Шиптарски фестивал Мирдита у организацији америчке амбасаде и ЕУ биће одржан у Београду на Видовдан

Тихи

Starosedelac
Poruka
165.889
Шиптарски фестивал Миредита у организацији америчке амбасаде и ЕУ биће одржан у Београду на Видовдан

Како ово коментаришете

Ауторска тема

20240612_064921.jpg

На Видовдан ћемо имати шиптарски фестивал у Београду.🤡 Сад је јасно зашто Вучић није смео онај свој циркус да организује на Видовдан. У речнику поред појма колонија требало би да стоји мапа Србије.

Ти своју земљу тако ниско сматраш, Тикси? Још Свенародни Сабор Срба називаш ,,циркусом"?? Мани се тога, знам да си добар човек и патриота, зато немој да говориш као да си новинар НДХ1.

А баш смо се питали зашто Вучић није смео да организује Свесрпски сабор за Видовдан.

Очигледно је да Вучић није смео да организује Свесрпски сабор за Видовдан, јер је термин био заузет фестивалом Мирдита, Добар дан.

А баш смо се питали зашто Вучић није смео да организује Свесрпски сабор за Видовдан.

Очигледно је да Вучић није смео да организује Свесрпски сабор за Видовдан, јер је термин био заузет фестивалом Мирдита, Добар дан.
Ух, какав си бестидник! Само тражите длаку у јајету! Уместо да сте рекли, ,,лепо је што се неко сетио да организује Сабор Свих Срба", ви пишете овакве бесмислице!
Па ја стварно нзм како човек да удовољи оваквом народу?

Ти своју земљу тако ниско сматраш, Тикси? Још Свенародни Сабор Срба називаш ,,циркусом"?? Мани се тога, знам да си добар човек и патриота, зато немој да говориш као да си новинар НДХ1.

Taj nas svesrpski sabor je trebalo odrzati na Vidovdan.

Jer je to jedan od najbitnijih datuma u istoriji naseg naroda, narocito bitan sto se tice srpskog jedinstva.

A sta radi nasa vlast? Vidovdan daje siptarima da na taj dan prave festival i to u Beogradu.

Probaj da napravis festival "Pomaze Bog" u Pristini pa mi javi kako si prosao.

Taj nas svesrpski sabor je trebalo odrzati na Vidovdan.

Jer je to jedan od najbitnijih datuma u istoriji naseg naroda, narocito bitan sto se tice srpskog jedinstva.

A sta radi nasa vlast? Vidovdan daje siptarima da na taj dan prave festival i to u Beogradu.

Probaj da napravis festival "Pomaze Bog" u Pristini pa mi javi kako si prosao.
Тихи, најбитније је да је Сабор одржан и да су Држава, Црква и Народ свима, и пријатељима и непријатељима, поручили да су Срби јединствени! То је поента!

Шиптарски фестивал Миредита у организацији америчке амбасаде и ЕУ биће одржан у Београду на Видовдан

Како ово коментаришете

Ауторска тема

Pogledajte prilog 1562666

На Видовдан ћемо имати шиптарски фестивал у Београду.🤡 Сад је јасно зашто Вучић није смео онај свој циркус да организује на Видовдан. У речнику поред појма колонија требало би да стоји мапа Србије.
Pobogu Tihi pa EU -ji i NATO-u su vazniji poslusni siptari od neposlusnih Srba.

Ух, какав си бестидник! Само тражите длаку у јајету! Уместо да сте рекли, ,,лепо је што се неко сетио да организује Сабор Свих Срба", ви пишете овакве бесмислице!
Па ја стварно нзм како човек да удовољи оваквом народу?
Можете да организујете јеће и пиће а нас све мање,док се не пробудите биће исто стање.

Тихи, најбитније је да је Сабор одржан и да су Држава, Црква и Народ свима, и пријатељима и непријатељима, поручили да су Срби јединствени! То је поента!
A da li je tako zaista?

Zasto nasa vlast dozvoljava odrzavanje sramnog siptarskog festivala na sveti dan Vidovdan u Beogradu?

Како ово коментаришете

Ауторска тема

Pogledajte prilog 1562666

Koliko vidim sponzor je EU

Zasto nasa vlast dozvoljava odrzavanje sramnog siptarskog festivala na sveti dan Vidovdan u Beogradu?

Зато што је наша власт издајнчка власт!!!

Не заборавимо како су прошле године потрпали све Србе са севера КиМ у аутобусе, довели их на митинг у Београд, и Шиптари баш тог дана, синхронизовано, преузели физички све српске општине на северу Косова и Метохије.

А пре тога су убедили Србе да бојкотују локалне изборе, па су Шиптари победили на изборима са 3 % гласова, да би имали покриће за преузимање српских општина.

А кад идемо даље у прошлост, општине на северу Косова и Метохије су радиле по српском систему као локалне самоуправе Републике Србије, док злотвори са власти у Београду нису 4 српске општине са севера Косова и Метохије убацили у приштински систем квазидржаве.

Zato sto su veleizdajnici, strani placenici i spijuni koji ne zastupaju srpske interese i interese svih gradjana Srbije vec samo podobnih uvlakaca i slihtara.

Зато што смо тренутно у таквој ситуацији. И ја бих највише волео да побацамо бомбе на Бондстил и завршимо причу са њима.
Али, немамо сада те могућности. Зато, морамо да сачекамо да дође до промене односа снага у свету.

Кад се то деси, лако ћемо. До тада, императив је сачувамо наше Србске Главе!

Зато што смо тренутно у таквој ситуацији. И ја бих највише волео да побацамо бомбе на Бондстил и завршимо причу са њима.
Али, немамо сада те могућности. Зато, морамо да сачекамо да дође до промене односа снага у свету.

Ova vlast je učinila mnoge 'ustupke' svojim zapadnim gospodarima poput potpisivanja briselskog sporazuma, glasanje u UN protiv Belorusije, slanja oružja Ukrajincima, primanja džihadista iz Afrike i Aziije, nastavka pogubnog neoliberalnog ekonomskog koncepta koji su uvelu žuti itd. Spisak je podugačak.

Poslednja izmena:

Пре Вучића смо могли много тога, а онда је он, издајник Александар Ф. Вучић дошао на власт.

Preminuo ranjeni pripadnik ROSU​

Pripadnik specijalne jedinice policije Kosova, ranjen snajperom u glavu u blizini prelaza Brnjak, umro večeras posle 22 časa, javila televizija Klan Kosova.

Utorak, 26.07.2011.

22:50

https://www.b92.net/o/vesti/vesti?nav_id=528007

А сад су нам узели чак и зграде општина, под овом издајничком влашћу.

Back