• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Siptari nestaju: Kosovo će napustiti 50-60.000 ljudi do kraja godine!

Војвода

Ističe se
Poruka
2.963
Iako si ironičan neironično bi bio u pravu, jer srpska ekonomija dosta jača.
Zašto vaša država ekonomija ne jača i pored tolikog procenta mladog stanovništva je dobro pitanje...

Ne znam što ih Švajcarci primaju u nekom većem broju ako ih uopšte primaju.
Ja svakako ne bih.
Em muslimani em nadrndani i primitivni, bolje da primaju Ukrajince ili tako nekog, a oni našli baš njih.
Откуд ти то да су искључиво муслимани? Пола Шиптара је католика. Швајцарци би примили и црне цигане само да се декларишу да су Швајцарци. Они су измишљена нација нешто слично као Хрвати. И пошто немају свој идентитет, морају да га граде на тај начин.

Miller

Legenda
Poruka
57.032
Da ponovim, nisi ti jeo dobar burek. Oni prave solidno, ali da si probao kako to rade makedonci u Nišu, recimo ili naši majstori pekari po Beogradu, ne bi tako pisao.
ne moze pekar iz Beograda da pravi bolji burek od muslimana,ne kazem da nema dobrih majstora,ali....burek i potice iz Turske.njihova tradicija koja ide sa kolena na koleno

Reefer

Starosedelac
Poruka
161.380
ne moze pekar iz Beograda da pravi bolji burek od muslimana,ne kazem da nema dobrih majstora,ali....burek i potice iz Turske.njihova tradicija koja ide sa kolena na koleno
Nemaju veze jedni sa drugim, totlano različite stvari, To kao kad sam išao u Novi Pazar, pa me vodili na najbolji ćevap ikad. Ono je odvratno. Ali zato u etno retoranu u Istanbulu kakav dobar kebab, bruka!

Miller

Legenda
Poruka
57.032
Goranci nisu šiptari, Kod mene u kraju najbolje baklave ikad prave goranci. :worth:
si iz Niš?

сабајле – рано
диза се – устаје
сьвнуло – свануло
спе – спавају
изока ме – позове ме (овде: позове из сна, пробуди)
дува по ћошке – љути се, зановета
кара те – грди те
работа – рад

Nemaju veze jedni sa drugim, totlano različite stvari, To kao kad sam išao u Novi Pazar, pa me vodili na najbolji ćevap ikad. Ono je odvratno. Ali zato u etno retoranu u Istanbulu kakav dobar kebab, bruka!
ko je napravio prvi burek?Turci iz Niš

Reefer

Starosedelac
Poruka
161.380
si iz Niš?

сабајле – рано
диза се – устаје
сьвнуло – свануло
спе – спавају
кара те – грди те
работа – рад

ko je napravio prvi burek?Turci iz Niš
Jok, iz Beograd. :mrgreen:
Naš burek veze nema sa turskim. On iprave one savijače koje zovu burekom.

Cимаргл

Ističe se
Poruka
2.403
normalno
polako se sele ka nisu gde su zahvaljujuci zutima nakupovali nekretnina
i znaju da ce biti blize buducoj granici jer verovatno misle da vozna ruta ka dracu iz nisa
nije bas onako slucajno odabrana
Skoro sam bio u Gadžin Hanu i Nišu, albanca video nisam. Pitao ljude baš, zanima me gde se kriju toliki vaterpolisti, "ma nema gu be". Možda 1% povećanje u 20 godina.

Živite u fantazijama, stvarnost nije Command & Conquer ili Starcraft, pa da zealoti idu gde neko klikne dvaput. Ćifše idu put nemačke, švajcarske idr.

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
49.674
,,ono" oko cega se Albanci mogu mobilisati, to je islam i njihovo tradicionalno drustvo, koje oni ipak mogu vratitit u stare okvire i tako povecati natalitet..a da ne zaboravimo, tu su i islamske drzave koje mogu da uguraju pare za povecanje nataliteta...a kod Srba, da vas cujem?
kod Srba...
paaa kod Srba pare se uguravaju na Zapadu
al ne idu za natalitet već za gipsane lavove

lavovski se rmbačila III smena pa zato

si iz Niš?

сабајле – рано
диза се – устаје
сьвнуло – свануло
спе – спавају
кара те – грди те
работа – рад
gradski niški i djene djene
al seoski niški leleee
"покршило се" - slomilo se
"прејебало се" - pokvarilo se

a sad nagradno pitanje:
"ене ги глумци на силекс" :lol:

zlatko01

Buduća legenda
Poruka
26.762
kod Srba...
paaa kod Srba pare se uguravaju na Zapadu
al ne idu za natalitet već za gipsane lavove

lavovski se rmbačila III smena pa zato

gradski niški i djene djene
al seoski niški leleee
"покршило се" - slomilo se
"прејебало се" - pokvarilo se

a sad nagradno pitanje:
"ене ги глумци на силекс" :lol:
Branko Tupanjac...bogatstvo i bolest se ne mogu sakriti...njegova izjava od pre dvadesetak godina

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
49.674

subliminalni

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
318
Skoro sam bio u Gadžin Hanu i Nišu, albanca video nisam. Pitao ljude baš, zanima me gde se kriju toliki vaterpolisti, "ma nema gu be". Možda 1% povećanje u 20 godina.

Živite u fantazijama, stvarnost nije Command & Conquer ili Starcraft, pa da zealoti idu gde neko klikne dvaput. Ćifše idu put nemačke, švajcarske idr.
idi u katastar pa vidi upisana vlasnistva u nisu i okolini u poslednjih 10 godina
neces ni u atini da ih vidis, pa to ne znaci da ih nema
to sto ih vidis za razliku u solunskoj regiji, vidis ih zato sto su fizikusi jer su grci neradnici

a ako krenes put makedonije ili kako se ona zove
teze ces negde videti makedonca nego siptara

Cимаргл

Ističe se
Poruka
2.403
,,ono" oko cega se Albanci mogu mobilisati, to je islam i njihovo tradicionalno drustvo, koje oni ipak mogu vratitit u stare okvire i tako povecati natalitet..a da ne zaboravimo, tu su i islamske drzave koje mogu da uguraju pare za povecanje nataliteta...a kod Srba, da vas cujem?
Ovo nema veze sa vezom. Ovo je kao kada bi se napisalo:

- ,,ono" oko cega se Srbi mogu mobilisati, to je pravoslavlje i njihovo tradicionalno drustvo, koje oni ipak mogu vratitit u stare okvire i tako povecati natalitet..a da ne zaboravimo, tu je i Rusija koja može da ugura pare za povecanje nataliteta...

Niti su ćefše neki disciplinovan narod, amerikanizovani su i više od nas, vraćanje na tradiciju je teži proces za njih nego za nas, a većina islamskih država nije ni priznala *kosovë i puca im ono da daju pare američkoj rent-a-naciji

Cимаргл

Ističe se
Poruka
2.403

subliminalni

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
318
Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.