Situacija

milance19

Hot, blue and righteous
Moderator
Poruka
30.392
U vezi ste sa devojkom. Lepo vam je. Raskinete. Prođe neko vreme. Ona je sa vašim ortakom, poznanikom. Srećni su.
Da li ste vi srećni zbog njih?
Da li ste bili u situaciji da budete sa bivšom od svog prijatelja?
Kakva su razmišljanja na ovu temu?

Ništa lično, nemam takvo iskustvo ali mi pade na pamet

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
46.603
Ne, nisam...
Imao sam situacije da mi se nabacuju. Ali sam odbijao iz principa, ma koliko da mi se ovako dopada.
Niti bih bio sa drugaricama bivsih iz istog razloga. Jer znam da bi je to povredilo.

I ne bih bio srecan zbog njih. Od 8 milijardi ljudi na svetu, bas nju?
To nije prijatelj, to je:
Picopacenik, cekao da se raskravi.
I ta veza bi bila u napred osudjena na kraj. Jer veza se zasniva na poverenju i lojalnosti.
Tako da.. Eto, umocio si i izgubio prijatelja.

Poruka
8.038
Ne, nisam...
Imao sam situacije da mi se nabacuju. Ali sam odbijao iz principa, ma koliko da mi se ovako dopada.
Niti bih bio sa drugaricama bivsih iz istog razloga. Jer znam da bi je to povredilo.

I ne bih bio srecan zbog njih. Od 8 milijardi ljudi na svetu, bas nju?
To nije prijatelj, to je:
Picopacenik, cekao da se raskravi.
I ta veza bi bila u napred osudjena na kraj. Jer veza se zasniva na poverenju i lojalnosti.
Tako da.. Eto, umocio si i izgubio prijatelja.
Isto mislim

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
46.603
Tu principi dolaze na snagu.
Ne diras zene prijatelja. Ili barem kazi sebi iskreno, to mi ipak nije prijatelj, da se ne foliramo.
A s druge strane, ta sto uleti u te varijante. Maco, biraj i biraj dobro. Nema puj pike ne vazi. Ako je veza u pitanju. Ako je rekreacija, hocu da se seksam, ovaj mi sladak, a ovaj gladak, pa ne znam kojeg cu pre, onda cemo se dogovoriti.

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
29.478
U vezi ste sa devojkom. Lepo vam je. Raskinete. Prođe neko vreme. Ona je sa vašim ortakom, poznanikom. Srećni su.

pa znaš kako, ako su srećni njih dvoje zajedno znači da zaslužuju jedno drugo, raduj se njihovoj ljubavi i ti i budi strpljiv…..

milance19

Hot, blue and righteous
Moderator
Poruka
30.392
pa znaš kako, ako su srećni njih dvoje zajedno znači da zaslužuju jedno drugo, raduj se njihovoj ljubavi i ti i budi strpljiv…..
Hvala Perfi
Nema veze sa nekim mojim iskustvom
Ali sviđa mi se tvoj stav

Ako nama nije išlo a krene "njima"...Bože moj, nek su živi zdravi i srećni.

Ne mislim da situaciju da neko nekoga vara sa drugaricom/drugarom ili odmah uleti u neku priču posle svežeg raskida.

Ali i tu ima interesantnih priča.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
46.603
Ma znam
Ja ne znam zasto i cemu to
Znaci da su ti odnosi neiskreni u svakom smislu
Meni je to isto kao da sutra muvas bivsu zenu svog brata
Ili najbolju drugaricu svoje bivse zene
Neke stvari se ne rade
Pa pacenicki. Ne mogu da nadjem sebi zensku, motam se tu u drustvu, sacekam da tu dodje do upoznavanja, sve vec obezbedjeno i upuceno i ostalo je lako, budem samo suprotno od svega sto ona ne voli kod ovog. A ova tuta, ne provaljuje nego se primi.

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
29.478
Hvala Perfi
Nema veze sa nekim mojim iskustvom
Ali sviđa mi se tvoj stav

Ako nama nije išlo a krene "njima"...Bože moj, nek su živi zdravi i srećni.

Ne mislim da situaciju da neko nekoga vara sa drugaricom/drugarom ili odmah uleti u neku priču posle svežeg raskida.

Ali i tu ima interesantnih priča.
ma shvatila sam da nema veze ali napisah post u drugom licu….
ono što je izvesno da na hemijske reakcije izmedju drugih ljudi ne možemo da reagujemo, odvijaju se na nekom nivou koji ne vidimo golim očima a sve i da ih vidimo nemamo način da ih sprečimo, nazadržive su
e sad, ako ljudi ne umeju da kontrolišu emociju prema bivšim partnerima svojih prijatelja to se obično pretvori u skandal…ali ipak, svetu je neophodno da se nad nečijim postupcima zgražava zato grešnici i postoje nemojmo im uništavati svrhu haha

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
62.160
Nisam, niti bih.

Koliko poznajem sebe i svoju mastu tacno bih zamisljala da me ljubi ta drugarica koja mi je bila sa momkom pre mene i uvek bi bila nekako izmedju nas.

Ja sam po tom pitanju ekstremista pa ne volim da poznajem osobe sa kojim mi je dragi bio pre mene. Mislim uzivo da ih poznajem tipa neka cura iz grada koju povremeno vidjam.

Generalno ne vidim nista lose u tome ako su vec raskinuli ali iz gore pomenutih razloga, ne bih. Nekako bih osecala da sam sa oboje u vezi.

Paula

black cat
Moderator
Poruka
19.150
jednom mi se desilo…
hodam ulicom i vidim extra sexi taticu…
predjem ulicu kad tamo stoji sexi mama koju znam iz detinjstva i širi ruke da mezagrli, onda maše tatici da predje ulicu sa dečicom i o …rekoh draga čujemo se mnogo žurim….
znate šta, postila sam 40 dana zbog nemoralnih misli prema prijateljicinom mužu
Volim što pišeš bez cenzure ❤️🙂

milance19

Hot, blue and righteous
Moderator
Poruka
30.392
jednom mi se desilo…
predjem ulicu kad tamo stoji sexi mama koju znam iz detinjstva i širi ruke da mezagrli, onda maše tatici da predje ulicu sa dečicom i o …rekoh draga čujemo se mnogo žurim….
To je sve životno, normalno i ljudski

Manastirka

Buduća legenda
Poruka
25.370

Bolela bi me briga,...iskreno!
Ako ja nisam srećna sa nekom osobom, ne vidim razlog što ne bi bio srećan neko drugi (ko god to bio).

Paula

black cat
Moderator
Poruka
19.150
Šta znam. Ja sam jednom pogrešila i od 2 prijatelja izabrala jednog kojeg sam slabije poznavala. Međutim, dok smo se svi družili ja kapiram da mi je mnogo i bliži i draži i više sexy ovaj drugi kojeg sam do tada gledala prijateljski, nisam mnogo ni razmišljala. Raskinula sam sa onim i nastavila da se družim sa ovim, ali mi on reče da ne može biti sa mnom zbog tog druga. Ja sam još par god patila za njim. Družili smo se, dok to nisam prekinula. Posle 10tak god smo se čuli tel i on mi reče pogrešio sam bio. Onaj se i oženio, zavoleo drugu u međuvremenu. No, kad mi reče ja već dobila dete. Ali mi je ostalo žao.

Poslednja izmena:

Gost 436569

Domaćin
Poruka
3.580
jednom mi se desilo…

U kom smislu postila?

Crni Slez

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
428

Ne bih bila srecna.
Nije mi se desilo.
Znajuci sebe, ne bih to prihvatila.Jos manje bila srecna zbog njih.Lici mi na izdaju kako god da okrenem.