..
Narod ce se pobuni zato sto ce da udju u NATO hahahahahh!! Pa nisu svi retardirani rusofili kao ti. Ulazak u NATO nije samo ulazak u tamo neki vojni savez. Ulaskom u NATO ta zemlja je automatski " bezbedna zemlja" za ulaganja za sve. E sad ako na vlasti makedonci budu imali pametne ljude ista ce to iskoristiti a ukoliko budu imali idiote nece.
 
Апсолутно ниси у праву , то шђто је неко желео 1999 године више нико у Макеоднији не жели ..

гледах једну емисију са Васком ,Во центар , популарана емисија и рече један Макеоднац

Нас су преварили и ми морамо да се побунимо и ако хоће нека нас и бомбардују , више се не плашимо

Ситуација је следећа Нова влада ће доћи која хоће да поврати име Макеоднија .

Нова влада , нови избори и биће воља народа и шта онда

Hahahahah!! To neka moroncina garant je srpskog porekla. Bombardovace ga, od makedonije mu nece ostati nista dace deo siptarima,deo bugarima deo grcima....to je ta politika po igledu na srBske patriJote
 
U srbiji postoji jedno nametnuto kolektivno misljenje,da je ceo svet ophrvan samo jedndom mislju.Ta misao je,kako nauditi srbima ? To je jedno b u sustini
bolesno misljenje,jedna bolesna opsesija,koja razara citave generacije srpske omladine,kroz vekove.Ja (kao i sva ostala deca) sam jos u osnovnoj
skoli,od nastavnika dobijao stalne informacije,kako su srbi jos od srednjeg veka,bili stalno progonjeni,stalno nesto pokradeni itd,itd....Ja nikada nisam
mogao,takve sulude informacije,da prihvatim kao istinite.Mislim da je u pitanju nesto drugo.Cinjenica je,da su srbi kroz istoriju,stalno posustajali,
stalno bili siromasniji od vecine ostalih naroda u okruzenju i sire.Sve te svoje neuspehe,kao losi djaci svoje lose ocene,pripisivali drugima,koji su
toboze,jedini cilj u zivotu,imali da rade o glavi srbima.To treba izbaciti,iz glava generacija koje tek dolaze,jer takva pogresna ucenja,dovode do pogresnih
zakljucaka,koji u krajnjoj liniji,stete samim srbima.

Upravo tako. A o glavama Srba u stvari rade njuske kao sto je ova komunistkinja i slicni njoj. Vece neprijatelje srpski narod nema od takvim
 

Back
Top