Situacija posle sexa

Imao sam odnos sa devojkom i izvadio sam ga na vreme, posle 2,3 sekunde sam imao ejakulaciju, to jest hocu da kazem da ne cekam poslednji trenutak da ga izvadim, samo sto je partnerka minut posle odnosa osetila da ima nesto u vagini i izvadila je i bilo je malo gusce i onako belo providno, plus joj je juce verovatno bio najplodjiji dan, citao sam da je to normalan sekret u tom periodu, ja sam siguran da nisam nista uradio ali opet imam malu dozu sumnje jer se prvi put susrecem sa ovim, zanima me da li se jos nekome ovako desilo ili da li se zenama bez odnosa ovako desavalo ali valjalo bi sa odnosom tj posle odnosa ?
zasto nisi koristio kondom?sledece godine postajes otac.Bože zdravlja
 
Videh sad temu...
To vadjenje zaboravi.. Jedna tako osta trudna 😉
Ako je devojka mlada, plodna, u ovulaciji, moze zatrudneti od to malo spermatozoida, koji se nalaze u predsemenoj tecnosti, mislim da se tako zove...
Uostalom kako mozes biti siguran da si ga "na vreme" izvadio, a oboje ne znate gde vam je glava kad vas skuca strast?
Kontracepcija, Diane, spirala.. Pa ne moras da ga vadis uopste, ako vas to lozi, imate poverenje jedno u drugo i ne volite kondome..😉
 
situacija posle seksa...
vidi sto su slatki :)

giphy.gif


nema tu vadjenja na vreme...to kad jednom stavis...bude kako bude :)

bez zastite naravno :)

Ево шта ти 'слаткице/ши' држе у пеленама

zelena-stolica.jpeg
 
Videh sad temu...
To vadjenje zaboravi.. Jedna tako osta trudna 😉
Ako je devojka mlada, plodna, u ovulaciji, moze zatrudneti od to malo spermatozoida, koji se nalaze u predsemenoj tecnosti, mislim da se tako zove...
Uostalom kako mozes biti siguran da si ga "na vreme" izvadio, a oboje ne znate gde vam je glava kad vas skuca strast?
Kontracepcija, Diane, spirala.. Pa ne moras da ga vadis uopste, ako vas to lozi, imate poverenje jedno u drugo i ne volite kondome..😉
ja ga vadim 10 sekundi pre ejakulacije.vadio sam ga tako preko 2000 puta.uvek 10 sekundi
 

Back
Top