Sjeverna Makedonija unaprijed ratificirala sporazum sa NATO-om

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Sjeverna Makedonija unaprijed ratificirala sporazum sa NATO-om
Zbog najavljenog predizbornog raspuštanja parlamenta krajem sedmice bit će napravljen presedan, a ratifikacija će imati odgođeno djelovanje

Parlament Sjeverne Makedonije je sa 114 glasova "za" usvojilo Zakon o ratifikaciji Sjevernoatlantskog sporazuma o pristupanju Sjeverne Makedonije u NATO.

Kako prenosi portal Plusinfo, Zakon će imati odloženo dejstvo i stupiće na snagu nakon što Španija ratificira Protokol o pristupanju Sjeverne Makedonije u NATO, a što se očekuje u martu, prenosi Tanjug.

Sjeverna Makedonija nakon ovog čina postat će 30. članica NATO.

Nakon svečane sjednice Sobranja NATO zastava je istaknuta zajedno sa makedonskom ispred zgrade makedonskog parlamenta.

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/sjeverna-makedonija-unaprijed-ratificirala-sporazum-sa-nato-om

Иде Макеоднија у НАТО а народ нико ништа није питао и док ће бити нови избори , нове владе , стара је одлучила да унпред спроведе улазак Македоније у НАТО ..

Ово је заиста један велики криминал шта су урадили народу Макеодније .променили име на силу , увели у НАТО .народ нико ништа не пита ..

али управо због оваквих потеза у Макеоднији све више расте анти нато,анти еу , анти америчко становниште народа.

До те мере су Македонци понижени од стране ЕУ и НАТО да је ово савршен пример како се против воље народа управља једном земљом .

Шта ће бити даље , како ће ово да се заврши ...
 
Severna Makedonija je napravila odlican posao.Prestala je da se nateze sa Grckom oko nepriznavanja imena Makedonija.Ne kaze nasa pospovica
dzabe;"Pametan popusta,a budala tera mak na konac".Sada,kada nastupa kao Severna Makedonija,postace punopravni clan NATO Pakta.
Posle toga,brzo ce postati i clan EU. A mi....mi cemo da se natezemo,da teramo vodu uzbrdo,dok se ne okilavimo....
 
Северна Македонија је одавно полигон НАТО, обична марионета. И да се пробуди неки отпор, ту је натовска пешадија арнаутске мањине за дисциплиновање.
Odose makedonci ispred nas,vrlo brzo.Mi mozemo samo da gledamo,kako nas svi presisase.Dok se pametan namudruje,lud se nauziva,kaze poslovica.
 
Severna Makedonija je napravila odlican posao.Prestala je da se nateze sa Grckom oko nepriznavanja imena Makedonija.Ne kaze nasa pospovica
dzabe;"Pametan popusta,a budala tera mak na konac".Sada,kada nastupa kao Severna Makedonija,postace punopravni clan NATO Pakta.
Posle toga,brzo ce postati i clan EU. A mi....mi cemo da se natezemo,da teramo vodu uzbrdo,dok se ne okilavimo....

Колико ће та територија бити пуноправна у таквом друштву можемо само претпоставити. Том територијом без икаквог државног и етничког утемељења има да бришу бриселске подове.
 
Severna Makedonija je napravila odlican posao.Prestala je da se nateze sa Grckom oko nepriznavanja imena Makedonija.Ne kaze nasa pospovica
dzabe;"Pametan popusta,a budala tera mak na konac".Sada,kada nastupa kao Severna Makedonija,postace punopravni clan NATO Pakta.
Posle toga,brzo ce postati i clan EU. A mi....mi cemo da se natezemo,da teramo vodu uzbrdo,dok se ne okilavimo....

Имамо ми и других пословица нпр "Немој ништа на силу" или "против народа се не може "

Крв је врела у Макеоднији а ово је само кап у препуној чаши .

Ово неће на добро , народ ће се побунити .не можеш ово да радиш , да идеш против воље народа .

Неки Макеодонци кажу да није Макеоднија ушла у НАТО него Северна Македонија .Практично ни име не признају.

Није питање само име , него нација .

ово неће лако да прође и ово ме тера на питање , шта ће да буде са овим силним споразумима ЦГ и Макеодоније када оде ова власт Мило и Заев ..
 
Sjeverna Makedonija unaprijed ratificirala sporazum sa NATO-om
Zbog najavljenog predizbornog raspuštanja parlamenta krajem sedmice bit će napravljen presedan, a ratifikacija će imati odgođeno djelovanje

Parlament Sjeverne Makedonije je sa 114 glasova "za" usvojilo Zakon o ratifikaciji Sjevernoatlantskog sporazuma o pristupanju Sjeverne Makedonije u NATO.

Kako prenosi portal Plusinfo, Zakon će imati odloženo dejstvo i stupiće na snagu nakon što Španija ratificira Protokol o pristupanju Sjeverne Makedonije u NATO, a što se očekuje u martu, prenosi Tanjug.

Sjeverna Makedonija nakon ovog čina postat će 30. članica NATO.

Nakon svečane sjednice Sobranja NATO zastava je istaknuta zajedno sa makedonskom ispred zgrade makedonskog parlamenta.

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/sjeverna-makedonija-unaprijed-ratificirala-sporazum-sa-nato-om

Иде Макеоднија у НАТО а народ нико ништа није питао и док ће бити нови избори , нове владе , стара је одлучила да унпред спроведе улазак Македоније у НАТО ..

Ово је заиста један велики криминал шта су урадили народу Макеодније .променили име на силу , увели у НАТО .народ нико ништа не пита ..

али управо због оваквих потеза у Макеоднији све више расте анти нато,анти еу , анти америчко становниште народа.

До те мере су Македонци понижени од стране ЕУ и НАТО да је ово савршен пример како се против воље народа управља једном земљом .

Шта ће бити даље , како ће ово да се заврши ...
Šta nas to briga? Mi ostajemo i dalje čvrsto u Varšavskom paktu! Kano stenurina!
 
Severna Makedonija je napravila odlican posao.Prestala je da se nateze sa Grckom oko nepriznavanja imena Makedonija.Ne kaze nasa pospovica
dzabe;"Pametan popusta,a budala tera mak na konac".Sada,kada nastupa kao Severna Makedonija,postace punopravni clan NATO Pakta.
Posle toga,brzo ce postati i clan EU. A mi....mi cemo da se natezemo,da teramo vodu uzbrdo,dok se ne okilavimo....

Одличан посао? Сад им Бугари траже да преименују језик у бугарски. Видели Бугари да су Северномакедонци спремни на сагињање, па користе прилику. :hahaha:
 
Иде Макеоднија у НАТО а народ нико ништа није питао и док ће бити нови избори , нове владе , стара је одлучила да унпред спроведе улазак Македоније у НАТО ..
Ово је заиста један велики криминал шта су урадили народу Макеодније .променили име на силу , увели у НАТО .народ нико ништа не пита ..
али управо због оваквих потеза у Макеоднији све више расте анти нато,анти еу , анти америчко становниште народа.
До те мере су Македонци понижени од стране ЕУ и НАТО да је ово савршен пример како се против воље народа управља једном земљом .
Шта ће бити даље , како ће ово да се заврши ...
Severna Makedonija je htela u NATO jos 1999. ali nije dala Grcka.
Parlament kasni 20 godina sa ratifikacijom narodne zelje.
 
Одличан посао? Сад им Бугари траже да преименују језик у бугарски. Видели Бугари да су Северномакедонци спремни на сагињање, па користе прилику. :hahaha:
Da ali Nato zemlje ne gube teritorij.

A to je baš ono što, da kažemo, vodi ljubav sa AIekom Nenormalnim.
 
EU_and_NATO.svg


Ostase samo Srbija i BiH van NATO.
One imaju IPAP i ANP.
 
Severna Makedonija je htela u NATO jos 1999. ali nije dala Grcka.
Parlament kasni 20 godina sa ratifikacijom narodne zelje.

Апсолутно ниси у праву , то шђто је неко желео 1999 године више нико у Макеоднији не жели ..

гледах једну емисију са Васком ,Во центар , популарана емисија и рече један Макеоднац

Нас су преварили и ми морамо да се побунимо и ако хоће нека нас и бомбардују , више се не плашимо

Ситуација је следећа Нова влада ће доћи која хоће да поврати име Макеоднија .

Нова влада , нови избори и биће воља народа и шта онда
 
Апсолутно ниси у праву , то шђто је неко желео 1999 године више нико у Макеоднији не жели ..

гледах једну емисију са Васком ,Во центар , популарана емисија и рече један Макеоднац

Нас су преварили и ми морамо да се побунимо и ако хоће нека нас и бомбардују , више се не плашимо

Ситуација је следећа Нова влада ће доћи која хоће да поврати име Макеоднија .

Нова влада , нови избори и биће воља народа и шта онда
Ti si mi rekla da će Darko Dekontaminacija da bude na toj emisiji, i ja se pretplatim na kanal Vo Center, kad ono nije bio.
 
Апсолутно ниси у праву , то шђто је неко желео 1999 године више нико у Макеоднији не жели ..

гледах једну емисију са Васком ,Во центар , популарана емисија и рече један Макеоднац

Нас су преварили и ми морамо да се побунимо и ако хоће нека нас и бомбардују , више се не плашимо

Ситуација је следећа Нова влада ће доћи која хоће да поврати име Макеоднија .

Нова влада , нови избори и биће воља народа и шта онда
Svaka vlada ne može bez šiptarskih stranaka. A ako je program opozicije nekakav zaokret u spoljnoj politici te stranke nikada neće biti za opoziciju. Slično je u Crnoj Gori oko manjina. Opozicije u SM i CG moraju da počnu veličati NATO jer ako to ne rade neće nikada doći na vlast jer prosto manjine neće sa njima.
 
Апсолутно ниси у праву , то шђто је неко желео 1999 године више нико у Макеоднији не жели ..

гледах једну емисију са Васком ,Во центар , популарана емисија и рече један Макеоднац

Нас су преварили и ми морамо да се побунимо и ако хоће нека нас и бомбардују , више се не плашимо

Ситуација је следећа Нова влада ће доћи која хоће да поврати име Макеоднија .

Нова влада , нови избори и биће воља народа и шта онда
Prosao voz, dogovori postignuti, rukavali se, potpisali.
Idemo dalje.
 

Back
Top