Шиптарски фестивал Мирдита у организацији америчке амбасаде и ЕУ биће одржан у Београду на Видовдан

Ma super, odrzace se dan pre i dan posle. Ali naravno za vas izdajnike je to super i ne vidite nikakav problem u tome.

A Svesrpski sabor ste pravili 8. juna. Toliko bedno da nemam sta da dodam.
Гласај за Ђиласа! ;)

Што гласаш онда за Ђиласа??
O cemu ti trabunjas? Imas stranice i stranice koje sam napisao na politici o strankama, da si ista pogledao znao bi da sam na skroz suprotnoj strani politickog spektra:roll:.

Gde vas samo nadju tako nepismene... Doduse, da ste pismeni radili bi nesto bolje od (loseg) botovanja.

O cemu ti trabunjas? Imas stranice i stranice koje sam napisao na politici o strankama, da si ista pogledao znao bi da sam na skroz suprotnoj strani politickog spektra:roll:.

Gde vas samo nadju tako nepismene... Doduse, da ste pismeni radili bi nesto bolje od (loseg) botovanja.
За кога гласаш??

Najtoplije ti savetujem da poslusas - tebi ce najvise da koristi:

A što ne izadje neki opozicionar da nam ovo kaže nego vade leševe sa Lešća?
Potpisao što niko ne zna a ovaj vampir zna?

vërtet nuk është e drejtë!
gjithçka është planifikuar në mënyrë tendenciale.
:ljutko:
1718737340361.png

daleko je Vidovdan,,a i blizu,,,davno bese jedna pokojna baba Angelina, bila na sudjenju kao svedok,,,sudjenje se odigrava u Krusevcu...na pitanje sudije, koliko je bila daleko, ona odgovara, BILA SAM DALEKO...na drugo pitanje, da li je bila blizu, ona odgovara, BILA SAM BLIZU,,,sudija se smeje i pita, sta je videla, a ona kaze, NEKA BUDE SUDIJO, KAKO TI KAZES

Back