Sise ili dupe?

Ово се и мени свиђа, велике груди као да додају године и кг. Па делује и крупније и старије.
И убеђена сам да би ми такав укус био чак и да сам сисата.
Мала кока увек пиле, мале груди вечна младост.
Некако делује живахније :lol:
Мени, ограђујем се.

Cinjenjica je da zena lepse izgleda sa manjim grudima.
Druga cinjenica je da velike sise izazivaju vecu paznju medju vecinom muskaraca nego bilo koja 'skladno gradjena' devojka.
C'est la vie.

Konačno malo zdravog razuma. :mrgreen:
 
Dupe.
retko koji muškarac zna da dira ženu da je dovede do ludila.. skoro sam gledala jedan filmić, dira je tako po sisama
Oduvek me zanimalo, da li je kod zena stvarno moguce postici orgazam SAMO putem stimulacije bradavica?

Znam da je tema za muškarce, oprostite
Zasto oprostite, bas i treba ti i vi (zene) da pricate, ali da stvarno pricate, a ne kao na prethdnoj platformi, pa i na ovoj, a sto me jako nervira, na primeru teme "Muskarci ne znaju da lizu", gde se to samo konstatuje i posle potvrdjuje sa vise strana...

Niti jedna da kaze, opise sta i kako bi trebalo raditi, da se postane bolji u tome...
 
Dupe.

Oduvek me zanimalo, da li je kod zena stvarno moguce postici orgazam SAMO putem stimulacije bradavica?
Pa ne znam, kod mene ne moze 😁
Zasto oprostite, bas i treba ti i vi (zene) da pricate, ali da stvarno pricate, a ne kao na prethdnoj platformi, pa i na ovoj, a sto me jako nervira, na primeru teme "Muskarci ne znaju da lizu", gde se to samo konstatuje i posle potvrdjuje sa vise strana...
Niti jedna da kaze, opise sta i kako bi trebalo raditi, da se postane bolji u tome...
Pa ja na toj temi mislim da nisam ni pisala.. jer zaista to nije neka vestina koja bi mi bila od velike koristi hehe... Naime, kao sto negde napisah, meni je pomalo dosadila ta stimulacija klitorisa... ceo život se sama uglavnom tu diram i nekako muškarac mi je više potreban za nešto drugo hehe... mislim da je važno rukama stimulisati kad i šta treba.. a to je otrplike ono da se neko prepusti strasti, a ne da upotrebljava mozak. Dakle, ono što želiš ženi da radiš radi i ako reaguje pozitivno na to ok... Nije to neki "posao" pa da se studira pre toga. Želja muškarca je najvažniji stimulus u sexu. A žena to više prati. Tako je prosto bioloski.
 
Mislim da želja nadopunjuje želju;
I da bi trebalo da se oboje nadopunjuju i prate...
Jer, ni muškarac nije mašina kojoj ne treba želja sa druge strane; onaj kojem je sve jedno: da li gura u desanku, radijator, ili nekoga ko, isto tako, želi njega...

Tema:
Dupe!
 
Mislim da želja nadopunjuje želju;
I da bi trebalo da se oboje nadopunjuju i prate...
Jer, ni muškarac nije mašina kojoj ne treba želja sa druge strane; onaj kojem je sve jedno: da li gura u desanku, radijator, ili nekoga ko, isto tako, želi njega...
Mislila sam da se to podrazumeva.
Nego sam pisala nekome ko piše kako ? Pa tako, željom, a ne razmišljajući o tehnici. Prepustimo se prosto. Ima muškaraca koji su stegnuti, tačno se vidi da misle... to mene lično hladi.. sa takvim se ne mogu opustiti i prepustiti.
 
Dok sam bio mlađi volio sam da vidim dobro dupe, guzicu, više nego leba da jedem

što sam stariji sve više volim dobru sisu, sisetinu da zaronim u njih

ali sad kako ide ljeto opet guzice sijevaju baš nerealno i to klinke 15-16 godina može čovjek u tvorza da završi

je BO TE !
 
I'm a simple man...

FVjvq9AUcAUukIH.jpg
 

Back
Top