Quantcast

Sitnice koje život znače - mali dodaci na automobilu

dlugomir

Zaslužan član
Moderator
Poruka
133.725
Nedavno sam kupio ovo jastuče za sedište:

P00927-122101.jpg

Mogu vam reći da mi je vožnja mnogo prijatnija, neuporedivo manje osećam udarce sa kolovoza. Još od pre koristim oblogu volana koja mi motanje čini prijatnijim, sijalice trenutno Silver, znači dosta jače od običnih, a bez belih i plavih praznina i tako dalje .... a šta ste vi dodali na svom automobilu što nije imao kad ste ga kupili?

Andrej Bolkonski

Domaćin
Banovan
Poruka
4.239
Nedavno sam kupio ovo jastuče za sedište:

Pogledajte prilog 774408

Mogu vam reći da mi je vožnja mnogo prijatnija, neuporedivo manje osećam udarce sa kolovoza. Još od pre koristim oblogu volana koja mi motanje čini prijatnijim, sijalice trenutno Silver, znači dosta jače od običnih, a bez belih i plavih praznina i tako dalje .... a šta ste vi dodali na svom automobilu što nije imao kad ste ga kupili?
Ja sam sredio da mi sedista u autu,mogu oboriti za par sekundi.Takodje sam uredio novi produzen prostor,da devojke sa dugim nogama,mogu komotno da legnu,kada se seksamo.

Andrej Bolkonski

Domaćin
Banovan
Poruka
4.239
Zanimljivo, a možeš li detaljnije opisati kako si to izveo? Verujem da će još nekog zanimati.
Ne bih mogao da ti odgovorim o detaljima uvedenih poboljsanja,jer sam paltio strucnjaka,koji je sve inovacije strucno obavio,Ali mogu da ti kazem,
da sada u mojim kolima,obavljam sex party,kao u mojoj spavacoj sobi.Komotno i udobno.

Владан

Buduća legenda
Poruka
30.919
Хтео бих да слушам музику са УСБ флеш меморије, како бих то извео зна ли неко, имам стари радиокасетофон фабрички у ауту. Чуо сам за ФМ трансмитер може ли он да помогне.
Тема је одлична.

pti ber

Buduća legenda
Poruka
26.001
Može, ali tu ima bar 2 problema: prvo, ako je antena daleko, to jest na drugom kraju krova ili na gepeku prijem će biti slab. Drugo - dešava se posle određenog vremena kad se malo rasklima da u vožnji usled truckanja gubi kontakt. Po meni je bolje uzeti radio koji to prima.
ti transmiteri rade i na 20m bez problema...problem je mijesanje sa frekvencijama

Poruka
3.449
Хтео бих да слушам музику са УСБ флеш меморије, како бих то извео зна ли неко, имам стари радиокасетофон фабрички у ауту. Чуо сам за ФМ трансмитер може ли он да помогне.
Тема је одлична.
FM blue tooth transmitter. Kupio, uštekao i radi bez problema. 🙂

Poruka
3.449
Može, ali tu ima bar 2 problema: prvo, ako je antena daleko, to jest na drugom kraju krova ili na gepeku prijem će biti slab. Drugo - dešava se posle određenog vremena kad se malo rasklima da u vožnji usled truckanja gubi kontakt. Po meni je bolje uzeti radio koji to prima.
Kakav je to auto kojem je antena daleko? 😲:think:

Poruka
3.449
Na kraju krova uz zadnji prozor. Nemaju te igračke tako veliki domet. Još sam uspevao da uštimam nekako, ali po ovim našim truckavim putevima to je i prekidalo u upaljaču. Nijedan mi nije trajao duže od godinu dana.
Pa meni je na kraju krova uz zadnja vrata pa nemam baš nikakvih problema. Istina imam ga tek par mjeseci. Ali za sad sve radi kak spada. Niti što prekida niti je loš signal niti išta

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.