Quantcast

Sira ramena, kako ?!

Cak Noris

Obećava
Poruka
75
e ovako..imam 15 god, visok sam 182 i imam 70 kg, ramena mi nisu uska...al jednostavno zelim da imam jos sira...i ako je moguce sto vise vezbi da ostavite za kucnu varijantu al moze i za teretanu, samo pojasnite kako se radi...pozz

Poruka
23.292
Odes u teretanu i pitas prvog coveka koga vidis da vezba i on ce ti sve objasniti! A mozes i da uzmes dve flase i da natocis vode u njih i onda masi rukama kao ptica kad hoce da poleti! Pravi pauze izmedju serija mozda 20 sekundi da bi ti misic rastao,a rezultat ces videti tek posle 2 meseca,tada ces se malko prosiriti,ali ako stanes sa vezbanjem skoro sve ce ti spasti,zato najbolje idi u teretanu godinu dana i vezbaj sve misice jer nevalja svaki dan da se radi isti misic! :)

agapi_8

Aktivan član
Poruka
1.077
Ti si jos mlad za tegove jer rastes jos uvek,ako odlucis da ih radis onda samo uz srtucnu pomoc jer mozes imati vise stete nego koristi ako nesto radis pogresno.To ti govorim jer se godinama bavim sportom a muz mi je bio profesionalni sportista A SAD RADI SA DECOM TVOG UZRASTA

Cak Noris

Obećava
Poruka
75
pa ok...zato i ne idem toliko cesto u teretanu...al ovako u kucnoj varijanti dosta vezbam pa ipak malo da se raspitam da ne radim cisto tako...nego da nesto znam xD hvala vam, nek se javi jos neko ako ima dobar savet....