Sinoć nisam mogao da uđem sa svojim KM tablicama na Sever Kosova

nesko101

Elita
Poruka
18.089
AUTORSKA
Sinoć nisam mogao da uđem sa svojim kolima pa sam ih parkirao par stotina metara pre i čekao sam neki prevoz da dođem svojoj kući.
Toliko koliko lepo pregovara naš predsednik sa druge strane stola pravog predsednika koji zna šta radi a to je Kurti šiptarčina sa mozgom.
Srbi su najgori na svetu kada potpisuju nametnuta dokumenta kroz celu svoju istoriju jer zauvek nisu znali koje sve to posledice sa sobom nosi.
 
Ето прилике за бизнис.

Направиш линијски такси од административног прелаза до Косовске Митровице.

саће многи на тај начин да возе, до прелаза, а од прелаза ти их скупљаш и возиш до куће. биће пуно посла.

Можеш да изнајмиш неки плац са наше стране прелаза, набацаш мало шљаку, и претвориш је у паркинг.
 
Srbi su najgori na svetu kada potpisuju nametnuta dokumenta kroz celu svoju istoriju jer zauvek nisu znali koje sve to posledice sa sobom nosi.
To je najljepša stvar koju je Vučić Dačićevom rukom mogao potpisati u Bruxellessu jer je to bio iskorak Srbije ka Europskoj Uniji i civiliziranom svetu uopće. Ali, Vučić i Dačić se samo izjašnjavaju kao Srbi, što je nesumnjivo njihovo pravo, ali oni nisu pravi Srbi. O tome govori dr Božidar Mitrović na pro-ruskom, ali paradoksalno, i pro-srbijanskom kanalu Srbin Info:

 
Наслов ме подсећа на Здравка Чолића.





Zdravko Colic

Sinoc nisi bila tu​




Sinoc nisi bila tu
da mi malo snage das
da mi pruzis ruke te
da na njima umrem ja

O ne, danas je kasno
ti idi svojim putem
a ja cu ostat sam



Hladne ruke, hladan san
hladne usne svaki dan
samo to si dala ti
ti zbog koje zivjeh ja

O, ne, ne mogu vise
ne mogu da te volim
odlazi sad

Nosi, nosi, nosi sve
sto si mi dala
ono malo toplih dana
a, ove uvele ruze
nek ti nocas ljubav pruze
 
AUTORSKA
Sinoć nisam mogao da uđem sa svojim kolima pa sam ih parkirao par stotina metara pre i čekao sam neki prevoz da dođem svojoj kući.
Toliko koliko lepo pregovara naš predsednik sa druge strane stola pravog predsednika koji zna šta radi a to je Kurti šiptarčina sa mozgom.
Srbi su najgori na svetu kada potpisuju nametnuta dokumenta kroz celu svoju istoriju jer zauvek nisu znali koje sve to posledice sa sobom nosi.
Da li si registrovao kola posle 10. decembra?
 
Pitao sam zbog ovoga:

Kosovska policija vraća vozila sa KM tablicama registrovana posle 10. decembra​


Kosovska policija je na prelazu Jarinje zaustavila vozilo hitne pomoći, kako je navedeno, s "nelegalnim srpskim registarskim oznakama" KM.
Obrazloženje je da vozilo nema pravo kretanja jer je njegova registracija produžena posle 10. decembra 2022.


lg.php

Kako prenose kosovski mediji, vozač hitne pomoći iz Severne Mitrovice rekao je da mu je policija saopštila da se sva vozila registrovana posle 10. decembra smatraju neregistrovanim i da to proizilazi iz Briselskog sporazuma.

Prema navodima medija, danas u 10 časova doneta je odluka da nijedno vozilo KM registarskih oznaka ne može produžiti registraciju posle 10. decembra, a da će se vozila kojima je ipak od tada produžena registracija, smatrati neregistrovanim i neće im se dozvoliti ulazak na Kosovo.

Vozač saniteta je ispričao da su službenici Kosovske policije vratili sva privatna vozila registrovana na KM tablice.

Kosovo i Srbija su 23. novembra 2022. godine u Briselu postigli dogovor o registarskim tablicama, prema kojem je dogovoreno da će Srbija prestati da izdaje registarske tablice s akronimima naziva kosovskih gradova, a Kosovo će obustaviti dalje radnje u vezi sa preregistracijom vozila.

Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković rekao je danas da kosovska policija na prelazima Jarinje i Brnjak krši sporazum u vezi sa srpskim registarskim tablicama i pozvao EU da reaguje.
https://www.021.rs/story/Info/Srbij...tablicama-registrovana-posle-10-decembra.html
 
Шта је са приштинским таблицама када улазе у Србију?

Ако их не признајемо, и сматрамо КиМ окупираном српском територијом, онда не признајемо ни њихове таблице. Шта је у вези тога договорено?
 
AUTORSKA
Sinoć nisam mogao da uđem sa svojim kolima pa sam ih parkirao par stotina metara pre i čekao sam neki prevoz da dođem svojoj kući.
Toliko koliko lepo pregovara naš predsednik sa druge strane stola pravog predsednika koji zna šta radi a to je Kurti šiptarčina sa mozgom.
Srbi su najgori na svetu kada potpisuju nametnuta dokumenta kroz celu svoju istoriju jer zauvek nisu znali koje sve to posledice sa sobom nosi.

Sinoć nisi bila tu... param pa pa ram... da mi malo snage daš...

 
I uši nam zavrću. Srbija mora ovo da digne na drugi nivo i da ide na eskalaciju. BIA umesto da čuva vlast treba da radi druge stvari. Da ucenjuje Šiptare, likvidira njihove ekstremiste itd. Jedino tako. Ovako ima da nas iebu do kraja.

Ako osete da smo odlučni i spremni na sve, tek onda će dati Šiptarima nalog da pregovaraju sa nama.
Opet srbujes iz Frankfurta. Ne valja tako. Otidji sam pa se bavi rabotom koju prizivas, ako si junak.
 
Sta ces tako je u nasim slovenskim zemljama Bosna, Srbija, Rusija...sve su to rupetine..
Sarajevo je turska rupa zato sam i napisao da si odatle
zato si ti kao pravi Srbin i i svaki posteni rusofil otisao u ljepote naprednog Zapada...
Što je najsmešnije ja nisam rusofil nikad ni bio
nego prosao ti je Mahlzeit, du muss jetzt aber zur Arbeit!
Ladim mooda, na bolovanju sam
 
Sarajevo je turska rupa zato sam i napisao da si odatle

Što je najsmešnije ja nisam rusofil nikad ni bio

Ladim mooda, na bolovanju sam
Ali da si imao keca iz geografije to je bar sada svima jasno...mozda si ti jadan htio u slatkocu Tomska ali zaglavio u Frankfurtu..tako je kad si slab djak. Bice bolje samo moras vrijedno zavarivati po tom tebi mrskom zapadnom svijetu i nadati se da ce isti propasti kako bi platu konacno primao u rubljama.
 
Ali da si imao keca iz geografije to je bar sada svima jasno...mozda si ti jadan htio u slatkocu Tomska ali zaglavio u Frankfurtu..tako je kad si slab djak. Bice bolje samo moras vrijedno zavarivati po tom tebi mrskom zapadnom svijetu i nadati se da ce isti propasti kako bi platu konacno primao u rubljama.
Moraš da shvatiš prostu stvar - prave zapadne vrednosti privredni procvat, ekonomska sigurnost,... delo su običnih ljudi i radnog mentaliteta a ne herr Scholza ili frau Baerbock koji koji upravo uništavaju ono što su generacije Nemaca gradile. Prosečan Nemac da ga pitaš više simpatiše Rusa nego Amerikanca. Tako da ti je zapažanje glupo.
Uostalom ko kaže da se u budućnosti ekonomska moć neće preseliti na istok?
Ako možeš da ukapiraš: Moja kritika je na račun EU suludog establišmenta i političke elite
 

Back
Top