Sistem administrator?

PredatorBG11

Ističe se
Poruka
2.008
Da li je po vama normalno da jedan covek koji sebe naziva sistem administratorom i koji je u jednoj nasoj skoli to i zavrsio i dobio sertifikat od Microsoft-a ne zna Noton Ghost program i da se zapanji kada sam mu rekao da imam Ghost za jednu particiju na flopiju,lik poceo da me ubedjuje,znas li da samo xp ima 1.5 Gb,ja kao to ne znam,kako je mogla particija od 50Gb da se uradi kao backup na flopiju,nazovem drugara koji je hardveras i koji je i uradio taj backup,objasni mi preko telefona kako da pokrenem Ghost i vratim sve podatke?
 
Pa ljudi zar ste nasjeli na ovakvu zezu.. Dobro se zna kako se radi Ghostovanje particje i dobro znate cemu sluzi flopy u takvim situacijama, samo sto je decko sve pogresno razumio..

Shvatio je da to sve lijepo staje u 1 flopy.. Nasukao se na pricu.. Ocigledno ne zna o cemu se radi, a samo zna da ima ghost i to mu je bila osnova za raspravu sa pomenutim administratorom..

ccccc.
 
nije poenta u tome, nije sramota neznati/zbuniti se...
ali je deco odmah poce da pljuje po 'administratoru koji ima MS sertifikat'....
ne znam zato ljudi imaju potrebu da se na taj nacin prave pametni...
 
Obersturmfuehrer:
ili misli na pokretanje pravog ghosta sa druge particije hdd-a uz pomoc boot diskete...sto je ok...
al ceo sistem na disketicu ne ide...
Da,u pravu si definitivno,ja sam kriv,nisam znao,sto neko rece nije sramota ne znati ali shvatite da MCSA nije znao da mi objasni preko telefona kako da pokrenem ghost,da podesim first boot device floppy i kako da krenem da radim foldere iz ghosta.
Razumem sad,pa nisam ja ni mislio da imam sistem na 1,44 mb ali da me MCSA lik ne razume sta mu pricam i sta trazim da mi pomogne,strasno,kaze ja sam krenuo jednom da radim ghost i isao dotle dokle sam znao a ovaj drugi lik je hardveras ali mislim da bi ga razvalio u znanju.
 
GZ:
Pa ljudi zar ste nasjeli na ovakvu zezu.. Dobro se zna kako se radi Ghostovanje particje i dobro znate cemu sluzi flopy u takvim situacijama, samo sto je decko sve pogresno razumio..

Shvatio je da to sve lijepo staje u 1 flopy.. Nasukao se na pricu.. Ocigledno ne zna o cemu se radi, a samo zna da ima ghost i to mu je bila osnova za raspravu sa pomenutim administratorom..

ccccc.
Nije brate bila nikakva rasprava,shvati da covek nije znao kako da pokrenem to sto imam na floppy,ne ceo sistem taj smo nesporazum rascistili,nadam se nego ovo sto je oberstrumpfirer napisao.Znaci ostaje pitanje,kako MCSA lik nije to znao ako je MCSA?
Ine razumem zasto ovde neki shvataju licno sto njega prozivam kako ne zna,jedino sam prema vama ispao bezobrazan sa onom prozivkom programeri,admini,snadjite se.
 
BGD-Platform:
MCSA prvo nije lik, daleko od toga, ti ljudi znaju svoj posao, vrlo dobro.
Drugo mozda mu nisi dovoljno dobro objasnio, kao ni nama "konkretno" u chemu je bio problem, dok sami nismo razumeli.
Ne razumem sto se licno vredjas,zar on nije kao oberstrumpfirer mogao da predpostavi da gresim i da kaze ne lupetaj,ne moze da stane to na flopy,nego uradi to i to,lepo sam napisao da mi je u tom razgovoru rekao da je krenuo da pokrene ghost i stao tamo gde vise nije smeo da razikuje,gde vise nije znao a MCSA je,ne moj ghost nego neki njegov..Sto se tice prozivke za njega da je lik,jeste,veruj mi,svoje vrste.
A i ne razumem taj tvoj kompleks vise vrednosti ako si nesto slicno pa ne sme da se za MCSA kaze da je lik nego gospodin,ser,ne znam kako da se ponizno postavim kada vidim nekog drugog.
 
PredatorBG11:
Da,u pravu si definitivno,ja sam kriv,nisam znao,sto neko rece nije sramota ne znati ali shvatite da MCSA nije znao da mi objasni preko telefona kako da pokrenem ghost,da podesim first boot device floppy i kako da krenem da radim foldere iz ghosta.

na ovo imam 2 komentara...
Prvi - nije cudno da neko nesto ne zna...kad je u pitanju IT, ona izreka "covek se uci dok je ziv" najbolje odlslikava napredak...
Drugo - objasnjavali ste se preko telefona, a sto je vrlo nezahvalno, ne bih iskljucio mogucnost da ste se igrali gluvih telefona
Trece - eh, ko sve danas moze da dobije mcsa (ili bilo koji od sertifikata)...treba samo odvojiti 2-3 dana i nauciti napamete 200-250 pitanja iz Testkinga...

izgleda da je ipak bilo 3 :)
 
Obersturmfuehrer:
na ovo imam 2 komentara...
Prvi - nije cudno da neko nesto ne zna...kad je u pitanju IT, ona izreka "covek se uci dok je ziv" najbolje odlslikava napredak...
Drugo - objasnjavali ste se preko telefona, a sto je vrlo nezahvalno, ne bih iskljucio mogucnost da ste se igrali gluvih telefona
Trece - eh, ko sve danas moze da dobije mcsa (ili bilo koji od sertifikata)...treba samo odvojiti 2-3 dana i nauciti napamete 200-250 pitanja iz Testkinga...

izgleda da je ipak bilo 3 :)
Pa OK,onda je ovo trece ali reci to BGD Platform-u.
Ali sto se tice ucenja od 2-3 dana,ovo kada bi njemu rekao skocio bi da te davi,meni je rekao da se mora uciti svaki dan godinu dana da u ovoj nasoj skoli,izbegavam reklamu kod Doma sindikata 80% bude na kursu i da dva ili nijedan ispit koliko je to po njemu tesko.Da smo se igrali gluvi telefona,moguce je ali je bio problem do njega,ipak smo razgovarali live,ovo je jos tezi vid komunikacije da se nesto objasni nego da se ja i ti cujemo preko telefona.
 

Back
Top