Sise ili dupe?

Ае да се и ја упишем.
Дупе.
Из практичних разлога.
Могу да зирнем онако људски, а да ме не примете...
Док у сеси не мож' да блејиш, а де на зарадиш псовку, шамарчину или нешто још горе...
Dupe kad zirkas a kad pipas?
 
278095543_288339216844464_1321277410790264987_n.jpg
 
bio sam ( . Y . ) mnogo dugo....al sam izvalio da pedu ima duzi zivotni vek i nema tolko prevare obuceno i golo :D...mada i dalje kad vidim velik grud...ode krv u ud :D...mogu ja da erem kolko ocu :D
 
Poslednja izmena:
Realno kad se ljube jedna ruka uvati za goozicu a druga ruka za si.su (levu ili desnu )


A pali se na žensko

Ako duže vreme posti muškarcu je svedno kakve su si.se ili goozica bitno je da ženska okupana i uredno pocesljana


🤷‍♀️
 
Sise ipak, i to neka normalna veličina, čak i manja, bledolikost, i privlačno, onako sapatničko lice, ko u djevojčica mladih plavih bistrookih što su se nekad obrazovale po internatima. Dobro je kad se devojka tradicionalnije malo oblači (ne ko časna sestra nego ko časna devojka iz fine familije, sa hobijima i planovima), pa se kroz bluzu neku ili džemper nazire sve to, ali da radi podsvest i mašta ubrza krv.

gtmci.jpg
 
Sise ipak, i to neka normalna veličina, čak i manja, bledolikost, i privlačno, onako sapatničko lice, ko u djevojčica mladih plavih bistrookih što su se nekad obrazovale po internatima. Dobro je kad se devojka tradicionalnije malo oblači (ne ko časna sestra nego ko časna devojka iz fine familije, sa hobijima i planovima), pa se kroz bluzu neku ili džemper nazire sve to, ali da radi podsvest i mašta ubrza krv.

Pogledajte prilog 1137381
Ово се и мени свиђа, велике груди као да додају године и кг. Па делује и крупније и старије.
И убеђена сам да би ми такав укус био чак и да сам сисата.
Мала кока увек пиле, мале груди вечна младост.
Некако делује живахније :lol:
Мени, ограђујем се.
 
Ово се и мени свиђа, велике груди као да додају године и кг. Па делује и крупније и старије.
И убеђена сам да би ми такав укус био чак и да сам сисата.
Мала кока увек пиле, мале груди вечна младост.
Некако делује живахније :lol:
Мени, ограђујем се.
Objasnila. 😉
 

Back
Top