Šiptari kažu da će im Srbi morati platiti struju za poslednjih 10 godina

nesko101

Elita
Poruka
18.077
Šiptari prete da će naći načina da naplate svim Srbima struju za poslednjih deset godina.
I naravno ako uspeju da uvuku neverne Srbe da učestvuju i glasaju na njihovim izborima a zašto i ne bi kad Srbija ne želi da istera one Srbe iz državnih firmi koji će pristali da rade za šiptarsko jednostrano proglašenu državu.
Srbija nema nikakvu strategiju za spas Srba na Kosovu.A oni Srbi i šiptari koji su dugo širili laži po ovom forumu kako se više naplaćuje struja u centralnoj Srbiji zato što ide besplatno za Srbe na Kosovu je totalna laž jer su šiptari javno rekli a Srbija nije demantovala a to je da Srbi duguju struju šiptarima za proteklih 10 godina ali je ta laž i propaganda koja je trajala 10 god u Srbiji uspela da se na ovaj način omrznu Srbi sa Kosova i ostave nemilosrdnio šiptarima u ruke.
 
Šiptari prete da će naći načina da naplate svim Srbima struju za poslednjih deset godina.
I naravno ako uspeju da uvuku neverne Srbe da učestvuju i glasaju na njihovim izborima a zašto i ne bi kad Srbija ne želi da istera one Srbe iz državnih firmi koji će pristali da rade za šiptarsko jednostrano proglašenu državu.
Srbija nema nikakvu strategiju za spas Srba na Kosovu.A oni Srbi i šiptari koji su dugo širili laži po ovom forumu kako se više naplaćuje struja u centralnoj Srbiji zato što ide besplatno za Srbe na Kosovu je totalna laž jer su šiptari javno rekli a Srbija nije demantovala a to je da Srbi duguju struju šiptarima za proteklih 10 godina ali je ta laž i propaganda koja je trajala 10 god u Srbiji uspela da se na ovaj način omrznu Srbi sa Kosova i ostave nemilosrdnio šiptarima u ruke.

Si ti čuo da u rečenici nekad idu i tačke, pa budu dve ili tri rečenice?
 
Šiptari prete da će naći načina da naplate svim Srbima struju za poslednjih deset godina.
I naravno ako uspeju da uvuku neverne Srbe da učestvuju i glasaju na njihovim izborima a zašto i ne bi kad Srbija ne želi da istera one Srbe iz državnih firmi koji će pristali da rade za šiptarsko jednostrano proglašenu državu.
Srbija nema nikakvu strategiju za spas Srba na Kosovu.A oni Srbi i šiptari koji su dugo širili laži po ovom forumu kako se više naplaćuje struja u centralnoj Srbiji zato što ide besplatno za Srbe na Kosovu je totalna laž jer su šiptari javno rekli a Srbija nije demantovala a to je da Srbi duguju struju šiptarima za proteklih 10 godina ali je ta laž i propaganda koja je trajala 10 god u Srbiji uspela da se na ovaj način omrznu Srbi sa Kosova i ostave nemilosrdnio šiptarima u ruke.

Ja ti odavde ne mogu pomoci.Jedino da se obratis onim Srbima sto su prodavali kuce i imanja siptarima za dobre pare.Mozda ti neki zemljak ucini.
 
ja sam na strani srba na kosovu, i nikome odavde ne zelim da iskuse njihovu muku i situaciju

@ nesko

samo ti pisi, ne obaziri se na zlurade kometare, nisu vazni. svaki tvoj post koji napises nesto znaci, makar i da nema ni jedan post na temi, mnogo ljudi cita i mnogo ljudi razume

moji su danas isli u djakovicu, na zadusnice. treba sutra da se cujemo. inace ako ne znate i tamo je groblje takoreci sravnjeno sa zemljon, unisteni su komlplet spomenici, humke, sve. samo se stariji ljudi secaju `ovde je sahranjen taj, onamo onaj...`,
to je siptarski nacin
 
ja sam na strani srba na kosovu, i nikome odavde ne zelim da iskuse njihovu muku i situaciju

@ nesko

samo ti pisi, ne obaziri se na zlurade kometare, nisu vazni. svaki tvoj post koji napises nesto znaci, makar i da nema ni jedan post na temi, mnogo ljudi cita i mnogo ljudi razume

moji su danas isli u djakovicu, na zadusnice. treba sutra da se cujemo. inace ako ne znate i tamo je groblje takoreci sravnjeno sa zemljon, unisteni su kolplet spomenici, humke, sve. samo se stariji ljudi secaju `ovde je sahranjen taj, onamo onaj...`,
to je siptarski nacin

:ok::ok:
 
Zbog takvih što reče i takvih kao ti Srbija će propasti.

Ma vazi.Vidi,ako hoces iskren odgovor,ok.Ako hoces da ti trubim Kosovo je srce Srbije,glavu damo ,kosovo ne damo itd moze.Ako ce ti tako biti lakse.Po meni je to s.ranje u boji.
Samo ti sto ti odavde to kuckaju ti bi te prvi izradili kad bi zagustilo.
Prodaj i ti ako imas tu nesto,idi negde gde mislis da je bolje.Sta imas tu na Kosovu?Kakvu buducnost?Dok ti sacekas Tadica,Seselja,Klintona i Tacija da se dogovore prodje ti zivot.
 
ja sam na strani srba na kosovu, i nikome odavde ne zelim da iskuse njihovu muku i situaciju

moji su danas isli u djakovicu, na zadusnice. treba sutra da se cujemo. inace ako ne znate i tamo je groblje takoreci sravnjeno sa zemljon, unisteni su komlplet spomenici, humke, sve. samo se stariji ljudi secaju `ovde je sahranjen taj, onamo onaj...`,
to je siptarski nacin
Moj burazer upravo učestvuje u raščišćavanju loma i uređivanju grobova širom Kosova.To upravo radi civilna zaštita osnovana u severnoj Kosovskoj Mitrovici.I mogu ti reći da sam video slike koje dokazuju da su šiptari odavno rešili da totalno obrišu postojanje Srba koji su živeli na Kosovu.
 
Jel zbog takvih misli :think:nismo mogli biti jedinstveni i 1389god.

Vidi,meni je iskreno zao vas tamo dole.Ali,1389 je bila pre 6 vekova.Ne mozes zeiveti u mitovima i legendama,covece.Prodala vas je maticna drzava i dan danas trguje vasom nesrecom.I Tadiceva,jos vise Kostunicina o Milosevicu da ne govorim.On vam je omcu stavio oko vrata.
Samo ti onako prijateljski kazem,batali te nebeske akcije i brini za svoju porodicu.Samo na njih mozes da se oslonis.
Smatraj ti mene izdajnikom kako ti volja,ja cu da ti kazem najdobronamernije sta mislim.A ovi sto te hushkaju ostani,ostani,zovi ih u goste da te brane i da ti konkrektno pomognu,pa ces da vidis koliki su Srbi.Lako je biti patriota i junak preko neta.
 
nesko, gospodin sa kojim `komuniciras` se u vise navrata predstavljao kao tvrdi srpski nacionalista i antikomunista, a ovamo je protiv srba sa kosova. znaci neki mesanac sa podeljenom licnoscu, ali svakako antisrbin

dakle rade te, mazu i ****

Ti idi prosetaj pa nas izvesti kako strani agenti vrsljaju po nasoj zemlji.Povedi i Djuru,zlu ne trebalo.
 

Back
Top