SIZIFE, vrati seeeeeee !!!!!!!!!!!!! ... cekamo teeeee

Sizif:
A, ne - Sizif joste zivi, sto bi rekli Hej-Sloveni.

:-)

Vec sam odgovorio Milici, poceo sam (poprilicno) intenzivno da radim od septembra, tako da bas i nisam imao vremena da pisem. Cak i sada, subota uvece, ja se javljam sa posla, dok sav normalan svet uziva u svojim kucama pokraj svojih televizora, sporeta i voljenih osoba.

Nedostaje mi malo zdrave diskusije, samo ne znam odakle da pocnem - od crkve, malih sekti, velikih sekti (tzv. religija), masovnog sporta (modernih gladijatora) ili amerikanaca... sta prvo kritikovati?

Veliki pozdrav Sizife!
 
MilicaN:
Алjона:
:wink: Па онда где је ту уопште Радно право Србији кад радиш суботом и недељом?
Draga Aljona ne pravi se luda kad luda nisi.
Ponekada se ubacis u diskusije o kojima nista ne znas
ali to rade svi. Kakvo radno pravo u drzavi Srbiji kad toga nema ni kod vas. Kao nisi znala. Ne ubacuj se. Znas da te ja volim i cenim najvise na ovom forumu, ali ne mogu da ti ne odgovorim kad lupis nesto. Brisi ove teme o muslimanima jer tu nema nicega religioznog samo prepucavanja i svadjanje. Zasta li te placaju kad ne razumes situaciju u Srbiji.

MilicaN da li si to ti ili se neko izmotava, ne moze bez svadje pa je na svakom koraku pravi?
 
Evo, stigla kuci, jedva sam cekala da se javim kao clan. Nadam se da se ne ljutite sto pisem kad nisam na svom komp tj. gde ne mogu da koristim reg nick. A darling, koji me imitira... malo je popustio u koncentraciji.
MILICA NIKADA NECE RECI ZA ALJONU NISTA RUZNO JER JE OBOZAVA.
Cmok svima ostalima koji ste takodje u mom srcu bez obzira sta ko pisao. Sudjeno nam je da se ovde sretnemo i ponesto razmenimo.. ko sta ima..
:)
 
"MilicaN"-Гост-"...pravdo"

Ја нисам разумна и умна. И како говорио је Сократ: "Ја знам да ништа не знам".

Логика је проста - ове реће може казати само човек, поруке кога сам избацила са Форума и овај човек је "...pravda". Али не знам зашто он сада је како жена и име женско име...Глумац једнонаставно. Ово је зањимљиво питање...Је'л ту све је у реду или не.

Поздрав свима!
 
freewill:
MilicaN:
Алjона:
:wink: Па онда где је ту уопште Радно право Србији кад радиш суботом и недељом?
Draga Aljona ne pravi se luda kad luda nisi.
Ponekada se ubacis u diskusije o kojima nista ne znas
ali to rade svi. Kakvo radno pravo u drzavi Srbiji kad toga nema ni kod vas. Kao nisi znala. Ne ubacuj se. Znas da te ja volim i cenim najvise na ovom forumu, ali ne mogu da ti ne odgovorim kad lupis nesto. Brisi ove teme o muslimanima jer tu nema nicega religioznog samo prepucavanja i svadjanje. Zasta li te placaju kad ne razumes situaciju u Srbiji.

MilicaN da li si to ti ili se neko izmotava, ne moze bez svadje pa je na svakom koraku pravi?

:wink: Драги Ватсон, молим, помисли још добро да "ко је то"? Ко код нас име веома окретан разум, а? Ко може урадити све ово позориште?

Срдачни поздрав!
 
freewill:
MilicaN:
Алjона:
:wink: Па онда где је ту уопште Радно право Србији кад радиш суботом и недељом?
Draga Aljona ne pravi se luda kad luda nisi.
Ponekada se ubacis u diskusije o kojima nista ne znas
ali to rade svi. Kakvo radno pravo u drzavi Srbiji kad toga nema ni kod vas. Kao nisi znala. Ne ubacuj se. Znas da te ja volim i cenim najvise na ovom forumu, ali ne mogu da ti ne odgovorim kad lupis nesto. Brisi ove teme o muslimanima jer tu nema nicega religioznog samo prepucavanja i svadjanje. Zasta li te placaju kad ne razumes situaciju u Srbiji.

MilicaN da li si to ti ili se neko izmotava, ne moze bez svadje pa je na svakom koraku pravi?

Dragi freewill,
Nas gost voli da se izmotava. Cim ti se srce stegne kad nesto procitas a zeludac pomalo ... okako..znas kad ti se nesto ucini bljutavo... a ti odmah baci sve ukantu za djubre. Propustaj samo lepe misli i zdrave polemike.
Tako cemo da se prepoznajemo medju sobom.
E, sad, posle Sizijevog uputstva vise nema zime.. necu bit gost nikada vise.. samo clan.. porodice. :wink:

Ljubi vas Milica sve.
 

Back
Top