ШИПТАРИ ЖЕЛЕ И ЈУГ СРБИЈЕ УЗ КОСМЕТ !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.177
01. 05. 2011. 18:03h | FoNet

Albanci žele i jug Srbije uz Kosmet



Na sastanku predstavnika albanskih političkih partija sa juga Srbije i Kosmeta, održanom u Gnjilanu, zaključeno je da pitanje Preševske doline treba rešavati u sklopu razgovora Prištine i Beograda, a opštine Preševo, Bujanovac i Medveđa treba da pripadnu samoproklamovanoj republici Kosovo, preneli su FoNetu izvori iz tog grada.


Tema sastanka održanog u subotu bilo je neučestvovanje predstavnika Preševske doline u razgovorima Prištine i Beograda, potvrdili su učesnici.





60594_presevo-art_f.jpg
Žele da ga pripoje svojoj samoproklamovanoj državi - Preševo​


Sastanku su prisustvovali predsednik opštine Preševo Ragmi Mustafa, potpredsednik skupštine te opštine Orhan Redžepi, predsednik Skupštine opštine Bujanovac Jonuz Musliju, Hidajet Hiseni iz Demokratske partije Kosova, Ahmet Isufi i Ajet Idrizi iz Alijanse za budućnost Kosova, Raif Cela iz Pokreta za ujedinjenje, predstavnici Pokreta "Samoopredeljenje" Ismail Kurteši i Hisen Durmiši i profesor međunarodnog prava Flamur Hiseni.


Glavni zaključci sastanka su da svi Albanci, ma gde se nalazili, treba da jedinstveno podržavaju Preševsku dolinu i da sve institucije Albanije i vlasti u Prištini treba da traže da se Preševska dolina "vrati" takozvanoj republici Kosovo.

Učesnici sastanka su zatražili od međunarodne zajednice da izvrši pritisak na Vladu Srbije da ne ometa albansko stanovništvo Preševske doline u "ostvarivanju slobodne volje na samoopredeljenje".

Zatraženo je i da "svi zajedno izvrše pritisak na institucije Kosova, kako bi Preševska dolina bila stavljena u agendu razgovora Prištine i Beograda".

http://srb.time.mk/read/NONE/45521efbfe/index.html

********************************************************************************

Ето, овај догађај је пример ШТА ЗНАЧИ НЕЧИЊЕЊЕ ОД СТРАНЕ НАШЕ ИМПОТЕНТНЕ ВЛАСТИ и како нечињење постаје ДЕО ЗЛА КОЈИ СЕ ЧИНИ у ствари УДРУЖЕНИМ СНАГАМА ...
 
01. 05. 2011. 18:03h | FoNet

Albanci žele i jug Srbije uz Kosmet



Na sastanku predstavnika albanskih političkih partija sa juga Srbije i Kosmeta, održanom u Gnjilanu, zaključeno je da pitanje Preševske doline treba rešavati u sklopu razgovora Prištine i Beograda, a opštine Preševo, Bujanovac i Medveđa treba da pripadnu samoproklamovanoj republici Kosovo, preneli su FoNetu izvori iz tog grada.


Tema sastanka održanog u subotu bilo je neučestvovanje predstavnika Preševske doline u razgovorima Prištine i Beograda, potvrdili su učesnici.





60594_presevo-art_f.jpg
Žele da ga pripoje svojoj samoproklamovanoj državi - Preševo​


Sastanku su prisustvovali predsednik opštine Preševo Ragmi Mustafa, potpredsednik skupštine te opštine Orhan Redžepi, predsednik Skupštine opštine Bujanovac Jonuz Musliju, Hidajet Hiseni iz Demokratske partije Kosova, Ahmet Isufi i Ajet Idrizi iz Alijanse za budućnost Kosova, Raif Cela iz Pokreta za ujedinjenje, predstavnici Pokreta "Samoopredeljenje" Ismail Kurteši i Hisen Durmiši i profesor međunarodnog prava Flamur Hiseni.


Glavni zaključci sastanka su da svi Albanci, ma gde se nalazili, treba da jedinstveno podržavaju Preševsku dolinu i da sve institucije Albanije i vlasti u Prištini treba da traže da se Preševska dolina "vrati" takozvanoj republici Kosovo.

Učesnici sastanka su zatražili od međunarodne zajednice da izvrši pritisak na Vladu Srbije da ne ometa albansko stanovništvo Preševske doline u "ostvarivanju slobodne volje na samoopredeljenje".

Zatraženo je i da "svi zajedno izvrše pritisak na institucije Kosova, kako bi Preševska dolina bila stavljena u agendu razgovora Prištine i Beograda".

http://srb.time.mk/read/NONE/45521efbfe/index.html

********************************************************************************

Ето, овај догађај је пример ШТА ЗНАЧИ НЕЧИЊЕЊЕ ОД СТРАНЕ НАШЕ ИМПОТЕНТНЕ ВЛАСТИ и како нечињење постаје ДЕО ЗЛА КОЈИ СЕ ЧИНИ у ствари УДРУЖЕНИМ СНАГАМА ...

....ahaaa....i sta jos oni hoce....uuuhhhhh..........:besna:
 
Сами су криви.
Увредио бих народ и здрав разум када бих написао да су то људине којима је у интересу напредак и очување идентитета и територије Срба и Србије.

Овај народ више нико не мере увредити, дали су образ за обећање, ето им изабрани.....
 
Довољан разлог за хапшење клијентеле са Југа Србије уз оптужбу за планирање сецесије,и антидржавно деловање...

А ондак лепо у бувари-да поразговарамо шта су то смислили па да им на фин начин покажемо да нису у праву.

У Америци би овакве ствари биле решене дланом о длан.
 
Како ко,већина да..
Реалност...

Сем нас неколико овде, не видех да се пућанство нешто претерано узрујава.
Уосталом, ел знаш ти колко има од тог Прешева до њиовог београда,иихаааахааа...
А еуропа тако близу, само још.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top