Sinod SPC radi za judeo-komuniste

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SPASIOCI-SRBIJE

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
102
Kao spasioci Srbije trazimo nove ljude u vrhu SPC, tj. novi Sinod SPC koji ce biti srpski, nacionalni i drzavni, a ne ideoloski, levicarski i judeo-komunisticki, odnosno globalno cionisticki. Odgovornost za izdaju srpske nacije i drzave snose pored komunista i crveni popovi, koji su od Sinoda SPC stvorili rabinsku tvrdjavu, nalik na centralni komitet judeo-komunista! Komunisti Milosevica su vise puta umesani da postave svoga coveka za Patrijarha, levicarskih ubedjenja i naklonosti, sto je rezultat izdate drzave i nacije, jer nam je Sinod postavljan od nepismenih komunistickih centara politicke okupacione moci!

Sinod SPC je levicarski, dogmatski i konformisticki, sto je nedopustivo za Svetosavsku Sabornu Pravoslavnu Crkvu. Crkveni velikodostohjnici su se usancili na crkvene polozaje vlasti, dok nacija tone u nepovrat, po scenariju judeo-masonske, levicarske internacionale globalnog cionizma. Nas Patrijarh blagosilja lopovske samite koje organizuje Karic, Miskovic, Hamovic, Lazarevic i hiljadama drugih u pokradenoj Srbiji, sto je nedopustivo za Svetosavsku crkvu.
Sinod SPC cuti pred fabrikama abortus smrti, u kojima se toliko ubije Srba, kao u svim dosada ustaskim logorima smrti. Srbija se danas svela na muhademedovske hareme prostitucije i kriminala, bas kako su cionisti iscenirali da nacija sto pre nestane i da Evropom samo zavladaju cionisti i islamski teroristi.
Sinod SPC se utrkivao u podrsci politike titogorca Slobodana Milosevica koji je verno sluzio cionizmu, globalnom islamsko-komunistickom unitarizmu, a sve za posledicu svoga pljacaskog bogacenja desetina milijardi dolara, na kojima lezi komunisticki par Milosevic i Mirjana Markovic!

Ukoliko, ozbiljno tezimo da spasimo Srbiju, Sinod SPC mora ici u istoriju kao neuspesan i koji je izdao najsvetlije ideje Isusa Hrista, kojeg su jude razapele na krstu, a danas je nas Sinod u rukama istih judejskih gospodara mraka, koji su Srbiju i srpske zemlje u svojim judeo-komunistickim revolucijama okupirali i zauvek otpisali!

Neka lepo nas ostareli Patrijarh ode u manastir, a Sinod bude zamenjen novim svestenicima, koji ce biti medju svojim srpskim stadom, a ne u tvrdjavi nedodirljivih dogmata, karijerista, fariseja, masona, kao sto je danas slucaj, kada nam nestaje i nacija i drzava.

MIR BOZIJI, MI DOLAZIMO...

Spasioci Srbije
Srpski NACIONAL-SAVEZNICI
 
Mozete, jos pod ovim vladarima kao sionskim stecajnim upravnicima nad drzavom, da se izivljavate nad Srbima?
Ali, kada mi dodjemo, to ce biti sigurna smrt za sve neprijatelje Srbije i okupiranih srpskih zemalja!
Pakao ce biti premali u koje cemo vas poslati, po zloslutnoj zasluzi nad Srbima i svim hriscanima!!!

MIR BOZIJI, MI DOLAZIMO...
 
SPASIOCI-SRBIJE:
Mozete, jos pod ovim vladarima kao sionskim stecajnim upravnicima nad drzavom, da se izivljavate nad Srbima?
Ali, kada mi dodjemo, to ce biti sigurna smrt za sve neprijatelje Srbije i okupiranih srpskih zemalja!
Pakao ce biti premali u koje cemo vas poslati, po zloslutnoj zasluzi nad Srbima i svim hriscanima!!!

MIR BOZIJI, MI DOLAZIMO...

'Ајд не сери више... или дај неку адресу да Те посетим, па да Те лепо спасем... исувише си провидан, човече, сви смо обавештени да је сада на реду покушај разарања СПЦ - остави се Ти Синода и захтева да се Патријарх Павле повуче... мЛого вам се изгледа жури... имате свог човека... али шипак... нема од тога ништа...

И немој више вређати - него, иди на сајт СПЦ па прочитај саопштења и Сабора и Синода и Патријарха - и запуши помијару. Ако је ишта требало до сада да научиш то је да у Цркви нема "револуције" и "промене црквене власти" - постоји хијерархија.

Ако кажеш да Синод СПЦ ради за јудео-комунисте - А ТИ ЋЕШ ЈАДНИЧЕ НЕКОГА ДА СПАСЕШ ТАКО ШТО ЋЕШ ПОЧЕТИ ДА УБИЈАШ ЈЕР ПРЕТИШ СРМЋУ . онда за кога Ти несретниче радиш??? И још се усуђујеш да напишеш иза претње смрћу МИР БОЖЈИ, МИ ДОЛАЗИМО - који "ви", лудаче један... и не хули више на Бога!
 
A sta mislite, da je Patrijarh nekim slucajem nacionalan, nebi vi judeo-komunisti vrsljali po srpskim zemljama? Posto nije, onda trazimo mirno da se povuce sa vrha cele srpske pravoslavne crkve, kao i svaki ostareli covek.To cinimo danas, dok je jos ista ostalo od Srbije?!
Inace, imacemo vec sutra pod-kosmajsku Srbijicu sa masonskom prestojnicom Beograda.
Tada bi likovali, kako ste ostvarili vas podmukli judeo-cionisticki cilj.

Na tom cilju umrecete, kolektivno!!!

Trazimo prociscenje u nasoj crkvi, koja se odvojila od svoga naroda.
 
Vas bezboznike, bogohulnike, skrivene po sionskim trvrdjavama farisejstva, po crvenim sinodima, po arhiepiskopijama nalik na one titogorske, sprzicemo u jednom dahu, zauvek!
Sa apetitom, po Svetlosti Boga
srpski NACIONAL-SAVEZNICI..............................................................
 
SPASIOCI-SRBIJE:
A sta mislite, da je Patrijarh nekim slucajem nacionalan, nebi vi judeo-komunisti vrsljali po srpskim zemljama? Posto nije, onda trazimo mirno da se povuce sa vrha cele srpske pravoslavne crkve, kao i svaki ostareli covek.To cinimo danas, dok je jos ista ostalo od Srbije?!
Inace, imacemo vec sutra pod-kosmajsku Srbijicu sa masonskom prestojnicom Beograda.
Tada bi likovali, kako ste ostvarili vas podmukli judeo-cionisticki cilj.

Na tom cilju umrecete, kolektivno!!!

Trazimo prociscenje u nasoj crkvi, koja se odvojila od svoga naroda.

Ето, коњино неписмена како си провидан и прочитан... и Ти се позиваш на хиршћанство, проклетниче грешни.

Свакако да и у СПЦ као и у народу има оних који не ваљају - али ТИ и ОНАЈ који Те је наговорио да ово радиш НИСТЕ ПОЗВАНИ ДА О ТОМЕ СУДИТЕ, а тај који Те је наговорио ОЧИГЛЕДНО ИМА НЕКЕ АМБИЦИЈЕ У СПЦ - е, сада нам остаје једино да нам кажеш ИМАШ ЛИ НЕКИ "ПРЕДЛОГ" ЗА НОВОГ ПАТРИЈАРХА СПЦ ?
 
SPASIOCI-SRBIJE:
Vas bezboznike, bogohulnike, skrivene po sionskim trvrdjavama farisejstva, po crvenim sinodima, po arhiepiskopijama nalik na one titogorske, sprzicemo u jednom dahu, zauvek!
Sa apetitom, po Svetlosti Boga
srpski NACIONAL-SAVEZNICI..............................................................

О нештооооооооо, опет неки матејевац, или је то стари зилот са новим ником.
много сте се бре утриповали, како рече марлон јаке те печувке:confused:

Хришћанин је сушта слика Христова, колико је могуће човеку,
у речима, делима и мисли,
са правом и непогрешном вером у Свету Тројицу.

Свети Јован Лествичник
 
Sve crkve ce oglasiti crkvena zvona za prociscenje, kao bi se uspravila srpska nacija.
Ako se to ne desi, ostaje da izumremo kao cetvoronosci na sionskoj putanji apokalipse, bez povratka...
Zato, upucejemo vapaj spasenja od podmuklog sionskog satane, koji se sunja iza mraka, da nas sve porobi i pobije po njegovoj volji zla.
To vam je danas, njegova idelogija utilitaristicke sionske demoNkratije: ko hoce uzece, ko nece nestace!!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
UZMIMO MAC I UBIJMO SATANU!!!

Spasimo svoj narod i drzavu. Donesimo pravdu za Srbe i sve ljude dobre volje.
To je nas jedini cilj.

Spasioci Srbije
Srpski NACIONAL-SAVEZNICI

MIR BOZIJI, MI DOLAZIMO...
 
KOLIKO GOD VAS IMA FARISEJA, DEZURNIH PLAGIJATORA, CRVENIH MODERATORA, LEVICARSKIH LOPUZINA, MI NECEMO ODUSTATI OD NASEG SVETOG CILJA DA SPASIMO SRBIJU I SRBE ODBRANIMO OD PODMUKLOG MASONSKOG PROFITERSKOF JUDAIZMA.
NISTA VAM NE VREDI MUTITI VODU, JER SMO POSLATI OD BOGA KOJI VOLI SRBE, KAO SVE LJUDE DOBRE VOLJE NA ZEMLJI HRISTOVOJ...

MIR BOZIJI, MI DOLAZIMO...
 
SPASIOCI-SRBIJE:
KOLIKO GOD VAS IMA FARISEJA, DEZURNIH PLAGIJATORA, CRVENIH MODERATORA, LEVICARSKIH LOPUZINA, MI NECEMO ODUSTATI OD NASEG SVETOG CILJA DA SPASIMO SRBIJU I SRBE ODBRANIMO OD PODMUKLOG MASONSKOG PROFITERSKOF JUDAIZMA.
NISTA VAM NE VREDI MUTITI VODU, JER SMO POSLATI OD BOGA KOJI VOLI SRBE, KAO SVE LJUDE DOBRE VOLJE NA ZEMLJI HRISTOVOJ...

MIR BOZIJI, MI DOLAZIMO...
Probaću još jednom. :grin:

israel-flag4.jpg


Zdravo ja sam Natanijel. :D

A,ti si?
 
SPASIOCI-SRBIJE:
KOLIKO GOD VAS IMA FARISEJA, DEZURNIH PLAGIJATORA, CRVENIH MODERATORA, LEVICARSKIH LOPUZINA, MI NECEMO ODUSTATI OD NASEG SVETOG CILJA DA SPASIMO SRBIJU I SRBE ODBRANIMO OD PODMUKLOG MASONSKOG PROFITERSKOF JUDAIZMA.
NISTA VAM NE VREDI MUTITI VODU, JER SMO POSLATI OD BOGA KOJI VOLI SRBE, KAO SVE LJUDE DOBRE VOLJE NA ZEMLJI HRISTOVOJ...

MIR BOZIJI, MI DOLAZIMO...

Немој више да се узбуђујеш... сад ће стићи...

animated.gif
па ће чика у

белом да Ти да таблетицу да лепо нанаш...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top