Quantcast

СИРИЈАЦ са 4 жене и 23 деце у Немачкој месечно прима 30.000 ЕВРА социјалну помоћ!

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
35.976
To jednostavno nije tacno, Niko se ne skriva, a Turci nikome nista ne sredjuju ( ziv covek ne zna ko je Turcin
ko je Kurd, a mrze se mnogo vise nego mi i Hrvati), a i nema ih bas na tone po administraciji.
Ja sam imala kontakta ( prevodjenje) nasim ljudima ETF likovi, nemacki su znali jedva i za po kucu, ali svi rade u nekim
firmama u kojima je engleski lingua franca, ziv covek tamo ne zna ko je ko niti to nekoga zanima, ovi nasi iz mesta
upisuju kurseve za nemacki jer ako vec ovde zive zele da budu ravnopravnoi gradjani ovog drustva.
Kazu ljudi , ako osete naseg, npr mehanicar, kafana, lokal, prodaja hrane, mesara, odmah se nakalemi neki krimos i reket...
A i vole da pljackaju te nase, nema veze sto je ista policija i osiguranje...

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
68.665
А замисли како би теби било да ти је он комшија. Стално неко драње. Дере се док ебе, она се дере што је ебе, оне друге се деру што их не ебе, деца се деру по дифолту, а кад се они деру још и више, стално смрди пржен лук, дан и ноћ, само тај лук, лук и лук. А кад заврши са ебањем онда пусти неке своје зурле па арлауче, па онда крене да пљеска рукама и трупка ногама, па се онда деца придруже, па се жене придруже, па се драње претвори у хорско арлаукање и трупкање ногама. А лук се пржи, ли пржи, дан и ноћ...

Ja sam pokusala da nadjem kakvo je pravo stanje stvari, neki je lik to objavljivao na fejsu, koliko sam razumela taj
Sirijac stvarno postoji, a i sve ove zene i deca, ali ne smeju da stanuju zajedno nego svaka zena sa svojom decom
u posebnim nekim stanovima, ali i drugim mestima i da ta cela ogromna porodica drzavu kosta ukupno 10.000, a ne
30 koliko u tekstu stoji.

Sto se stanovanja tice ovakve stvari koje ti opisujes mogu naravno da se dogode, ali samo ovakvima
kao sto je gospodin Sirijac i slicna marva koja ne zeli da radi nego ceka da im drugi rese i problem stanovanja.
Normalan svet kupuje nekretnine, gleda sta gde kupuje pa nema takvih problema.

gost 420053

Domaćin
Poruka
4.954
Aferim , pozdravljam , kažu neki , da kod nas ako samo imaš dinar vise od qvote nemas dečiji dodatak , a onaj koji ima dinar niže dobije dečiji i prevazilazi onog ko ima 2 dinara veću platu.
................................................................................................................................................................................................
U suštini te takozvane izbeglice znaju ko će ih primiti oberučke zato sto su sa tim zemljama potpisale
kapitulacioni ugovor tu se i sele.

Poruka
9.188
СИРИЈАЦ са 4 жене и 23 деце у Немачкој месечно прима 30.000 ЕВРА социјалну помоћ!

У немачком Монтабауру живи Сиријац који има 4 жене и чак 23 деце. Према процени финансијских стручњака он од Бироа за социјалну помоћ прима око 30.030 евра месечно!

sirijeac-djeca.jpg

Хуберт Конигштајн, дипломирани финансијски стручњак који је направио процену примања социјалне помоћи ове породице и упоредио са годишњом зарадом у Немачкој најслабије и средње плаћених занимања, тврди да у Немачкој ниједна породица са толиким бројем деце не би могла да живи без помоћи државе па се пита како је овај човек живео у Сирији где нема таква помоћ.

”Занимљиво је како можете да имате тако велику породицу у Сирији, у којој уопште немате помоћ?! У Немачкој са овим стандардом би то било немогуће”, каже Конигштајн.

Он је израчуно да један просечни радник у Немачкој месечно прима бруто 2,461 евра. У Немачкој се опорезивање дохотка одређује према класама које укључују брачни статус, децу, висину примања брачног партнера и категорију самци.

Наиме, према Класи 1 (самац) без супруге и деце, порез на доходак износи 314,33 евра просечне плате, што значи да у Немачкој чак 95,5 радника ради само за ову породицу!

Занимљив је начин на који можете имати овако велику породицу у Сирији, без државне помоћи, док модел 4 жене и 23 деце у Немачкој доноси 30.030 евра/месечно = (360.360 еура у години).

“По прорачуну, у Немачкој скоро 100 радника са просечном платом ради чак три дана месечно само за ту једну породицу” конкретизовао је Конигштајн.

Овај стручњак тврди да Немачка својим Законом о социјалној помоћи људима, не само избеглицама и досељеницима већ и самим Немцима, даје до знања да је боље ширити породицу, односно имати што више деце и примати социјалну помоћ, него се запослити и радити.

Конигштајн истиче да они који раде за помоћ једној сиријској породици, од своје месечне плате преживљавају, док избегличке породице које не раде баш ништа, у Немачкој уживају од социјалној помоћи.

Савез немачких синдиката који је ову анализу објавио на својим страницама не жели да укине помоћ избеглицама и онима који је требају, већ се залаже да се да право радницима у Немачкој да сами одлучују коме ће ићи порез од њихових плата. Односно за кога ће да раде.

Пошто полигамија у Немачкој није легална, у избегличком центру је Сиријцу којег у медијима називају Газија А., било предложено да изабере једну жену као “главну”, док су остале у документима назване “пријатељицама”.

Како пише “Сан”, Газија А. је дошао у Немачку 2015. године и од тада није радио ни дана.

“Како наша вера проповеда, ја сам обавезан посећивати сваку жену из своје породице. Зато скоро све време проводим са њима”, навео је конкретан разлог зашто „здрав и прав“ не може да ради и додао да би био срећан ако би се запослио пошто се овако „мучи“.

Пре него што је почео грађански рат у Сирији, полигамист је имао само гаражу и сервис за поправак аутомобила, што свакако није довољно ни за издржавање двоје, троје деце уз 4 жене које ништа не раде и не зарађују. Али, сада у Немачкој је баш профитирао.

https://srbin.info/svet/sirijac-sa-...oj-mesecno-prima-30-000-evra-socijalnu-pomoc/

sokantno?

Ako ovo nije suludo- ne znam što jest.

Gruban

Buduća legenda
Poruka
34.932
Ja pricam ovim mojim andjelima da lepo napravim kucu na dva sprata, dve na prizemlju, dve na spratu i krov za mene (kondicija i da se deca ne pentraju gore...) i da lepo pomazu jedna drugu, cuvanje dece bolje, vaspitanje dece bolje, ja seik, jeftinije (sto je za cudo, uzasno je jeftinije odrzavanje i luksuz takve porodice, oni arapi nisu smislili to iz bestijale nego iz racunice)...
Deca lepo vaspitana, u kondiciji , izigrana, sretna, tim, zene sretne, nema sujete, nema ni ljubomore ni sa njihove ni sa moje strane, ne moze nijedan muskarac sa strane tu ni da prismrdi na duze....

Zakonski nije dozvoljeno 4 zene da imam, ali nije dozvoljeno ni ovakve politicare da imamo pa ih imamo ceo zivotni vek, 40 godina nedozvoljenih sprcase u dupe...
Spreman sam da rizikujem kao Artukovic da me poslednjih 4 godine zivota osude na tesku robiju zbog poligamije, ali da lepo prozivimo do tada...

A ni dinar socijale i decijeg dodatka da ne uzimam od drzave....

Izsanjarite sa mnom par trenutaka svake godine letovanje sa 4 zene i 10 dece, a po ceni jednog porodicnog apartmana, a da se nijedna ne oseti zrtva probanja lokalne hrane, pravljenja mesanih nasih i lokalnih specijaliteta....Muzeji, izlozbe, zabavni parkovi, letovi avionom (kad kupujes vise karata, ne dolazi u obzir bus ni do Kotora)
Kolega Umri_muski, vi bas volite da pisete o sebi a nama je svima drago i zanimljivo da citamo te vase poruke.Mogli bi ste da pisete i cesce

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
76.536

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
35.976
Kolega Umri_muski, vi bas volite da pisete o sebi a nama je svima drago i zanimljivo da citamo te vase poruke.Mogli bi ste da pisete i cesce
Pa na logiku i analitiku kod forumasa ne moze covek da racuna, ostaju emocije i relationship , da ne kazem odnosi, pomislice se lose...

el toro loco

Primećen član
Poruka
972
2016 godina ... pa ko koga ovde zahebava ...
Jos plus ne pise nista o iznosu koji prima.
Fejk news na kvadrat.

Inace Bild je klasican tabloid ... Srbin info vristi da bude novi Informer.

Da li mislis da on i familija nisu vise u Nemackoj? 2014-16 je dosao u Nemacku, najverovatnije da i dalje zive na socijali. Koliko primaju ne znam, mogao bi neko ko zivi u nemackoj da odgovori preciznije. Do 10,000, evra mesecno sa svim troskovima , stanarina,deciji dodatak, itd nije nemoguca cifra.
Kod mene je bio slucaj Sirijac koji ima tri zene i 16 dece. Samo za deciji prima oko 3000 evra. Postoje ovakvi primeri po Evropi, ne puno ali ih ima.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.