sinteza nekoliko tema...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Cinderella89

Zainteresovan član
Poruka
320
Neke stvari koje se odnose na moj problem su vec oradjene kroz razlicite teme, ali meni treba odgovor na konkretnu situaciju...

Svidja mi se drug iz odeljenja. Znamo se jos od sedmog razreda u osnovnoj i nikad se nismo preterano druzili, ali nije ni da nismo... :)
A onda smo u gimnaziji pali u isto odeljenje...
Na exkurziji u cetvrtoj smo se smuvali na vece i posle toga jos dva puta...
Nervira me to sto svaki put kad smo zajedno, oboje se nekako ponasamo kao da smo u vezi... I bez obzira na to sto smo na vece, pricamo i zezamo se kao da je zivot pred nama... To me samo jos vise poremeti u nekim razmisljanjima o nama...
Inace super mi je sa njim, ali on je kad god izadje sa nekom drugom devojokm,i imam utisak da mu ne znacim nista...

Sta da radim...?:heart:
 
joj gadna ti je ta situacija ne znas sta on misli itd..strava ***!!!!!!!ne znam da li da mu kazes momci mozda to ne bi shvatili.gle ako ti je stalo do njega reci mu otvoreno jer si brate za vezu ili nisi!!!!!!!!ako mislis da se ne ,,greje,, dovoljno za tebe onda pokusaj da kuliras kad vec ne zna sta propusta
 
ali ne verjem da ce to bilo sta da promeni... draze mu je da se povatava svako vece sa drugom, nego samo sa mnom verovatno... :S

e onda ne gubi vreme,skoro svi su takvi ,batali to,verovatno ce nekada naci neku devojku koju ce bas da zavoli i da bude za pravu vezu,a ovo vase je mozda cista zajebancija,izvini ili gresim,samo sam dala svoje misljenje!!!batali kad te pravi budalom
 
ma ja sma se u startu postavila pogresno...
mi smo se na exkurziji dogovorili da "se zezamo" ali sto je to meni znacilo nesto vise..
a sad mi je bzvz da mu kazem da mi se stvarno svidja i sve to... verovatno bi se prepao od toga...
nemam pojma! znam samo da ne mogu da ga izbacim iz glave... a mi smo i dalje drugovi i pricamo sve i svasta...
ne znam kako ne ukapira da mi smeta da mi prica o svojim devojaka i svemu tome sto radi...
aaaa poludecuuu
 
ma ja sma se u startu postavila pogresno...
mi smo se na exkurziji dogovorili da "se zezamo" ali sto je to meni znacilo nesto vise..
a sad mi je bzvz da mu kazem da mi se stvarno svidja i sve to... verovatno bi se prepao od toga...
nemam pojma! znam samo da ne mogu da ga izbacim iz glave... a mi smo i dalje drugovi i pricamo sve i svasta...
ne znam kako ne ukapira da mi smeta da mi prica o svojim devojaka i svemu tome sto radi...
aaaa poludecuuu

pa zato ti i kazem mozda bi se zablenuo u tebe ko u tele od cudjenja ali mozda bas on misli kao ti.nemas sta da izgubis jer nista nemas ok imas prijateljtvo ali ako je vec tako extra voli da se zeza onda cete nastaviti iako mu kazes sta stvarno mislis pa mozda:confused: i bude nesto.e a koje si godiste
 
Реци ти њему како стоје ствари, па ако и даље не буде био за озбиљнију варијанту забатали га ;) фора је у томе што није драго оно што се има већ оно што се нема. Када га одбијеш пар пута, можда и размисли мало ;)
 
pa moj odgovor na ovu temu je:arrow:uradi to indirektno tj. mislim na to da kazesh drugarici ili drugu o chemu se radi i tako da on kaze njemu(kao u fazonu vi ste extra par i te stvari on je tvoj princ.....)i tako kad budete sami on ce da krene temu o tome a ti cesh samo aha aha....aha;) aaa isprobana metoda 100% deluje bar kod mene:D
do jedne velike:heart:
 
reci mu otvoreno sta osecas....i kako stoje stvari....cim ste se smuvali tad postoji neke hemije....ali i pored toga mislim da od toga tj neke ozbiljnije veze nema nista....sorry ako sam nesto pogresno rekao ali to je neko moje misljenje....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top