Quantcast

СИРИЈАЦ са 4 жене и 23 деце у Немачкој месечно прима 30.000 ЕВРА социјалну помоћ!

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
35.884
Супер ако волиш да живиш међу замотанима. Ја не бих ни за веће паре.
Jok, voli da zivi medju zatucanima i papucarima, pa se pljuje svaki dan, svadja svaki dan u prevozu ili na poslu, nedokazanih koliko volis, svi turaju nos u tudja posla, normalan se oseca kao da je pao sa marsa.....to je kao bolji zivot....

електрика

Zaslužan član
Poruka
113.668
Jok, voli da zivi medju zatucanima i papucarima, pa se pljuje svaki dan, svadja svaki dan u prevozu ili na poslu, nedokazanih koliko volis, svi turaju nos u tudja posla, normalan se oseca kao da je pao sa marsa.....to je kao bolji zivot....

Бољи је.

Reefer

Zaslužan član
Poruka
144.692
Nije 1972. godina nego će tada biti 2060. jasno da će naučiti, ne loži se :kafa:
Znam kako je u nekim evropskim zemljama, koju su im dopustile da naprave svoje zajednice, izolovane zajednice. Imaju svoj TV, svoje novine, škole, sva na njihovom jeziku, a većina ne poznaje jezik države u kojoj žive. Nema tu loženja, to je istina, realnost u kojoj neki u Evropi žive već 20+ godina. Možda i više od tega.

Konrad-19

Buduća legenda
Poruka
28.761
Znam kako je u nekim evropskim zemljama, koju su im dopustile da naprave svoje zajednice, izolovane zajednice. Imaju svoj TV, svoje novine, škole, sva na njihovom jeziku, a većina ne poznaje jezik države u kojoj žive. Nema tu loženja, to je istina, realnost u kojoj neki u Evropi žive već 20+ godina. Možda i više od tega.

Ti znaš ono šte želiš da znaš, realnost je drugačija.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
68.579
Ima i toga, ali to nikako nije pravilo, postoji ( koliko ja znam, a poznajem zemlju u kojoj zivim) ogromna
turska zajednica u Berlinu ( kazu da ih ima i pola miliona na jednom mestu), ali je bas taj deo Berlina
( posto je cenjtar) postao neko hip mesto pa su sada tu nekretnine najskuplje, umetnici, kultura i tako.
Ali pa sa opet, Turci su druga prica, nit oni nekome smetaju nit njima neko smeta.

Reefer

Zaslužan član
Poruka
144.692
Ima i toga, ali to nikako nije pravilo, postoji ( koliko ja znam, a poznajem zemlju u kojoj zivim) ogromna
turska zajednica u Berlinu ( kazu da ih ima i pola miliona na jednom mestu), ali je bas taj deo Berlina
( posto je cenjtar) postao neko hip mesto pa su sada tu nekretnine najskuplje, umetnici, kultura i tako.
Ali pa sa opet, Turci su druga prica, nit oni nekome smetaju nit njima neko smeta.
Tako je, Turci nisu isti kao ta zaostala plemena, oni su itekako voljni da se integrišu. JA sam pisao o drugoj zemlji i drugim "izbeglicama", otpilike sličnim kao ovaj novi talas.

canavaro

Zainteresovan član
Poruka
360
СИРИЈАЦ са 4 жене и 23 деце у Немачкој месечно прима 30.000 ЕВРА социјалну помоћ!

У немачком Монтабауру живи Сиријац који има 4 жене и чак 23 деце. Према процени финансијских стручњака он од Бироа за социјалну помоћ прима око 30.030 евра месечно!

https://srbin.info/svet/sirijac-sa-...oj-mesecno-prima-30-000-evra-socijalnu-pomoc/

sokantno?

sokantno bi bilo… da je istinito!
evo ovde kompletan proracun koliko bi mogli pomoci da dobijaju:
https://correctiv.org/faktencheck/m...kommt-nicht-monatlich-30-000-euro-sozialhilfe
inace, vest je iz 2016. god.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
68.579
Tako je, Turci nisu isti kao ta zaostala plemena, oni su itekako voljni da se integrišu. JA sam pisao o drugoj zemlji i drugim "izbeglicama", otpilike sličnim kao ovaj novi talas.

Turci su jao vredni i preduzmljivi ljudi, slicno kao i Grci ili Italijani kad su u "izbglistvu". Nasi
ljudi nisu takvi, a dibidiz takvi nisu ovo iz uvodnog teksta ili bilo koji i kakvi Arapi.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
35.884
Ali mrziš za desetoro. Mora da si prilično nesrećna i nezadovoljna ne baš uspešnim životom? Da je drugačije, ne bi pevala od sreće kad neko baci otrov u park.
Ma nije....to u Srbiji vise nije tako ni ta logika...
Mrzi se iz vedra neba....zasto da ne....opsti oblik ispoljavanja emocija....

Ne verujem da je posebno nesrecna , ne oseca se to u njenom govoru ovde...
Oseca se balkanka , a svaka balkanka mora da bude nesretna to je cini sretnom...
I mora da se mrzi , mrznja daje snagu...
I da se ne podnosi razlicito...

Zato ja mislim da ona nije tipicni predstavnik mrzitelja u Srbiji , nego blazi nacionalno blago oblik...

Reefer

Zaslužan član
Poruka
144.692
Turci su jao vredni i preduzmljivi ljudi, slicno kao i Grci ili Italijani kad su u "izbglistvu". Nasi
ljudi nisu takvi, a dibidiz takvi nisu ovo iz uvodnog teksta ili bilo koji i kakvi Arapi.
Zavisi ko od naših ljudi. Ne bih da pišemo o onima što guraju kolica sa parkinga u nekom supermarketu, već o zubarima, lekarima, inženjerima... ima naših ljudi koji su itekako sposobni i radni.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
35.884
Zavisi ko od naših ljudi. Ne bih da pišemo o onima što guraju kolica sa parkinga u nekom supermarketu, već o zubarima, lekarima, inženjerima... ima naših ljudi koji su itekako sposobni i radni.
Ambiciozni jesu , ali ipak trosis neku energiju na skrivanje od ostalih nasih u inostranstvu...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.